„Panie Goldberg, dziś jest bardzo dobry dzień”. Izraelski MSZ chwali Kościół i polskie władze za nagonkę na Judaszki

Rapaport i Goldberg/ fot: screen
7

Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych z uznaniem wypowiedziało się w środę o oficjalnych polskich reakcjach na „sąd nad Judaszem” w Pruchniku. Wyrażono ubolewanie z powodu tego „antysemickiego zajścia”, ale też podkreślono „zdecydowaną reakcję polskiego Kościoła, władz i wysokich rangą przedstawicieli polskiego rządu” na ten incydent.

Mój komentarz: Panie Goldberg, dziś jest bardzo dobry dzień./ A czemu on jest dobry, panie Rapaport?/ On jest dobry, panie Goldberg, bo myśmy zrobili Polakom taki wic, że ja płaczę ze śmiechu od rana do wieczora. Oni mają taką zabawę, że wieszają i palą kukłę Judasza i jest z tego kupa śmiechu. A myśmy im powiedzieli, że jak oni będą palić tę kukłę, to im się odechce śmiechu raz na zawsze. I te najważniejsze goje tak się wystraszyły, że posłały policję do ganiania tych gojów, co mieli zabawę z Judaszem. To nasze ministerstwo powiedziało tym najważniejszym gojom, że to jest git i to bardzo podobuje się Żydom i oby tak dalej./A co tu jest do śmiechu, panie Rapaport?/ Panie Goldberg, do śmiechu jest to, że my wieszamy kukłę goja w Purim, a goje już nie powieszą kukły Judasza w Pesach. I to jest bardzo dobry wic./ Panie Rapaport, ja panu powiem, że najlepszy wic to będzie jak goje zapłacą nam ten geld, co on nam się nie należy. Jak pan sądzisz, one zapłacą, czy nie zapłacą?/ Panie Goldberg, co znaczy „nie zapłacą”? Nie zapłacić to można za obiad w restauracji, ale za Shoah to one muszą zapłacić./Panie Rapaport, ale to przecież nie te goje zrobiły nam Shoah!/ Panie Goldberg, jak pan tak myślisz, to pan jesteś myszygene kopf i pan całkiem nie znasz się na interesach. A to jest złoty interes! Co ja mówię „złoty”? To jest brylantowy interes!  Jedne goje zrobiły Shoah, a drugie goje mają zapłacić za Shoah./ Panie Rapaport, ale te goje mówią, że takie płacenie to jest hucpa./ Panie Goldberg, one mówią „hucpa”, a my, Żydzi, mówimy „mistyka finansów”. Zapisz pan to sobie i podkreśl wężykiem, panie Goldberg. Wężykiem!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: pap

Przeczytaj też:

Zarzuty dla uczestnika Judaszków: nieobyczajny wybryk i nieostrożne obchodzenie się z ogniem

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marek Majewski mówi

  Świetny tekst tylko ja zmieniłbym jedno zdanie:
  „A myśmy im powiedzieli, że jak oni będą palić tę kukłę, to im się odechce śmiechu raz na zawsze. I te najważniejsze goje tak się wystraszyły, że posrały się w portki ze strachu na rzadko a smród ciągnie się za nimi i będzie się ciągnął jeszcze długo, długo”
  A już niedługo, poczekajmy po wyborach, to rzeczywiście odechce się nam Polakom śmiechu albo inaczej – będziemy się śmiać baranim głosem!!!

 2. Zbulwersowany mówi

  Jak już Żydzi chwalą polski Kościół to potwierdzają katastrofalny stan naszego Kościoła. Apostazja, herezje, zdrada Pana Jezusa Chrystusa, komunia święta na kleczaco zabraniana przez antykatolickich pseudoksiezy itd itp.

 3. Janusz I mówi

  Na zachodniej połowie Polski totalni mają dużą przewagę nad PiSem. Ja bym im tę część Polski wydzierżawił razem z Brudzińskim. Niech zdychają z głodu.

  1. Do Janusza mówi

   A za to Ty mnie karać chcesz? Poza tym co za różnica czy PIS czy Totalni? Przecież to jedno G.

 4. piotr mówi

  prawy.pl Żydzi już kompletnie odlecieli – topienie Marzanny to „palenie żydowskiej kobiety”

 5. piotr p mówi

  Izraelskie MSZ wyjawniło kto w Polsce jest Judaszem.

 6. Pro Patria mówi

  Episkopat polski tak szybko potępił ludowy zwyczaj tzw. „judaszków”, czyli wieszania Judasza, zdrajcy Jezusa.

  Ciekaw jestem, czy będą mieli odwagę zabraniać Żydom wieszania Hamana w święto Purim?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.