Oto efekty gender-propagandy. Był mężczyzną, potem kobietą, a potem znów zmienił zdanie, bo „bycie kobietą jest za drogie”

Alexander Veach / Fot. Mirror
7

Trzy lata temu Alexander Veach postanowił zostać kobietą. W tym celu zaczął przedstawiać się jako Aria Veach, chirurgicznie zmienił narządy rodne oraz poddał się terapii hormonalnej, na którą wydał niemal 10 tysięcy dolarów. Teraz Veach zmienił zdanie i znów chce zostać mężczyzną. Czym to argumentuje?

Ludzie mogą myśleć, że jestem fałszywy, ale naprawdę wierzyłem, że jestem kobietą w ciele mężczyzny – przyznał. Jednak to nie jedyny powód. Veach stwierdził, że „bycie kobiety jest za drogie”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mężczyzna ma teraz poważny problem. Hormony, którymi został nafaszerowany ogromnie powiększyły mu piersi, którymi ten teraz próbuje się pozbyć. W tym celu zapisał się na siłownie i próbuje pozbyć się krągłości, o których marzy niejedna kobieta.

Teraz robię dużo pompek, żeby piersi zniknęły – stwierdził.

Alexander Veach – klasyczny przykład ofiary gender-propagandy.

Źródło: Facebook, wsensie.pl

Przeczytaj także:

Komiks o superbohaterze walczącym z polskimi nacjonalistami podczas marszu LGBT

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  On, ona, ono – co tam teraz obowiązuje – z wiekiem może zmądrzeje i zechce sobie przygruchać ją / jego. Trudno mi sobie wyobrazić pożycie tego czegoś. Jak nic będą protesty, że też ma prawo. Za co? Najlepiej z budżetu. Ale gumożujce (jak i inni) popierają wspólną oborę, tzn. „najwspanialszy” ustrój – d*krację (przepraszam, wyrazy wulgarne wykropkowuję).

 2. Rafal mówi

  Nie wiadomo, czy sie smiac czy plakac 😀

  1. Sybilla mówi

   Na pewno nie śmiać. To jest dramat tego człowieka.

 3. d. mówi

  zauważyliscie jak debile w Polsce nieswiadomi manipulacji ideologią gender mówią zamiast „dwóch facetow” mówią „dwoje facetów” albo zamiast „dwaj chłopcy” pierdzielą „dwoje chłopców” albo zamiast powiedzieć”obaj mężczyźni” mowią „oboje męzczyźni” albo na idących razem syna i ojca zamiast „idą we dwóch” mówią idą we dwoje” Debile pustostany ogłupione!! Nie ma się co dziwic, ze ten narod nasz jest tak manipulowa, ze jest inteligentny i nowoczesny bredzi o męzczyznach jak o obojniakach!

 4. sten mówi

  to do kompletu pozostała mu lobotomia ! A może powinien od tego zacząć?

 5. Piotrx mówi

  “Nie dla żydowskich roszczeń”! Petycja ws. ustawy 447. Wejdź i podpisz!

  Stowarzyszenie Marsz Niepodległości uruchomiło własną platformę służącą do zbierania podpisów pod internetowymi petycjami. Jako pierwsza pojawiła się petycja dotycząca amerykańskiej ustawy 447. Autorzy chcą się zwrócić do polskiego rządu o podjęcie stanowczych działań.

  http://podpiszapel.pl/petycje/zaprotestuj-przeciw-bezprawiu-sankcjonujacemu-dochodzenia-przez-srodowiska-zydowskie-bezspadkowego-mienia-od-polski-i-polakow/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.