Organizacja „Akcja Demokracja” chwali się, że usunęła wRealu24 z YouTube i zapowiada, że zlikwiduje Banbye

członkowie organizacji Akcja Demokracja podczas wręczenie nagrody im. Jerzego Zimowskiego i Janiny Paradowskiej w 2017 roku/ fot. screen
17

W poniedziałek (22.08.2022) organizacja „Akcja Demokracja” ogłosiła, że to ona stoi za usunięciem telewizji wRealu24 z YouTube. Organizacja zapowiedziała też, że będzie działać na rzecz likwidacji serwisu Banbye, na którym teraz można oglądać wRealu24.

– Usunęliśmy z YouTube telewizję wRealu24! Marcin Rola zapowiedział jednak przeniesienie jej do należącego do niego serwisu „Banbye”. Skontaktujemy się z firmą zapewniającą serwery i przekażemy jej informacje o proputinowskiej telewizji. Potrzebujemy jednak Twojej pomocy. Przygotowanie odpowiedniego raportu z ekspercką oceną kosztuje. Wesprzyj nasze działania! – czytamy na stronie „Akcji Demokracji”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Powinniście się nazywać AKCJA TOTALITARYZM, bo z demokracją nie macie kompletnie nic wspólnego. Z Putinem to moglibyście sobie piątki zbijać. Co do waszych obrzydliwych pomówień i kłamstw na nasz temat to mam nadzieję, że macie solidne dowody, bo spotkamy się w sądzie RP! – odpowiedział „demokratom” na Twitterze Marcin Rola.

Czym jest „Akcja Demokracja”? To kolejna organizacja zajmująca się tzw. walką z faszyzmem, czyli atakowaniem osób, które nie zgadzają się na lewacką dyktaturę politycznej poprawności. Wśród organizowanych przez „demokratów” akcji jest m.in. poparcie dla unijnego mechanizmu „pieniądze za praworządność” ograniczającego polską suwerenność, protest przeciwko budowie muru na granicy z Białorusią, poparcie dla legalizacji aborcji na życzenie, żądanie obowiązkowych szczepień na Covid-19, żądanie dekarbonizacji i przejścia na produkcję prądu w 100% z OZE oraz wsparcie dla ideologii gender i LGBT. Pełen pakiet postulatów lewackiej rewolucji, która ma doprowadzić do całkowitej dewastacji cywilizacji chrześcijańskiej oraz do gospodarczej katastrofy.

Jakimi kwotami operuje „Akcja Demokracja”? Ze sprawozdań finansowych wynika, że jej aktywa na koniec 2021 roku wyniosły ponad 1,7 mln zł, w 2020 – ponad 1,5 mln. W 2019 roku przychody organizacji wyniosły prawie 2,5 mln zł. Pieniądze pochodzą z wpłat indywidualnych oraz instytucjonalnych.

„Akcja Demokracja” powstała jako fundacja w 2015 roku. Jej założyciele te: Marcin Koziej – doktorant w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego zajmujący się socjotechnologicznymi aspektami technologii, nowych mediów i wspartego nimi kolektywnego działania; Weronika Paszewska – aktywistka działająca na rzecz zrównoważonego rozwoju i globalnej sprawiedliwości; Aleksandra Szymczyk – działaczka feministyczna, koordynatorka warszawskich Manif; Piotr Trzaskowski – były pracownik Europejskiej Fundacji Klimatycznej, któremu „bliskie są oddolne grupy antyfaszystowskie i feministyczne”.

Dyrektorem „Akcji Demokracji” jest Karolina Skowron, opisana na stronie organizacji jako „aktywistka prozwierzęca, feministyczna, prawno-człowiecza”, która „stworzyła i prowadzi intersekcjonalny projekt Centrum Zwierząt, zasiada w radzie Kongresu Kobiet, jest założycielką i liderką grupy Vegan Ladyboss Poland, członkinią komitetu Parady Równości, była członkinią komitetu inicjatywy obywatelskiej Ratujmy Kobiety, współorganizowała także drugi czarny protest. Jest współzałożycielką i główną ekspertką Parlamentarnego Zespołu ds. Ochrony Zwierząt Hodowlanych”.

Więcej informacji o osobach zaangażowanych w działalność w „Akcji Demokracji” znajdziecie TUTAJ. To są ludzie, którzy domagają się cenzury mediów. To są ludzie, którzy żądają usuwania z debaty publicznej tych, którzy nie podzielają ich poglądów. To są ludzie szermujący hasłami wolności i tolerancji, których rzeczywistym celem jest odebranie innym prawa do głosu. To są współcześni bolszewicy.

Źródło informacji: Twitter, akcjademokracja.pl

Zobacz też:

Telewizja wRealu24 usunięta z YouTube! Kto za tym stoi?

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. verizanus mówi

  Demokracja ludowa, czyli socjalistyczna w sposób specyficzny pojmuje wolność słowa. No cóż wszystko wskazuje na to, że socjalistyczni demokraci zrobią z polskimi patriotami ZNOWU to czego patrioci z nimi zrobić nie potrafili.

 2. czarny mówi

  Z opisu wynika, że to niezła sekta specjalizująca się w praniu mózgów zgodnie z lewackim systemem wartości, a raczej ich brakiem.

 3. Dumny Polak mówi

  Faszysci, ktorzy zajmuja sie walka z ” faszyzmen”, identycznie tak, jak superfaszystowska „antifa”, ktorej, naturalnie, tak samo: WSZYSTKO WOLNO!!
  KOMUNIZM w pelnym natarciu!

 4. lach mówi

  MYSLE ZE PIS tez w tym maczal lapy. Wystarczy otworzyc onet czy wp aby sie przekonac ze lewactwo tak samo wspiera banderland jakPIS klamstwami i propaganda. Jedni i drudzy likwiduja Polsce i robia ukropol. Banbye niech poszuka serwery w Chinach czy nawet w USA tam tego nie zamkna.

 5. Marcin Malik mówi

  „Akcja Demokracja” to BLM, tylko że w białym kolorze. Te dwie organizacje łączy wspólna ideologia, którą jest Marksizm.

  Jeśli Polacy wybiorą totalne lewactwo, to do tych 'demokratów’ dołączy brutalna bojówka komunistyczna wzorowana na Antyfie, tylko że pod przyjemniejszą nazwą. Może „Ambasadorowie Tolerancji”?? (Pały, łomy, podpalenia, kradzieże, pobicia i okrzyki wojenne – a wszystko to przeciwko 'rasizmowi’ i przy ochronie policji.)

  Co na to przeciętny Polak? Ma 500+, ma na obiad i na pół litra – więc mu obojętne. Ciekawe ile głosów będzie miała Konfederacja w następnych wyborach? Reszta partii wiele się nie różni od siebie.

 6. Ewa-Maria mówi

  Gdyby to były czasy okupacji wojennej to łby mieli by ogolone. W ten sposób robiono to tymi co kolaborowali z wrogiem. Ich powinno się w ten sposób potraktować.

 7. P mówi

  Rzeczywiście pan K. Karoń ma rację. Sto siedemdziesiąt lat temu z naszym światem stało się coś bardzo złego. To coś wciąż mutuje, wciąż jest obecne, wciąż niszczy.

 8. verizanus mówi

  @P. Skoro nie napotyka oporu to niszczy

 9. Kot Morski mówi

  Skrajnie niebezpieczni komunistyczni bojówkarze. Powinni być niszczeni na każdym kroku, przede wszystkim w obronie własnej, no ale cóż… sławiańszczyna i chrześcijaństwo ! Tak że nadstawiajcie, hołoto, drugi policzek. MW – sprzedane, RN – sprzedane, NOP tylko w piórze mocny (bo nawet nie w gębie), celebryta I.-Zaleski – nawet on – piep..rzy jak każdy głupi p..lak, że „pomagać, oczywiście, trzeba !” – z jakiej racji ?? Ach wy… katoliki, a ordo caritatis gdzie ?!!

 10. Shadow mówi

  I to takie pryszczate wypierdki mamuta, jeszcze z mlekiem pod nosem, będą tu decydować co , jak i kiedy będą oglądać i słuchać Polacy. Powiem tak, szkoda, że wasze matki nie były tak postępowe jak wy i was nie wyskrobały. Byłoby mniej komunistycznego łajna na tym łez padole.

 11. MAREK mówi

  Dla tych lewackich degeneratów SS-Galizien to ideał wolności i demokracji.

 12. Iwa mówi

  Ale DEMOKRACJA !!!!!! odbieranie komus glosu.!!!!!!!! nie mogę inaczej nazwać „Akcja Demokracja” jak komunistyczne posuniecie. Ta generacja nie p[amieta co było za komuny. Obiecuje nie jedno a robi nie odwrotnie. No ale wszystko dobrze brzmi dla nich. Co az idioci. Nie zdziwiłabym nie gdyby nie okazało nie ze za tym stoi Soros.

 13. Widzący z Lublina mówi

  Sądząc po nazwie „Akcja-Demokracja” może być kolejną emanacją służb amerykańskich, a konkretnie organizacji zwanej „Action for Democracy” (w zarządzie kwiat lewicy m.in. Applebaum, Milliband, Ash, Fukuyama, Gati), która od pewnego czasu próbuje wpłynąć na wybory na Węgrzech. Finansowała kampanię lewaka Petera Marki-Zay (podejrzewwanego o działalnośc agenturalną na rzecz służb amerykańskich).

 14. piotr mówi

  Akcja demokracja to komuniści w nowej odsłonie na usługach globalistów, budują nam nowy świat. Diabelski Porządek Świata z Ekoreligią kultem matki ziemi. Wszystko oparte na kłamstwie klimatycznym, wiecznej pandemii. Cenzura prewencyjna w takim przypadku jest niezbędna. Bestia czyli imperium szatana będzie oparte na wszechobecnym kłamstwie i media mają temu służyć.

 15. W K mówi

  Jak to się świat zmienia. Zajmowanie się cudzym życiem i mieniem bez pozwolenia właściciela kiedyś było porażką, a nie sukcesem.

 16. Mack mówi

  ha! kto kto siebie nazywa „akcja demokratyczna” zabrania innym prawa do wypowiedzi hahahaaaa … typowi komunisci

 17. gównażeria mówi

  No i znowu. Istnienie takich organizacji sponsorowanych przez Sorosa uderza w PIS. Zamiast wyrzucić organizacje Sorosa z Polski jak zrobił to Orban i Putin , to PiS hołduje wrogim działaniom. Niech PIS poczyta sobie Konstytucje i przestanie wreszcie swoimi działaniami i zaniechaniami szkodzić Polsce.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.