Oto skutki hejtu na MN: próba podpalenia siedziby Stowarzyszenia Marsz Niepodległości

fot. twitter
8

Trwa zmasowana nagonka na Marsz Niepodległości, jego organizatorów i uczestników. Włączył się do niej również Donald Tusk zamieszczając na tt następujący wpis: „W dalekiej Azji spotkania z przywódcami USA, Chin, Indii, Kanady, Japonii i ASEAN. W kuluarach także pytania o Polskę w związku z marszem narodowców. Bez złudzeń: reputacyjna katastrofa. Może nie wszyscy się tym przejmują, ale ja tak.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skutki tego hejtu już są. W poniedziałek wieczorem doszło do próby podpalenia siedziby Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Do zdarzenia doszło ok. godz. 22.00. Zarząd Stowarzyszenia  podsumowywał tegoroczny Marsz Niepodległości, gdy pod wejściem do budynku nieznani sprawcy podstawili palący się kontener na śmieci. Dzięki szybkiej reakcji osób zgromadzonych na spotkaniu niebezpieczeństwo przedostania się ognia na teren siedziby został zażegnany. Chwilę później przyjechały powiadomione służby

O całej sytuacji poinformował we wtorek rano na twitterze Robert Bąkiewicz – prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Bąkiewicz poinformował również, że Stowarzyszenie MN przygotowuje się do podjęcia kroków prawnych przeciwko mediom i osobom prywatnym, które naruszyły dobro stowarzyszenia i uczestników tegorocznej manifestacji.

Rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej Mateusz Pławski poinformował na tt, ze zrezygnował z członkostwa w zarządzie stowarzyszenia. Medialna wypowiedź Pławskiego była podstawą do złożenia wniosku o jego wykluczenie z zarządu. Więcej o tej sprawie TUTAJ.

 

Źródło: twitter, medianarodowe.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. M. mówi

  Gdyby nie bezmyślne hasła kolejny rok z kolei to hejtu by nie było, a zatem i tej sytuacji też nie. Bardzo dobrze, że sami organizatorzy wreszcie zaczęli coś z tym robić.

  1. test24 mówi

   Brawo faszysto, próbowaliście zabić niewinnych ludzi tylko dlatego, że ktoś miał jakieś brzydkie transparenty, które MN potępił i odciął się od nich. Mnie też będziecie próbować zabić za to, że wchodzę na ten serwis?

  2. Ania mówi

   A które to hasła takie bezmyślne ? Może ktoś ma jeszcze cenzurować hasła wolnych Polaków ?! Może to ma robić GW lub TVN lub inna V-ta kolumna ? Jakoś swoich haseł i internacjonalistycznych pomówień nie poddajecie ogólnemu ocenzurowaniu ! Moralność Kalego !

 2. Zbulwersowany mówi

  A gdzie tu reakcja Dudy czy Kaczyńskiego czy innych polityków ?! Tzw antysemityzm piętnują z automatu, a na ewidentne przestępstwa antypolonizmu nie reagują ! Czyje oni reprezentują interesy ?!

 3. sceptyk mówi

  Nacjonalizm to najwyższe stadium Patriotyzmu.
  Szowinizm – to cecha zaledwie kilku nacji groźnych dla
  cywilizacji białego człowieka, państw narodowych i pokoju światowego.

  1. Polak Patriota mówi

   patriotyzm to nie jest żadna ideologia, tylko zwykła, codzienna postawa, polegająca na dokładaniu swojej osobistej małej (lubi większej) cegiełki do wspólnoty, dzięki czemu ta wspólnota staje się w jakiś sposób lepsza. można być patriotą niezależnie od wyznawanych poglądów ideologicznych. nacjonalizm zaś ma tyle wspólnego z patriotyzmem, co twierdzenie, że dowodem na miłość do własnej rodziny jest to jak bardzo ktoś nienawidzi własnych sąsiadów.

 4. Polak Patriota mówi

  kto sieje wiatr, ten zbiera burze. nie ma i nie będzie zgody na faszystowskie demonstracje w mieście, które tyle wycierpiało z rąk faszystów.

 5. Anonim mówi

  Skutki hejtu… A co robi bojówka militarna chazarów „Liga Obrony chazara” czyli syjonistyczne Betar?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.