Padniecie ze śmiechu! Producent syropu zmienia logo, gdyż uznano je za… „rasistowskie”. O zmianach myślą kolejne marki

6

Po wycofaniu z oferty HBO MAX filmu „Przeminęło z wiatrem” oraz próbach wycofania z kanonu lektur szkolnych sienkiewiczowskiego „W pustyni i w puszczy”, kolejne instytucje, z obawy przed oskarżeniem ich o rasizm wycofują znaki towarowe, które mogą ściągnąć na nich lewackie ataki.

Za przykład należy przywołać producenta syropu klonowego „Aunt Jemima”. To marka ze 131-letnią tradycją, która zajmuje się m.in. produkcją produktów śniadaniowych. Pod naciskiem lewackiego i murzyńskiego lobbingu, postanowiła zmienić nazwę brandu i wyglądu opakowań produktu, na którym od lat widnieje uśmiechnięta murzynka. Zmianę tłumaczą to „osiągnięciem postępu w kierunku równości rasowej” i „walką z rasowymi stereotypami”. Nie wyjaśniono jednak co niestosownego jest w wizerunku uśmiechniętej czarnoskórej? Wiemy jedynie, że pierwowzorem kobiety w logotypie syropu była Nancy Green, murzynka urodzona w latach 30. XIX w. w Kentucky. Sportretował ją grafik Arthur Burdett Frost.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na tym nie koniec. Drugą firmą, na której opakowaniach produktu znajduje się wizerunek uśmiechniętego murzyna jest grupa Mars, producent znanego na całym świecie ryżu „Uncle Ben’s”.

Producent deklaruje, że „nadszedł czas, by rozwinąć markę, w tym jej tożsamość wizualną„, jednak – wbrew temu co można wyczytać w niektórych polskojęzycznych mediach – ostatecznie nie potwierdzono całkowitego usunięcia rozpoznawalnego na całym świecie logo. Spodziewać się można jego modyfikacji.

Lewacki terror postępuje.

Na którego z kandydatów oddasz głos w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

 • Krzysztof Bosak (34%, 6 104 Votes)
 • Szymon Hołownia (33%, 5 966 Votes)
 • Andrzej Duda (22%, 3 959 Votes)
 • Rafał Trzaskowski (6%, 1 161 Votes)
 • Marek Jakubiak (1%, 253 Votes)
 • Stanisław Żółtek (1%, 221 Votes)
 • Robert Biedroń (1%, 126 Votes)
 • Władysław Kosiniak-Kamysz (1%, 118 Votes)
 • Mirosław Piotrowski (1%, 111 Votes)
 • Paweł Tanajno (0%, 75 Votes)
 • Waldemar Witkowski (0%, 5 Votes)

Total Voters: 18 099

Loading ... Loading ...

Źródło informacji: NY Times, BFM Eco

Przeczytaj także:

„Śmierć białym, brudni Żydzi!” Antifa i czarni rasiści grożą eksterminacją. Żydzi ich… bronią

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Mrówka Zet mówi

  Głupota lewaków jest bezdenna, i dobrze że się odkrywają bo daje to ludziom do myślenia.

 2. Hammurabi mówi

  Było o wiele mniej powodów dla których po amerykańskich zadupiach jeździli ubrani w białe kaptury biali faceci. Dziś, spodziewam się powtórki tyle, że kaptury będą czarne i czarni faceci.
  Innymi słowy amerykański świat stoi na granicy wybuchu siłowych rozwiązań wielu kwestii. Odsetek białych w USA sięga 80% populacji w czym latynosi stanowią ok. 15%.
  Czarni to 13% reszta to rdzenni mieszkańcy tego kontynentu (mniej niż 1%), Azjaci (4,5%) i pozostali to mieszańcy.
  Można próbować wytrzymałość materiału po wielokroć ale nie w nieskończoność. Coś musi pęknąć i ktoś musi oberwać. Stosunek sił wykształcenia, zamożności i inteligencji stawia „czarne pantery” na przegranej pozycji.
  Protestujące bydło z Antify utrzymywane jest w błogim poczuciu bezkarności i wyjątkowości swej egzystencji, jednak kiedy natrafi na zorganizowany opór i odwet, zmieni się w grupki „biednych murzynków” błagalnie patrzących w oczy „oprawcom”.
  Potrzebny jest impuls. Może nim być jakieś ulubione przez dzisiejszych „nietykalnych” działanie typu rabunek, gwałt czy nawet samosąd nad jakimś białym, który ośmieli się przeciwstawić. Podpuszczone przez lewaków murzyńskie prymitywy posiały wiatr. Zbiorą burzę i to z piorunami.

  1. Wstrząśnięty nie zmieszany mówi

   No wiesz – tu na tej stronie używasz określenia „Azjaci” jako synonimu żółtych – zapewne nie wiesz że w Azji mieszka z 2 miliardy białych /od bezcennego Izraela poczynając – poprzez Arabów, Turków, Persów, Hindusów na Ruskich z Syberii kończąc/…

   Zresztą „rdzenni” też są żółtej rasy…

   Reszta oczywiście OK 🙂

  2. maskull mówi

   80%?? Mniej niż 60%.

 3. marju73 mówi

  Najlepiej niech w ramach „samopokajania się” zaprzestanie produkcji i sprzedaży swoich wyrobów.

 4. verizanus mówi

  To raczej nie jest śmieszne. Widać, że chyba zmienia się supremacja 😉

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.