Ordo Iuris wnosi do PE o uchylanie immunitetu Guya Verhofstadta w związku z pozwem Bawera Aondo-Akaa

3

Prezes Instytutu Ordoi Iuris Jerzy Kwaśniewski poinformował dziś na twitterze o złożeniu do Parlamentu Europejskiego wniosku o uchylenie immunitetu Guya Verhofstadta w związku z procesem wytoczonym mu przez polskiego narodowca, dra Bawera Aondo-Akaa, za skandaliczne słowa Verhofstadta o Marszu Niepodległości: „60 tysięcy faszystów, neonazistów i zwolenników supremacji białej rasy przemaszerowało 300 km od Auschwitz.”

Jaki będzie efekt tego wniosku? Odpowiadając na list w sprawie skandalicznych słów Verhofstadta, wystosowany przez europosłów Zdzisława Krasnodębskiego i Marka Jurka, przewodniczący PE Antonio Tajani stwierdził, że nie widzi powodu do interwencji, ponieważ „przewodniczący powinien szanować wolność wypowiedzi każdego z posłów”. Czy przewodniczący Tajani i europarlamentarzyści pozwolą, aby Verhofstadt stanął przed sądem?

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Oczywiście, że nie pozwolą. Więcej wyrażą ubolewanie, że takie pismo w ogóle zostało napisane, że pan verhowstadt miał zupełną rację… Trzeba być naprawdę naiwnym, żeby wierzyć w to, co nazywa się “prawem”, zwłaszcza w odniesieniu do kreatur z lewackiego klucza stanowiskowych nadań. Chcecie go osądzić? To trzeba złapać i postąpić jak mossad z eichmannem.

  1. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

   Zgadzam się w całej rozciągłości tej wypowiedzi.

 2. POLACY KOCHAJĄCY I SZANUJĄCY POLSKĘ. mówi

  Brawo dr Bawer Aondo-Akaa!!! Brawo!!! Brawo!!! oraz DZIĘKUJEMY PO STOKROĆ!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern