Palestyńczyk pobił Żyda w Niemczech. Policjant pobił pobitego

fot. youtube
7

Policjant w zachodnioniemieckim mieście Bonn uderzył izraelskiego profesora filozofii po tym, jak pobił go mieszkający w Niemczech Palestyńczyk. „Żadnego Żyda w Niemczech” krzyczał 20-letni Palestyńczyk , który zaatakował 50-letniego Żyda bijąc go i zrzucając mu z głowy jarmułkę. Mężczyzna wzywał pomocy. Interweniujący policjant uderzył go w twarz. Ursula Brohl-Sowa, szef policji w Bonn, nazwała to „okropnym i godnym ubolewania nieporozumieniem”. Palestyńczyk został zatrzymany i przewieziony do kliniki psychiatrycznej.

A teraz wyobraźcie sobie, że coś takiego miałoby miejsce w Polsce. Czy skończyłoby się na krótkiej notatce w Jeruzalem Post? O nie! Wszystkie gazety pisałyby o polskim antysemityzmie wyssanym z mlekiem matki. Słowo „faszyzm” byłoby odmieniane przez wszystkie przypadki. Łowca „antysemitów” Rafał Pankowski przez tydzień nie wychodziłby ze studia TVN. Odbyłaby się jazda po Marszu Niepodległości. Opozycja zażądałaby dymisji ministra Brudzińskiego. KODomici zorganizowaliby manifestację z transparentami „Przepraszamy za antysemityzm sekty pisowskiej” i „Faszyzm nie przejdzie” Prof. Jan Grabowski (Abrahamer) wpadłby w histerię i oświadczyłby, że Polacy mordują Żydów i szykują kolejne Jedwabne. Prof. Andrzej Zbikowski wygłosiłby oświadczenie o zbawczej roli niemieckich obozów koncentracyjnych. Rabin Schudrich i Szewach Weiss opowiedzieliby o tym, jak bardzo boli ich, że Polska nie jest krajem bezpiecznym dla Żydów. Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich wystosowałby list otwarty do Jarosława Kaczyńskiego żądając potępienia antysemityzmu. W Knesecie odbyłaby się antypolska nawalanka.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Reasumując, byłby cyrk na cztery fajery, a my musielibyśmy się tłumaczyć, że nie jesteśmy wielbłądami. Tak właśnie działa antypolska propaganda. Ale gdy niemiecki policjant uderzył napadniętego Żyda, to okazuje się, że jest to „okropne i godne ubolewania nieporozumienie”. I nic więcej.

Źródło informacji: jpost.com

Przeczytaj też:

W. Podjacki: Trump jest przyjacielem Syjonu!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Goj mówi

  Polski antysemityzm obchodzi tylko żydów. Pozostałe setki narodów ma to w dupie. Po co więc się nakręcać? Czy jakiegoś Chińczyka, albo Brazylijczyka to obchodzi? Żyjmy swoim życiem i miejmy ich w dupie 🙂

 2. Robert mówi

  Co łączy Murzyna,Żyda,Policjanta,Muzułmanina..?Daj mu do ręki kielnie,sam się pierdzielnie,daj mu do ręki młotek…przestanie żyć z plotek o poświęceniu,honorze,ofiarach.Ciekawy system,jak widać europejski,światowy(kazdego muzułmańskiego przestępcę wysyłają na badania głowy),był niedawno przypadek we Francji z muzułmańskim kierowcą co po wypadku chciał skrócić o głowę pielęgniarkę płci żeńskiej,nieczystej.Widać aparat kołchozowy działać musi według umowy sojuszniczej z Mosadem ,wieczystej antyterrorystycznej …lejcie naszych jak się da,niech wracają do ziemi ojczystej,wymodlonej,lepszy muzułmanin u was leczony ,niż u nas zastrzelony.Po turnusie w europejskim psychiatryku cała muzułmańska ekipa dostanie w zastrzyku izraelskiego czipa i beda chodzić po szwajcarski, jak zegarek

 3. nostalgiczka mówi

  To był profesor filozofii z USA. Gdy nadciągnęła policja pobiegł za napastnikiem, Niemcem z palestyńskimi korzeniami, który uciekał bez koszulki. Policja obezwładniła profesora i ponieważ się bronił dostał w twarz. Prawdopodobnie nie rozumiał niemieckiego. Tego samego dnia miał prelekcję i wyjechał do Stanów. Ale Niemcy też trochę robili w gacie, bo minister NRW zadzwonił do niego i szef policji się tłumaczył. To kolejny atak na Żyda w Niemczech.

 4. Isztan Hazariev mówi

  Dobrze prawisz,ale wychodzi na to,że teren Polski jest im potrzebny,bo jest wyjątkowy.. . Komuniści, Lucyferianie, Illuminaci, anarchiści, lbgt, feministki to jedna familia żydowska,która chce doprowadzić do przejęcia Polski.. .

 5. Karol mówi

  Konflikt sam się rozwiąże bo żydowskie gremium jest coraz bardziej bezczelne. Normalni ludzie tego kontynentu czyli my pracujący Europejczycy nie będziemy w stanie strawić tej żydowskiej manipulacji zbyt długo. Kto by przypuszczał, że sami żydzi tak łatwo pchają się pod pięści rozgniewanych Europejczyków. 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.