Parlament Europejski debatuje o nieistniejących „strefach wolnych od LGBT”

Bart Staszewski z tablicą "Strefa Wolna od LGBT"/ fot. Facebook/Bart Staszewski
8

W środę (10.03.2021) odbyła się w Parlamencie Europejskim debata poprzedzająca przyjęcie rezolucji ogłaszającej Unię Europejską „strefą wolności osób LGBTIQ”. Ma to być odpowiedź na „strefy wolne od LGBT”, które rzekomo istnieją w Polsce.

ZOBACZ: Albo poparcie dla LGBT, albo utrata dotacji! Mechanizm praworządności w rezolucji Parlamentu Europejskiego

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W rzeczywistości takich stref nie ma. To fake news spreparowany przez aktywistę LGBT, Barta Staszewskiego, który jeździ po Polsce i do tablic z nazwami miejscowości przykręca tablice z napisem „Strefa wolna od LGBT”, a następnie robi zdjęcia i wrzuca je do Internetu. Jego celem stały się gminy, które w swoich uchwałach sprzeciwiły się ideologii LGBT i wyraziły poparcie dla tradycyjnej rodziny. Ale nigdzie w Polsce nikt nikomu nie odebrał żadnych praw i nie zakazał wstępu! Kilka gmin wytoczyło Staszewskiemu proces za jego kłamstwo, co również jest przedstawiane jako nękanie osób LGBT.

O czym zatem debatuje Parlament Europejski? Debatuje o fikcji wykreowanej przez aktywistę LGBT. I debatującym zupełnie nie przeszkadza, że ponieważ debatują o fikcji, ich wypowiedzi są jedną wielką groteską.

– Strefy wolne od LGBT w Polsce przypominają nam o czasach barbarzyństwa. Nie zgodzimy się na homofobiczną krucjatę prowadzoną w Polsce i na Węgrzech. Panie Kaczyński, żadna ideologia nie odbierze praw obywatelom gwarantowanym w UE – grzmi Iratxe García Pérez, przewodnicząca frakcji Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów.

– Chcemy powiedzieć wszystkim w Polsce i poza nią, że ich słyszymy i jesteśmy za wolnością. UE jest po to, by każdy żył w niej tak, jak chce. Nie ma miasta ani wsi w UE, w którym wolności i prawa nie będą gwarantowane – ekscytuje się Roberta Metsola z Europejskiej Partii Ludowej.

– Trzecia dekada XXI wieku, UE, Polska i tak zwane strefy wolne od LGBT – otwarta, instytucjonalna dyskryminacja osób nieheteronormatywnych. Wstyd i hańba! Ośmieszacie Polskę każdego dnia, a my tutaj każdego dnia musimy udowadniać, że Polska to nie PiS – gorączkuje się Łukasz Kohut, eurodeputowany z Wiosny Biedronia.

O ile Pérez z Hiszpanii i Metsola z Malty mogą nie mieć pojęcia, że biorą udział w absurdzie, ponieważ nigdy nie były w Polsce, a wiedzę czerpią wyłącznie z fake newsów produkowanych na użytek antypolskiej propagandy, o tyle Łukasz Kohut nie może zasłaniać się niewiedzą. On doskonale wie, że w Polsce nie ma żadnych „stref wolnych od LGBT”, w których wprowadzono dyskryminację ze względu na orientację seksualną. Ale brnie w te opowieści dziwnej treści, bo na to jest zapotrzebowanie i na takich bredniach robi się dziś karierę polityczną.

Parlament Europejski debatujący o nieistniejących „strefach wolnych od LGBT” to doskonała ilustracja absurdu, do jakiego doszedł twór zwany Unią Europejską. Pobierający gigantyczne pensje idioci niezdolni do weryfikacji oczywistych bzdur bezmyślnie klepią pozbawione sensu formułki. Żenujący pokaz głupoty – niestety na koszt podatników.

Źródło cytatów: Twitter/Dorota Bawołek

Zobacz też:

Katarzyna TS: Tęczowa zaraza tęskni do Rewolucji Październikowej

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Boguslaw mówi

  Stanislaw Michalkiewicz ujal to kiedys wyjatkowo inteligentnie:
  To, co oni sobie wzajemnie robia W DOMU, nie powinno nikogo interesowac, ale o ile oczewuja oni, ze beda za swoja perwersje podziwiani, tam konczy sie nasza tolerancja, ktora skadinad znaczy, ze cos takiego, co mnie wlasciwie wewnetrznie brzydzi, dla dobra innych, z koniecznosci daje rade jeszcze wytrzymac.
  Nie mozna oczekiwac, zeby mialby to stac sie dla nas wszystkich jakichs wzor do nasladowanie, nie mowiac o tym, ze, tylnymi drzwiami, mialoby to byc, tajemnie, rozpowszechniane w szkolach!
  Na cos takiego nie moze byc naszej zgody, tym bardziej, ze jest to znaczaca czesc ” kultury zydowskiej”, patrz polanski i wielu ksiezy katolickich, ktorzy, jako przechrzty, otrzymali zaszczytne zadanie, rozbicia w ten sposob KK! Ponadto, ta ” przypadlosc ” idzie statystycznie wyjatkowo czesto w parze z seksualnym molestowaniem malych dzieci, a i tu konczy sie jakikolwiek szpass, rowniez i w moich wyobrazeniach!

 2. W K mówi

  Gdyby zboczeńcy nie zaczęli się afiszować, do dzisiaj nie wiedziałbym, że na świecie istnieją zboczeńcy.

  1. Boguslaw mówi

   Oni postawili sobie dodatkowo za cel, swoimi perwersjami, zdominowac caly nasz swiat respektu i milosci, zamierzony dla nas przez Pana Boga, jaki datad znamy i zastapic go bezdusznym, zdominowanym przez pogarde i ponizenie, swiat bestii!
   Stad ta parszywa zydowska buta i nikczemnosc, na kazdym kroku!

 3. Zbigniew mówi

  Dobrze wiedza co robia, gdyz ta prowokacje sami przygotowali

 4. MAREK mówi

  Magistrów wytresowanych przez lewackich profesorów z pod znaku TW, towarzyszy i kolesi trunkowego kłamcy kwaśniewskiego ci w Polsce dostatek ! Tych magistrów tak wytresowano że większość jak na haju liże tyłek UE i bez lewackich idiotów z UE oraz ich idiotycznych dyrektyw żucia sobie nie wyobrażają ! Więc nawiedzeni lewacy z UE debatują . Przez takich upośledzonych magistrów jak biedroń , spurek , szajbusWielgus itp. lewacki smród i idiotyzmy rozlewają się jak przepełnione szambo zatruwając życie POLAKOM !

 5. Hammurabi mówi

  Jeden dureń to pośmiewisko. Kilku durni to niezły ubaw. Jednak kilkuset durni w dodatku uzbrojonych w środki ekonomiczne i stanowiących prawo, to już nie jest śmieszne.
  Małpiszony z brzytwami w łapskach wrzeszczą, wyją i wymachują ostrzami pewne swej siły i ochrony stada…
  To już śmieszne nie jest. Jest tragiczne.
  A efekt?
  Efektem będzie wyłącznie radykalizacja postaw zwykłych, normalnych ludzi i wynikające z niej ich zorganizowanie. I nie ma co ukrywać, że będzie to zorganizowanie sił, środków i metod walki z brukselską dyktaturą, co doprowadzi do jej rozpadu lub rozbicia na mniejsze twory wzajemnie się zwalczające a przy okazji, to mogą posypać się paździerze…

 6. AntyPO✡PiS mówi

  Winny jest wyłącznie lewacki ✡ PiSrael, który pozwala temu pederaście na jego działalność. W państwie praworządnym ten Staszewski już dawno siedziałby za kratami za swoją działalność.

  Niestety PiSrael nawet nie wypowiedział konwencji stambulskiej propagującej lewacką ideologię 👹 LGBT w przestrzeni publicznej.

  Z PiS-u jest taka prawica, jak z koziej d…py trąba.

 7. AntyPO✡PiS mówi

  Winny jest wyłącznie lewacki 🔯 PiSrael, który pozwala temu pederaście na jego działalność. W państwie praworządnym ten Staszewski już dawno siedziałby za kratami.

  Niestety PiSrael nawet nie wypowiedział konwencji stambulskiej propagującej lewacką 👹 ideologię LGBT w przestrzeni publicznej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.