„Pali się pod lewacką dupą.” Zwolennicy przeniesienia Afryki do Europy zawieszają kampanię wyborczą

Katarzyna Kotula (Lewica)
15

Katarzyna Kotula (Lewica) w imieniu swojej partii opublikowała oświadczenie, w którym deklaruje zawieszenie kampanii wyborczej przed wyborami do europarlamentu. W dosadnych słowach skomentowała to publicystka.

– Oświadczenie sztabu Lewicy: W poczuciu odpowiedzialności za państwo i proces demokratyczny, w obliczu tragicznych wydarzeń na granicy i w oczekiwaniu na wyjaśnienia, sztab Lewicy podjął decyzję o zawieszeniu kampanii wyborczej przed wyborami do Parlamentu Europejskiego. Nie chcemy, by śmierć człowieka i wydarzenia na granicy, były wykorzystywane politycznie w kampanii wyborczej. Rodzinie zmarłego żołnierza składamy najgłębsze kondolencje – czytamy w oświadczeniu Lewicy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oświadczenie to wynik tragedii jaka miała miejsce na granicy polsko-białoruskiej. W wyniku ataku nożem przez „przyjaznego” migranta, polski żołnierz zmarł wczoraj popołudniu. O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Oświadczenie opublikowane przez Kotulę skomentowała publicystka Katarzyna Treter-Sierpińska.
Zwolennicy przeniesienia Afryki i Azji do Polski zawieszają kampanię wyborczą „w poczuciu odpowiedzialności za państwo i proces demokratyczny”. Oj, pali się pod lewacką dupą! – czytamy na X.

Książki dostępne na https://sklep-wprawo.pl
Książki dostępne na https://sklep-wprawo.pl

Zobacz także:

“Czy powinniśmy wspierać Ukrainę w walce z Rosją?” Wykład Jacka Międlara na IV Debacie Środowisk Wolnościowych w Chełmie [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. herk mówi

  jaką trzeba być kurw….ą by takie hasła promować, lewicę trzeba zlikwidować!!!

 2. W K mówi

  Podstawą bytu lewicy jest destrukcja i niszczenie. Lewica od zawsze głosi hasła, że trzeba zniszczyć całokształt materialnego i duchowego dorobku ludzkości gromadzony, utrwalany i wzbogacany w ciągu dziejów, przekazywany z pokolenia na pokolenie (kulturę) i wtedy będzie lepiej. Często skutki są widoczne z opóźnieniem i na tym lewica wygrywa.

 3. Flex mówi

  @WK Od początku ruchów lewicowych ich modus operandi jest rewolucja. Teraz już nie zbrojna czy poprzez terroryzm, a rewolucja kultury, sztuki, obyczajowości i moralności, demografii. Rewolucja przeprowadzana przy użyciu wszystkich dostępnych mediów w umysłach i d…, dzieci i młodzieży. Film, muzyka, gry komputerowe zwulgaryzowane i zohydzone plugawym językiem, kiedyś słyszanym publicznie z ust kryminalistów, patologii czy mocno wstawionych facetów. Teraz większość polskich filmów wyłączam już po 1-2 przekleństwie, bo sztuka to ma być obcowanie z kulturą i jej krzewienie, a nie bystry rynsztok zmywający to co piękne i wartościowe. Dla wyjaśnienia sam nie jestem święty i zdarza mi się rzucić mięsem, ale nigdy przy dzieciach i kobietach. Raczej jako „slang” w pracy, ale nie publicznie. Ten proces zaczął się już w 1990 roku i nasila się coraz bardziej, łącznie z publiczną debatą polityczną. Oczywiście nie chodzi mi o jakiś rubaszny język z g… czy d…, a prymitywną, chamską wulgarność, po której już tylko krok do fizycznej agresji. A kto za tym wszystkim stoi? Ta sama nacja, co za „Manifestem komunistycznym” czy rewolucją październikową. Trzymająca w łapach media, środki masowej komunikacji, kino, show biznes, sztukę oraz dysponująca środkami na ich finansowanie.

 4. Hammurabi mówi

  @Flex
  Ten mechanizm jest znany od dawna nawet z czasów jednego z najnieudolniejszych (żeby nie użyć innego epitetu) „króla” Polski niejakiego Olbrachta za panowania którego „wyginęła szlachta”.
  Chodzi mi o „propinację”. O ustawę z 1496 roku
  W skrócie właściciel ziem miał wyłączne prawo do produkcji i sprzedaży napojów alkoholowych. Od podłego piwa, poprzez wina i miody po gorzałkę.
  Żeby interes się opłacał, poddani mu chłopi musieli wykupić określoną ilość wódki. Odmowa była karana, chłopa zmuszono do zapłaty zaś wódkę wylewano mu w domu.
  Przywilej ten często – a właściwie zawsze – był dzierżawiony przez Żydów prowadzących karczmy, w których chłop topił w wódce rozpacz i żal.
  Zaś dochody ze sprzedaży alkoholu przewyższały niejednokrotnie te uzyskiwane z innych dziedzin.
  Czego nie wyciśnięto z chłopa pracą, podatkami i opłatami wyssano w karczmie.
  Dziś jest tak, że wybrane lewackie „elyty” dzierżawią od „panów” w podobny sposób prawo do istnienia w mediach, działając na szkodę społeczną. A że protektorów mają możnych, to biada temu który okazuje się trzeźwy.
  Będzie niszczony, ciągany po sądach, karany, wyśmiewany i wykpiwany w tychże tubach propagandowych bez prawa głosu. Jeśli się temu draństwu nie podda, nie ugnie, analogicznie do niegdysiejszego konającego pod batogiem chłopa, zawsze gdzieś może wpaść pod przysłowiową wywrotkę ze żwirem na pace.
  Dlatego podtrzymuję tezę, że by cokolwiek mogło się zmienić, prócz świadomości konieczna jest wojna dająca ludziom broń do rąk.

 5. Kwal mówi

  Wszyscy tutaj piszą o skutkach….z gdzie są przyczyny, kto to robi i dlaczego ?

 6. gal mówi

  Lewica ta rewolucyjna zawsze na sztandarach niosła zamęt i destrukcje. Za lewica stali ludzie, dla których konsrwatywne wartości byly i są religijnym zabobonem. Zawsze eksperymentowali z naturą czliwieka i pragneli stworzyć lepszego człowieka niż stworzył Bóg, przez to zawsze kierowali się pycha. Obecna lewica to już przepoczwarzona intrnacjonalna komuna. Orwell miał rację ze komunizm wróci w nowej odsłonie.

 7. Hammurabi mówi

  @Kwal
  Na pytanie o przyczyny takiego stanu rzeczy, o jego źródła nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Trzeba by sięgnąć daleko wstecz a i to zapewne nie byłoby wystarczające bez analizy ludzkiej psychiki, chciwości i umiłowania władzy.
  Upraszczając można zacząć od NWO, jednak będzie to jedynie dotknięcie tej skomplikowanej materii.
  Dlatego w polskim wydaniu nie wolno upatrywać źródeł jedynie w XIII wiecznym „Statucie kaliskim”, działaniach Kazimierza „Wielkiego”, wpływach Kościoła, błędach w polityce zagranicznej i wewnętrznej kolejnych polskich królów i rządzących partyjnych kacyków.
  To, co się dzieje obecnie w Polsce jest wypadkową naprawdę bardzo wielu działań, wydarzeń i splotów okoliczności.
  Jedno jest wszakże pewne parą napędzającą tą machinę jest głupota polskiego społeczeństwa. Już niebawem możesz być jej świadkiem, podczas ogłaszania wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego.

 8. Flex mówi

  @Hammurabi Statut kaliski , szczególnie w zakresie sądownictwa i odpowiedzialności sądowej jak pokazała praktyka prolongował także „kanciasty stół”. w 1989! A naiwni Polacy dziwią się teraz kuriozalnym wyrokom ws.wypadków drogowych Pana Piotra N. czy Jerzego S. itp.

 9. antyhydra mówi

  Jest okazja, by tę bestię lewacką, która w różnym przebraniu od kilku wieków niszczy nasz Naród zdecydowanie pogonic. Czyli uciąć łeb hydrze…

 10. Hammurabi mówi

  @Flex
  Dlatego napisałem o wojnie i broni. Wówczas dzisiejsi „nietykalni” podzielą los duce, wielu też zostanie osądzonych i skazanych.
  To, co się dzieje przypomina dokręcanie sprężyny. Kiedy zostanie przekroczony punkt krytyczny skomasowana w niej energia nagle wyzwolona da prosto w pysk dokręcającym.

 11. Flex mówi

  @Hammurabi Taki wariant w naszym pokorno – cielęcym społeczeństwie jest raczej mało realny. Co innego za Sanem i Bugiem. Tam nastroje społeczne i wśród wystawianych przez polityków i dowódców na śmierć, źle wyszkolonych i wyposażonych żołnierzy są takie, że w pewnej chwili obrońcy mogą mienić kierunek ostrzału o 180 stopni i ruszyć zrobić „porządek” w Kijowie.

 12. Hammurabi mówi

  @Flex
  Wojna i ekstremalne wyzwania zmieniają ludzi. Dzisiejsze cielęce „ciepłe kluchy” być może w znacznym stopniu będą grzecznie podporządkowywać się władzom bądź okupantom, jednak wielu z dnia na dzień stwardnieje.

 13. Flex mówi

  Instynkt sztokholmski jednak wiecznie żywy w naszym głupim narodzie. Wg exitpol Niemieckoerokołchozowe, Tuskowe „ekonomy”, kapo i karbowi z KO mają aż 38%! Pocieszające, że czerwonoryjowi entuzjaści wszelakich zboczeń i dewiacji prawie 2* mniej od Konfederacji. Jest szansa, że błąd statystyczny zmieni ich 6,6% w mniej niż 5% realnego wyniku! To byłoby świetne preludium początku końca tej do cna zgniłej moralnie formacji!

 14. FlexPS mówi

  Oficjalne wyniki ujmują trochę KO, tym niemniej skala masochistycznej głupoty części społeczeństwa jest zatrważająca. Lewica w postaci tandemu rowerowego wiozącego do Brukseli na ramie Joannę S.W. też nie świadczy dobrze o głosujących. Cieszy wynik Róży Thun.Część wyborców może uświadomiła sobie, że jak mawiali starożytni Germanie: „keine Rose ohne doernen”. Wynik Konfederacji daje nadzieję na przyszłość. Wreszcie sondaże zaczęły się przekładać na ruszenie d… do lokali wyborczych. Mnie cieszy szczególnie mandat Anny Bryłki, która do tej pory odwalała kupę roboty z drugiego planu. No i Braunowe „szczęść Boże, ratuj się kto może” z mównicy europarlamentu będzie bezcenne. Także mandat Pani Ewy Zajączkowskiej to duża sprawa. To pokazuje elektoratowi kobiecemu, że Konfederacja to nie tylko konkretni faceci, ale także inteligentne, rzeczowe i atrakcyjne kobiety. Zupełne przeciwieństwo konkurentek z przeciwległego bieguna. By przekroczyć 10% Konfederacja musiała zdobyć trochę poparcia w gminach wiejskich. Możliwe, że pomogło tu wsparcie i obecność wśród protestujących rolników.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.