Ostatni akt tragifarsy: Jacek Kurski ponownie został prezesem TVP

Jacek Kurski/ fot. screen
4

W piątek (7.08.2020) Jacek Kurski po raz drugi został prezesem Telewizji Publicznej. Rada Mediów Narodowych wybrała go głosami 3:2. Za kandydaturą Kurskiego głosowali przedstawiciele PiS (Krzysztof Czabański, posłanka Joanna Lichocka i europosłanka Elżbieta Kruk). Kontrkandydat Kurskiego, Maciej Pawlicki, nie został zgłoszony przez żadnego z członków Rady, więc jego kandydatura nie została wzięta pod uwagę.

Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, członkowie Rady Mediów Narodowych odrzucili też w głosowaniu (stosunkiem głosów 3:2) wniosek Juliusza Brauna o zaniechanie głosowania nad kandydaturą na prezesa TVP i wyłonienie go w drodze konkursu.

To już ostatni akty tragifarsy pt. „Kurski odwołany z TVP w zamian za podpis prezydenta Dudy pod ustawą dającą 2 miliardy dla TVP”. Efekt jest następujący: TVP dostała pieniądze, Kurski triumfalnie wrócił na stanowisko, a prezydent Duda został spektakularnie ośmieszony przez własne zaplecze polityczne. I to dzień po zaprzysiężeniu na druga kadencję. Sukces!

Źródło informacji: wirtualnemedia.pl

Zobacz też:

Kurski wraca do zarządu TVP! Bosak: „Polityczno-medialny kabaret i upokorzenie prezydenta Dudy” [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Antyparch mówi

  szczesc Boze
  tragifarsa to wezwanie pedalolubnej czapy konfidentracji na glosowanie na pedalolubnego trzaskowskiego.
  50 pedslow z konfidentracji poszlo za trzaskoeskim jak w dym.

  1. antyPOPiS mówi

   @ arcyparch, zoofilski alfonsie kulasa i cioto danielsa w jednym, ewidentnie ci się pogarsza, ale skoro byłem tym który twierdził że lepiej głosować na jawnego pedałoluba, niż figuranta krypto-pedała stojącego na czele pedofilsko syjonistycznych neo bolszewików, to dzisiaj twierdzę że płasko-mózgowie masz wyfroterowane na PiSi glanc, tylko wazeliny na twe kacaPiSkie d0psko brakło, stąd twój ból i pedrylska mantra…

  2. rins mówi

   Kurski to żyd?

 3. marju73 mówi

  Żyd nadaje się na każde stanowisko.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.