„Oskarżam Cywińskiego i Żydów! Auschwitz nie jest terenem eksterytorialnym!” Mocne przemówienie przed obozem w Oświęcimiu! [WIDEO]

Maria Leśniak-Wojciechowska przed wejściem do Muzeum Auschwitz (14 czerwca 2019) / Fot. wPrawo.pl
23

Oskarżam Żydów o to, że sprowokowali i spowodowali holokaust wszystkich narodów w czasie II wojny światowej. Dlatego, że Żydzi sponsorowali Hitlera i doskonale wiedzieli co on zrobiprzed wejściem do Muzeum Auschwitz, w Narodowy Dzień Pamięci Polaków Pomordowanych, powiedziała Maria Leśniak–Wojciechowska. Spontaniczne przemówienie patriotki było odpowiedzią na skandaliczne zachowanie strażników Muzeum Auschwitz, którzy nie chcieli wpuścić Polaków z flagami narodowymi na teren obozu. Kobieta zaznaczyła, że z podobną sytuacją spotkała się w styczniu bieżącego roku, gdy strażnicy obozu także nie chcieli jej wpuścić z polską flagą.

Nagranie od 3:45 minuty:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W tym miejscu Piotr Cywiński zaprowadza swoje własne rygory i uważa, że tu nie ma Polski i może to być teren eksterytorialny. Nie, nie ma takiej możliwości – grzmiała kobieta. Oskarżam Cywińskiego, ponieważ dzieli ludzi na tych, którzy są Żydami i mogą wchodzić z flagami na drzewcach i na nas Polaków z krwi i kości, którym uniemożliwia wizytę w muzeum. Żądam dymisji pana Cywińskiego. To nie jest jego prywatny folwark!

Zebrani Polacy wznosili okrzyki „Tu jest Polska” oraz „Bóg, honor i Ojczyzna”. Ostatecznie Maria Leśniak-Wojciechowska została spacyfikowana przez strażników muzeum, a drzewce z flagą zostały powyginane, zaś zebrani, bez flag na drzewcach, baneru i plakatu podeszli pod ścianę straceń na terenie obozu KL Auschwitz, gdzie złożono hołd pomordowanym, a Jacek Międlar wygłosił przemówienie (TUTAJ).

Przeczytaj i obejrzyj także:

Chcieli oddać cześć Polakom pomordowanym w obozach! Zatrzymania przez policję i represje! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Wojciech mówi

  Cywiński niedługo będzie zwiewał z Polski tak jak Gaweł tylko na południe. Mam nadzieję, że zabierze ze sobą Glińskiego i Gojwina.

 2. Tadeusz mówi

  Pogonić tego Cywińskiego razem z jego mocodawcą ..!

 3. HKW mówi

  Krew mnie zalewa patrząc na to podłe zachowanie straży obozu.
  NIENAWIDZĘ ŻYDÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Będzie kolejny POGROM !!!!

  1. TOMASZ mówi

   I sami sobie beda winni.

  2. Bro mówi

   Wyluzuj chopie. Nawet jeśli masz rację nie wyrażaj w taki sposób. Zaraz jakieś pejsowate organizacje będą cię ścigać poprzez prokuratorów, chyba, że jesteś trollem który ma za zadanie wyłaniać patriotów z tłumu i skazywać !

 4. Mieczyslaw mówi

  A co na to nasz prezydent Duda gdy nie sa wpuszczane flagi polskie do obozu ?

 5. Robert B. mówi

  To jest przemyślany plan. Żydostwo ma się stać czymś w rodzaju Boga dla zlaicyzowanych głupich gojów. Będzie się ich prowadzało regularnie na wzruszające filmy o holokicie produkowane co pół roku w Żydowoodzie i nie śmią nam podskoczyć. Wmówimy im, że holokaust to mensura omnium rerum, Boga „nie ma”, skoro na holokaust przyzwolił, a skoro go „nie ma”, to pustkę doskonale wypełni holokaustyzm, jakież to straszne, jakież to niepojęte, jakież ostateczne, aj-waaaaj – to jest ten plan.

 6. Rotschildek mówi

  Jaki problem , trzeba Pejsowski marsz zablokować i po kłopocie . A później niech rząd Polski nich się przez Izraelem tłumaczy he he he .

 7. TOMASZ mówi

  To jest skandal!!!! Zydzi coraz bezczelniej zagrabiaja nasz kraj,to jest karygodne. Panie Jacku dziekuje za nagranie,jest Pan wielkim patriota. Zdrowia i powodzenia zycze.

 8. Zbigniew mówi

  NIE UPRAWIA SIĘ POLITYKI NA CMENTARZU
  TYM BARDZIEJ W AUSCHWITZ
  DOTYCZY TO TAK SAMO POLAKÓW JAK I ŻYDÓW
  WIZYTY PRZEDSTAWICIELI PRZEMYSŁU HOLOKAUSTU NIE OZNACZAJĄ
  ŻE WSZYSCY ŻYDZI PRZYJEŻDŻAJĄ DO AUSCHWITZ DLA BIZNESU ORAZ
  NIE USPRAWIEDLIWIAJĄ PROPAGANDOWYCH WYSTĄPIEŃ JACKA MIĘDLARA .

  1. stahu mówi

   same duże litery w internecie- …czy wrzeszczysz w tramwaju ?
   No nie, bo pomyślą żeś co najmniej ,, ydyjota,, – choćbyś i miał racje !
   Co do reszty walczyliśmy podczas 2ww -na cmentarzach ! Walczyliśmy w kościołach niemcy w jednym końcu polacy na churach , Walczyć będziemy i choćby na ołtarzach są świętości większe niż te miejsca …W bibli jest opis gdzie w Świątyni Pańskiej uprawiano celowo seks by ją zbezcześcić -oboje przebito włucznią tam na miejscu ! Co chyba spodobało się nawet Bogu ?. Zresztą sam ją zniszczył rękoma Babilończyków za odstępstwa żydów !
   To nie my Polacy profanujemy te miejsca … to dzieci szatana wykorzystują je do swej perfidnej intrygi
   Tu jest Polska nie Polin !

  2. Ada mówi

   To nie jest żadna propaganda! To jest próba godnego upamiętnienia męczeństwa Polaków w Auschwitz! TO również należy podkreślić, że NAJPIERW GINĘLI W TYM MIEJSCU POLACY!!!, POLACY!!!
   Jeżeli jest pan, Zbigniewie tak uczulony na rzekomą propagandę, to… jak pan się odniesie DO TAŃCÓW W TYMŻE AUSCHWITZ uprawianych gremialnie przez nację biało-niebieskich?! Czy godne jest UPRAWIANIE TANCOW NA GROBACH STRACONYCH? – BEZ WZGLĘDUDU NA NARODOWOŚĆ?
   Czy nie należne jest zachowanie POWAGI I ZADUMY w tym niezwykle wymownym miejscu straceń WIELU NARODOWOŚCI?!
   Polska oraz Polacy – jesteśmy otwarci w NASZYM KRAJU na wszystkie narody świata, których przedstawiciele chcą upamiętnić tragedię tamtych wojennych lat!
   Z tego miejsca uczyniono po latach jakieś piekło na ziemi!

 9. Krzychu mówi

  obejrzałem do 19 minuty i kurwa pajace czemu się modlicie zamiast iść tam? czemu pozwalacie żeby Polkę traktowano tak a wy stoicie i drzecie mordy że tu jest Polska????? iść tam kurwa a nie modlić się pajace!!! rozjebać tych ochroniarzy, którzy bezczeszczą flagę Polską, ich jest kilku tylko!!! co z was za faceci??? rozjebać ich trzeba!!!!

  1. 4e5y mówi

   no ! nareszcie ktoś mądry

  2. Maria Leśniak - Wojciechowska mówi

   Panie Krzychu, mężczyzna wszedł za mną, ale kazałam mu odejść bo zaczęła by się niepotrzebna jatka w mojej obronie, a nie o to mi chodziło. Musimy zmienić kierownictwo muzeum, ale nie przez dawanie im podstawy do ataku na nas.

  3. Ewa mówi

   Dopiero został powołany niestety przez pana Glińskiego.

 10. Jerry Roberts mówi

  „Każdy, kto popełnia zło, nienawidzi światłości i nie lgnie do niej, aby jego czyny nie stały się jawne” (Św.Jan 3,20)
  Idźcie precz ode Mnie, przeklęci, w ogień wieczny, przygotowany diabłu i jego aniołom! Zaprawdę powiadam wam – nie znam was, którzy dopuszczaliście się nieprawości. Bo nie każdy, kto mi mówi “Panie, Panie” – wejdzie do Królestwa Niebieskiego. Lecz tylko ten, kto czyni wolę Ojca mego, Który Jest w Niebie. (Mat 25,41) … poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli (J 8,31-32) oraz niech wasza mowa będzie tak, tak, nie, nie a co nadto od Złego pochodzi (Mat 17, 37).

  1. stahu mówi

   Rozumiem Jerry , że naśladujesz i święcisz jak Chrystus z apostołami święty dzień szabasu – Dzień Boży ?!
   I to jest miara Twojej wiary.
   ..a przypominam słowa Jezusa ,,Nie przyszedłem zmieniać Prawa !!!,,

 11. d. mówi

  temu straznikowi, co zaprzecza polskiej fladze należaloby dać w pysk tak raz a dobrze, wtedy by sobie utrwalił, ze łgać i handlować Polską mu, swini, nie wolno!! sprzedala się schwiene za marną pensję uzurpatorom, oszustom, oberwancom z przedsiębiorstwa holokaust! cywinski jest sioestrzencem bartoszewskiego – polakozercy, ktory w izraelu w knesecie, jako minister w tzw. polskim rządzie tuska, profesor z zerowym wykształceniem, mówił, ze Polacy ……to banda idiotów.

 12. CHRISDANA mówi

  NIE NAWIDZE ZYDOW!!! ZA TO CO ROBIA POLAKOM

 13. Jagna mówi

  Dlaczego do tej pory nie ma zawiadomienia do prokuratury? To jest zniewaga Narodu Polskiego, dyskryminacja na tle pochodzenia, i inne zarzuty już stricte administracyjne…

  1. Jagna mówi

   Plus usiłowanie znieważenia flagi państwa

 14. Stefan mówi

  Przestańcie na tych żydów zdrajców Polski mówić pan. Panami to jesteśmy my Polacy !! a żydki są tutaj tylko gośćmi i muszą znać swoje miejsce w szeregu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.