Papież odsłonił pomnik ku czci „uchodźców”! Na czele tłumu stanął… żyd. Dlaczego? – J. Międlar [WIDEO]

Pomnik ku czci uchodźców odsłonięty przez p. Franciszka / Fot. BBC
11

Franciszek dokonał uroczystego odsłonięcia 20-metrowego pomnika mającego uczcić „uchodźców”. Autorem dzieła jest Timothy Schmalz, autor rzeźby „Bezdomny Jezus”, która znalazła swoje miejsce w Watykanie. Rzeźba odsłonięta przez papieża przedstawia 140 „uchodźców” m.in. z Syrii, na których czele stanął uciekający przez Niemcami żyd z walizką.

To taka obrzydliwa, propagandowa próba (ad hitlerum) zestawienia holokaustu II wojny światowej z imigracją ekonomiczną i hidżrą (zalanie Europy przez muzułmanów) w XXI wieku. Z drugiej strony to przedstawienie doskonale odwzorowuje to o czym mówią żydówki, Noela Ignatieva i Barbara Spectre. One wprost mówią o konieczności zniszczenia cywilizacji łacińskiej będącej w opozycji do żydowskiego światopoglądu. Ich zdaniem metoda jest prosta i od lat jest realizowana. Mowa tu o kolonizacji państw narodowych, albo kojarzonych – mniej lub bardziej – z chrześcijaństwem. Ma temu służyć masowa migracja przedstawicieli innych kultur. Na drodze realizacji tych planów żydzi stosują jeszcze bardziej przemyślaną metodę zwaną „trikiem antysemityzmu i holocaustu”, o czym na antenie amerykańskiej telewizji mówiła była minister Izraela Shulamit Aloni (zm. 2014).
– Jeżeli ktoś z Europy krytykuje żydów, to podnosimy sprawę holocaustu, jeśli czynią to w USA to zostają okrzyknięci „antysemitami”. A organizacje żydowskie są mocne, mają masę pieniędzy – powiedziała Aloni (ZOBACZ FILM).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pomysłodawcą projektu był kanadyjski jezuita, o. Michael Czerny, który wkrótce ma zostać kardynałem. Czy powinno nas to dziwić?

PRZECZYTAJ: Czy Duch Święty wybiera papieża?

W najnowszym wideo-felietonie, tłumaczę że papież Franciszek nie popadł w jakieś szaleństwo. On po prostu idzie drogą, którą kroczy od lat. Świadczy o tym jego aktywny udział w paramasońskiej organizacji, polityka personalna w Watykanie (aborcjoniści i homoseksualiści na wysokich stanowiskach – szczegóły w książce „Moja walka o prawdę” – PRZECZYTAJ), wzywanie do realizacji założeń marksistów i zwolenników paneuropeizmu oraz porzucenia tożsamości (WIĘCEJ TUTAJ) czy soczyste pocałunki islamskich stóp, murzyńskich cholewek i żydowskich dłoni (WIĘCEJ TUTAJ).

Wyżej wspomniany o. Czerny, podobnie jak papież Franciszek wywodzi się z zakonu jezuitów, którego generał, przez długi czas nazywany był „czarnym papieżem” i stawiano go niemalże na równi z biskupem Rzymu. Kim obecnie jest najwyższy przełożony jezuitów? To apostata i entuzjasta krwawej satrapii. W latach 70. wysławiał komunistycznego zbrodniarza Fidela Castro oraz kwestionował istnienie Diabła (WIĘCEJ TUTAJ). Czy wyższych struktur tego zakonu może wyjść coś ewangelicznego? W jakim papież Franciszek i jego współpracownicy prowadzą Kościół Święty? Czy Wspólnota Chrystusa płynie w stronę Boga? Obejrzyj już teraz:

Przeczytaj koniecznie:

J. Międlar: „Zabić wiarę, zyskać spokój!” Listy pasterskie episkopatu i dr Kurek z Winnickim wyrzuceni z kościoła

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Endrju Rodzynek mówi

  Można by taki pomnik postawić uchodźców atakujących żołnierzy na granicy z Grecją, Węgrami i Bułgarią… Albo tych co palili swoje namioty w Austrii no i też Grecji…. a ten pan żyd na początku to ucieka bo nie dostał pieniążków z 447, czy jak to mam rozumieć, bo nie wiem?

  1. robert mówi

   Żydzi handlowali Polakami. | gazetawarszawska.com

 2. Rickard mówi

  Plan Kallergiego jest wymieszanie ras i stworzenie żydowskiej szlachty która ma rządzić nad ludzi bez tożsamości rasowej czy etnicznej. Czytując:

  „Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską].”

  Imigracja jest sposobem realizacji tego planu. Jedyny ratunek jest całkowity stop imigracji poza-Europejskiej i repatriacja imigrantów poza-Europejskich do swoich krajów.

  Wielkim wstydem i zdradą (najgorszym rodzajem zdrady) jest kiedy polskie kobiety czy polscy mężczyźni mieszają się z murzynami, hindusami, arabami, Azjatami itd. Czy jest na prawdę tak trudno znaleźć męża Polaka czy żonę Polkę?

 3. Teresa mówi

  Na czele zyd, ma to sens bo pokazuja kto za tym stoi za ta inwazja na Europe stoja zydzi

  1. Barnaba mówi

   Teraz czekam na pojawienie się takiego pomnika w okolicach Mekki.

 4. Eliasz mówi

  To jest właśnie tajemnica New World Order, a więc światowy pokój i dobrobyt pod panowaniem narodu WYBRANEGO, któremu Bóg w Starym Testamencie zapisał na własność Ziemię i nieżydów jako ich poddanych. Żydzi poszli na wygnanie po zburzeniu świątyni w pierwszym wieku ne – stali się niejako liderami wygnania i są nimi do dzisiaj. Koniec wygnania zakończy się, kiedy w Jerozolimie stanie trzecia świątynia a w niej pojawi się oczekiwany Mesjasz-Król świata(pewnie z Hollywood ale Chrystus zostanie okrzyknięty oszustem wtedy). Wszystko co dzieje się na świecie i w naszym kraju staje się zrozumiałe poprzez pryzmat tej właśnie ideii realizującej się na naszych oczach. Dodam, że w tym „pokojowym ładzie światowym” nie będzie miejsca dla obecnych chrześcijan. Sieć 5G jako narzędzie kontroli umysłu odegra tutaj swoją rolę. Żyd to pan, właściciel, lider, nauczyciel itd – pierwszy we wszystkim depozytariusz obietnic bożych. Watykan klęczy przed tą idę już od dawna nie mówiąc o Ameryce czy Polsce.

 5. Robert mówi

  Jest inny prawdziwy pomnik budowniczych świata patrząących z ukosa na wylewających pot i uśmiechniętych po minięciu mety.Na lekkoatletycznych mistrzostwach świata mam wrażenie jakby ich kraj został pominięty lub zapomniany…może zwyczajnie nie lubi się męczyć,albo tylko za kasą jest zabiegany…

 6. Robert mówi

  To jedyne miejsce na świecie gdzie ich nie ma

 7. szczur mówi

  „Z drugiej strony to przedstawienie doskonale odwzorowuje to o czym mówią żydówki, Noela Ignatieva i Barbara Spectre” — Noel Ignatiev to mężczyzna.

 8. szubi mówi

  żyd z walizką kasy za szmugiel. araby których żyd ,,zaprosił” do Europy. bezdomny Jezus bo niedługo chrześcijaństwo w Europie będzie bez domów(kościołów). trafne brakuje tylko europejczyka na kolanach

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.