„Partia chłopców z torebkami we wszystkich mediach”. Cejrowski krytykuje medialne sekowanie Konfederacji

Wojciech Cejrowski/ fot. screen
11

– Gdy Biedroń założył partię dla chłopców z torebkami, był/jest we wszystkich mediach. Gdy Polacy z bardzo różnych opcji dogadali się w sprawie kilku rzeczy kluczowych tworząc Konfederację, w mediach cisza i się ich nie zaprasza. Po tej ciszy widać kto jest dobry, a kto zły – napisał Wojciech Cejrowski na Twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Cejrowski odniósł się również do rozpowszechnianej w mediach społecznościowych informacji, jakoby zakończenie przez niego współpracy z TVP Info wynikało z tego, że nie spodobały mu się warunki nowej umowy. – Nie odszedłem z Minęła20, lecz zostałem WYWALONY w trakcie obowiązywania umowy i nie proponowano mi żadnej innej, na którą mógłbym się zgodzić lub nie. Obiecano Państwu, że to jedynie czasowe „zawieszenie”. Nikt z TVP ze mną o tym nie rozmawiał, a o przywracaniu tym bardziej – poinformował Cejrowski.

Mój komentarz: Wy, którzy jeszcze myślicie, że Prawo i Sprawiedliwość stosuje uczciwe zasady gry, porzućcie wszelką nadzieję. PiS stosuje takie same niskie i podłe chwyty jak PO. „Pluralizm” w mediach publicznych polega na tym, że „obóz zdrady narodowej” opluwa się przed kamerami z „obozem dobrej zmiany”, a „ciemny lud” nie ma prawa zapoznać się z wyborczą ofertą Konfederacji, której przedstawiciele albo są pomijani w debacie publicznej, albo brutalnie atakowani przez prorządowy przemysł pogardy.

TVP wyrzuciła Wojciecha Cejrowskiego, bo jest krytyczny wobec Unii Europejskiej. TVP wyrzuciła Barbarę Pielę za rzekomo antysemickie plastusie. TVP promuje agresywnych lewaków i szczuje na Konfederację usiłując wmówić Polakom, że to rosyjska agentura. Zamiast „dobrej zmiany” dostaliśmy medialną szczujnię realizująca partyjne interesy. A cała ta hucpa jest prezentowana jako walka o dobro Polski. Żenujące.

Przeczytaj też:

TVP zdejmuje program Wojciecha Cejrowskiego u Michała Rachonia

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. marju73 mówi

  Czasami nawet Wielki Przyjaciel Izrahella coś mądrego powie.Choć jak widać po odstawieniu od pisorządowej kroplòwki Cejrowski ma nadal problem ze wskazaniem
  szefów medialnych macheròw od blokowania inicjatyw pro polskich. Jeśli ma z tym problem to niech weźmie korepetycje od Henryka Pająka.

 2. Marcin mówi

  Wybaczcie ale mam alergię żyda Cejrowskiego. Proszę, nie publikujcie jego wypowiedzi bo tym samym stawiacie go w roli autorytetu. Nie publikujcie wypowiedzi tego obleśnego dziada nawet jeśli czasem powie prawdę – wszak nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje prawidłową godzinę.
  Spójrzcie na zdjęcie będące ilustracją do tego artykułu – obok Matki Boskiej zdjęcie Trumpa, który przysyła do Polski gościa bezceremonialnie mówiącego polskim władzom : dawać forsę żydom (Mike Pompeo)
  Nie znoszę typa za jago bezkrytyczne uwielbienie Izraela i obecnego żydowskiego namiestnika USA – Donalda Trumpa. Przypomnę jego słynne „Wolę się z Żydami żreć o forsę, niż wylecieć w powietrze na palestyńskiej bombie” – zaiste, Cejrowski o Polakach ma kiepskie zdanie skoro daje nam tylko taki wybór.

  Uważam Cejrowskiego za mentalnego żyda, jego „katolicyzm” to tylko lep na gojów. Zresztą sam przyznaje, że nie jest katolikiem w filmie do którego link podaję.
  https://www.youtube.com/watch?v=H0M9JNlb4n8

 3. michu mówi

  Czasami zastanawia jednostronność zarzutów wobec Rosji. Nie wiem czy to jakaś socjotechnika czy co, ale powoli dzięki temu można nawet nabrać sympatii do Ruskich ;). Nie ma niemieckiej agentury, eskimoskiej, brytyjskiej, ukraińskiej itd jest tylko rosyjska. Tak jakby na kremlu powstała ustawa 447, tak jakby w Ruskiej konstytucji był artykuł 116 zdaje się (z granic z 1937), tak jakby Moskwa naciskała na przyjmowanie nachodźców itd. Też jakby wyciszano zbrodnie niemieckie na POLAKACH w czasie II wojny i chyba jednak nie z inicjatywy Rosji.

 4. tuszyn mówi

  Sakiewicz i jego „polska” gazeta dostali na temat konfederacji kompletnej głupawki i rozstroju nerwowego. Zamieścił w „Niezależnej” swój artykuł o scenariuszu przyszłej wojny i o „Moczarowcach” z Konfederacji. Czegoś tak idiotycznego………

 5. Paweł mówi

  Proszę nie publikować wypowiedzi tego osobnika. Nie mają one nawet krzty wiarygodności, toteż nie licują z etosem portalu wprawo.pl.

 6. Sowa mówi

  Najśmieszniejsze jest to że polska scena polityczna jest w całości opanowana przez obce siły wywiadowcze. To jest może nie całkiem opanowana ale istnieją stronnictwa: amerykańsko-żydowskie, niemiecko-francuskie oraz rosyjskie. Pierwsze to obecny PIS, drugie: PO, Nowośmieszna, Wiosna, SLD. No i trzecie to KONFEDERACJA czyli KORWIN, Ruch Narodowy i tacy goście jak Michalkiewicz, Braun itd. Jeszcze śmieszniejsze jest to że najbliżej mi do rosyjskiego stronnictwa bo daje Polakom najwięcej wolności i żada jedynie ocieplenia stosunków z Rosją co według mnie jest całkiem słusznym krokiem bo świat się zmienił i Rosja też a niby dlaczego mielibyśmy mieć w nich wiecznego wroga ? Natomiast strronnictwo amerykańsko-żydowskie to inaczej NWO i dominująca rola żydostwa na świecie co mi całkowicie nie odpowiada. No i goście z Konfederacji są naprawdę na poziomie i mają bardzo słuszne poglądy.

 7. DarGda mówi

  Ty pajacu nie jesteś Polakiem, zrzekłeś się naszego obywatelstwa, czyli zrzekłeś się Polski. Wracaj do Ekwadoru, którego jesteś obywatelem i lataj tam na bosaka po dżungli i nie zabieraj głosu w sprawach polskich. Tyle w temacie

  1. sten mówi

   wpierw ZRÓB 1/10 tego dla Polski co robi Cejrowski ,
   Zaagażuj się sercem i duszą dla ojczyzny poświęć swój czas pieniądze daj się wszędzie opluwać za swoje poglądy i pokaż klase !
   dopiero wtedy wpadnij tu i otwieraj usta z krytyką .
   Ja nie jestem klakierem WC i mam też ,,ale,, do niego .
   Szanuj Ty ludzi w tak trudnych czasach broniących kraju i normalności , bo jest ich niewielu …
   skoro nie możesz szanować to przenajmniej nie kop ich .

 8. Janusz I mówi

  Mnie od Konfederacji odrzuca obecność Korwina. Może innych też?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.