Oto prawdziwa twarz Lewicy: młodzieżówka SLD gloryfikuje bolszewicki komitet rewolucyjny z 1920 roku

wpis Federacji Młodych Socjalistów/ fot. screen z Facebooka
9

Propagowanie komunizmu jest w Polsce zakazane. W myśl art. 256 kk osoba propagująca treści komunistyczne podlega karze grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Jest to jednak przepis martwy. W III RP nie przeprowadzono dekomunizacji, w Sejmie mamy obecnie posłów wywodzących się z partii komunistycznych, a nowe kadry Lewicy otwarcie i z wielkim zaangażowaniem gloryfikują komunistycznych zbrodniarzy.

W poniedziałek (18.05.2021) młodzieżówka SLD, czyli Federacja Młodych Socjaldemokratów, zamieściła na swojej stronie na FB post wychwalający Juliana Marchlewskiego, współtwórcę Kominternu i przewodniczącego utworzonego przez bolszewików Tymczasowego Komitetu Rewolucyjnego Polski (Polrewkomu), który miał objąć władzę na terenach Rzeczypospolitej opanowanych przez Armię Czerwoną w 1920 roku. Oprócz Marchlewskiego do komitetu należał też m.in. Feliks Dzierżyński, twórca zbrodniczej Czeki.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bolszewicki Polrewkom, którego przewodniczącego czci dziś młodzieżówka SLD, zapowiadał utworzenie Polskiej Socjalistycznej Republiki Rad wchodzącej w skład Rosji Sowieckiej. „Armia Czerwona, ożywiona uczuciem braterstwa robotniczego, pomoże wam.  Współdziałajmy więc z jej wszystkimi siłami” – napisano w manifeście skierowanym do polskich chłopów i robotników. Dziś bolszewik Marchlewski, sygnatariusz tego manifestu, jest bohaterem dla lewicowej młodzieżówki, której członkowie startowali w wyborach z komitetu SLD Lewica Razem. Uwielbienie dla bolszewii – oto prawdziwa twarz Lewicy. Pod opowieściami o tolerancji i prawach człowieka kryje się totalitarny, komunistyczny potwór, który już zabił 100 milionów ludzi. Głosowanie na Lewicę, to głosowanie na tego potwora, którego gloryfikuje młodzieżówka SLD.

Nie można jaśniej i bardziej dobitnie pokazać, gdzie dziś stoi Lewica. Stoi tam, gdzie w 1920 roku stali Marchlewski i Dzierżyński. To są ich bohaterowie, do czego sami otwarcie się przyznają. Z tą czerwoną zarazą walczyli Polacy w Bitwie Warszawskiej. I wygrali. Dziś Prawo i Sprawiedliwość wchodzi w sojusz z ideowymi potomkami Marchlewskiego i Dzierżyńskiego. Nic dziwnego, że PiS do tej pory nie postawił Łuku Triumfalnego, aby uczcić wygraną z bolszewią. Kto z kim przestaje, takim się staje.

Zobacz też:

Katarzyna TS: Wilk w owczej skórze

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. BP mówi

  Pamiętacie dzieje doktora Żiwago? Obraz komunistów – dzikich, bezmyślnych, chciwych bestii

 2. H hvuvvu mówi

  Pis to żydo-komuna, gdyby wygnać z Polski żydow z dnia na dzień to bylby chaos bo niebyloby rządu w PL, takie sa fakty, żydzi nami rządzą mocium panie w większości

 3. Tolek mówi

  Tymczasem polscy narodowcy czczą m.in. takie postaci jak hitlerowscy kolaboranci z brygady świętokrzyskiej i mordercy cywili z bandy Burego czy generała Hallera odpowiedzialnego za pogromy ludności żydowskiej.

  1. Cyprian mówi

   Tolek, masz rację, to polscy narodowcy wybudowali obozy koncentracyjne podczas II wojny światowej. Zrobili to w wielkiej tajemnicy, żeby Hitler się o tym nie dowiedział. Pozazdrościli Ukraińcom SS Galizien a Holendrom Sturmbrigaden Wallonien – utworzyli SS Polin i mordowali mniejszości narodowe w całej Europie. Historię trzeba napisać na nowo, prawda nas wyzwoli. Trzeba wrócić do pomysłu I Sekretarza PZPR w Łodzi Leszka Millera i postawić pomnik wielkiego polskiego patrioty Feliksa Dzierżyńskiego.

  2. Tolek mówi

   A myślisz, że gdyby Niemcy chcieli stworzyć SS Chrobry to chętnych by nie znaleźli? Chętnych do walki z bolszewikami pod znakiem swastyki na pewno by w Polsce nie brakowało.

  3. szalom mówi

   Ooo!!! Judischer orndugsdienst u Międlara czuwa i wszystko rejestruje. Nawet Haller im przeszkadza

  4. Artur mówi

   I to „naziści” z Brygady Świętokrzyskiej wyzwolili obóz koncentracyjny w Holiszowie k. Pilzna w Czechach, ratując m.in. kobiety narodowości żydowskiej. Chłopie dość czerpania wiedzy z propagandy komunistycznej.

 4. W K mówi

  ​Zażydzona, czy nie, ja i tak kocham Cię. W moim sercu POLSKA❗I na dobre i na złe.

 5. Artur mówi

  I jeszcze należy dodać, że żołnierze NSZ unikali mądrze walki z Niemcami wiedząc, że jest to okupant przejściowy i należy wytężyć siły do starcia z „czerwoną zarazą”

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.