Papież Franciszek: “Zaszczepienie się jest aktem miłości. Szczepionki dają nadzieję…”

Papież Franciszek / fot. Vatican News
12

Zaszczepienie się przeciwko Covid-19 jest aktem miłości – powiedział papież Franciszek w przesłaniu wideo do narodów. Hierarcha przyłączył się do kampanii amerykańskiej organizacji pozarządowej Ad Council “It’s up to You” (To zależy od Ciebie), która zachęca do szczepień.

W apelu papież powiedział: W braterskim duchu przyłączam się do tego przesłania nadziei na bardziej świetlaną przyszłość. Dzięki Bogu i pracy wielu, mamy dzisiaj szczepionki chroniące nas przed Covid-19. Dają one nadzieję na położenie kresu pandemii, ale tylko wtedy, gdy będą dostępne dla wszystkich i jeśli będziemy ze sobą współpracować – stwierdził Franciszek. – Zaszczepienie się szczepionkami zaaprobowanymi przez kompetentne władze jest aktem miłości. I przyczynienie się do tego, by większość osób zaszczepiło się jest aktem miłości; miłości do siebie samych, do rodziny i przyjaciół, miłości do wszystkich narodów. Zaszczepienie się jest prostym, ale głębokim sposobem krzewienia dobra wspólnego i opiekowaniem się sobą nawzajem, zwłaszcza najsłabszymi. Proszę Boga o to, by każdy mógł dodać swoje małe ziarenko piasku, swój mały gest miłości – podkreślił Franciszek dodając: “Choć jest on mały, miłość jest zawsze wielka”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W kampanii Ad Concil wzięli uczestniczą też znani politycy, a wśród nich byli prezydenci USA: Barack Obama, George W.Bush, Bill Clinton i Jimmy Carter.

Jeżeli czytaliście książkę Jacka Międlara “Moja walka o prawdę” (dostępna TUTAJ), nie powinniście być zaskoczeni stanowiskiem papież. Jeżeli jeszcze nie rozumiecie, zachęcamy do lektury.

Przeczytaj także:

Papież odsłonił pomnik ku czci „uchodźców”! Na czele tłumu stanął… żyd. Dlaczego? – J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Alek mówi

  Przykazanie nowe daję wam, byście się wzajemnie odszczepili — i abarcję popierali. Prawie Ewangelia, , ale właśnie tylko prawie … .

 2. verizanus mówi

  Ciekawe kto dezinformuje papieża Franciszka? 😉

 3. Halina mówi

  Przeszedł samego siebie i stanął obok

 4. B. mówi

  Zapomniał dodać, że szpryca zbliża do Boga, często dosłownie.

 5. Kaczitler mówi

  „Zaszczepienie się jest aktem miłości. Szczepionki dają nadzieję…” na “zbawienie” i “życie wieczne”

 6. Kamil mówi

  On nie jest deinformowoany….

 7. ndkd mówi

  co sie dziwić jak jego poprzednik wyfał dekret aby ukrywać pedofilię.. .. to jak to ocenicie?

 8. Shadow mówi

  Watykan jest jednym z 3 krajów świata, gdzie szczepienia są obowiązkowe. Belzebub w białej kiecce, razem z wpływowymi lewackimi bandziorami nakłania do zbrodniczych, niemoralnych działań, jakimi są eksperymentalne szpryce z nieprzebadanymi, pod względem oddziaływania na ludzi, substancjami. Wiadomo, że szkodzą i zabijają i że nie chronią przed wirusem (świadczą o tym kolejne dawki). A co jeszcze więcej czynią to się okaże wkrótce.- A teraz pytanie, dlaczego ta lewacka franca w białej kiecce nie odwiedziła swojej ojczyzny Argentyny? Wróble ćwierkają, że zwiał przy pomocy bogatych i wpływowych masonów, bowiem groził mu proces w związku z pedofilią w jego biskupstwie. Pomogli mu w osiągnięciu papiestwa, aby teraz cały świat demoralizował i prowadził na manowce.

 9. Zawodowy Polak mówi

  Ten niby papież to bandyta współodpowiedzialny za ludobójstwo!

 10. Alek mówi

  Poprzednik F1, B16 zakazal przyjmowac sodomitow do seminariow i zabronil ich wyswiecac. A wiadomo, ze te tzw. Pedefilie to de facto sodomia. Czyli B16 zakazal de facto tolerowania przyczyn pedofilii. Nazywanie tego ukrywaniem pedofilii jest, kolego, naciaganiem.
  To F1 mowil, kim jestem by sądzić, gdy chodziło o osądzenie sodomitów. Ale niezaszczepionych to już osądza. Taka hipokryzja.

 11. MAREK mówi

  Bergoglio to komunista, który wraz z towarzyszami niszczy Kościół Katolicki zgodnie z zapowiedziami międzynarodówki komunistycznej.

  Czyny Bergoglio po 13.03.2013 pokazują, że nie jest mu po drodze z nauczaniem Jezusa Chrystusa!
  Nowa lewica mieszanka wojującego ateizmu, komunizmu-stalinizmu-marksizmu wraz z przybudówkami w tzw. “demokratycznym” marszu przez instytucje zaprowadza nowy porządek świata.
  Powstała też nowa lewacka wiara w klimat i covid gdzie chrztem jest wstrzyknięcie genetycznego specyfiku, o nieodwracalnych skutkach! W tej lewackiej sekcie bryluje judasz Bergoglio.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.