„Oni walczą o jakieś pier*olone płody”. Skandaliczna wypowiedź na Strajku Kobiet o działaczach pro-life [WIDEO]

Strajk Kobiet/ fot. screen
9

Podczas środowego (18.11.2020) Strajku Kobiet padły skandaliczne słowa o działaczach pro-life. – Wiecie, dlaczego wku*wiają mnie prolajferzy? Bo oni walczą o prawa płodów. (…) Oni walczą o jakieś pier*olone płody. (…) Proliferzy byliby bardziej pro-life, gdyby zaangażowali się w jakiś ruch na rzecz zaprzestania zmian klimatu, zastopowania zmian klimatu. Bo jeżeli nie będzie Ziemi, to nie będzie żadnego życia, chyba że jest tam ch*j w kosmosie daleko, ale nie wiemy, czy jest, czy go nie ma. Jak na razie znamy tylko życie na Ziemi, wiec chcemy być pro-life, bądźmy eko, walczmy o przyszłość naszą i naszych dzieci, żeby przyszłość naszego kraju była lepsza – powiedziała jedna z osób uczestniczących w demonstracji owinięta flagą LGBT.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Pośród wielu ujemnych cech lewactwa najbardziej wydatną jest głupota – stwierdził prof. Bogusław Wolniewicz. Nic ująć, nic dodać. Jeśli ktoś nie rozumie, że płód jest człowiekiem w prenatalnej fazie rozwoju, to znaczy, że spał na lekcjach biologii. Aborcja jest zabijaniem bez względu na to, czy mówimy o płodzie, czy o dziecku nienarodzonym. To jest oczywiste, ale lewactwo nie chce przyjąć do wiadomości, że dyskusja o aborcji jest dyskusją o prawie do zabijania.

Kolejną oczywistością jest to, że człowiek nie ma wpływu na klimat, który zmieniał się zanim jeszcze na Ziemi pojawili się ludzie. I będzie zmieniał się nadal nawet jeśli owinięta tęczową flagą osoba niebinarna stanie na głowie i zaklaszcze uszami. Łączenie aborcji ze zmianami klimatu to szczyt absurdu.

I jeszcze pytanie – czy te aborcjonistki nie potrafią publicznie wypowiadać się bez wulgaryzmów? Rzucają takim mięsem, że uszy więdną. Owszem, każdemu zdarza się użyć niecenzuralnego słowa, a we właściwym kontekście może to być nawet zabawne. Ale co za dużo, to niezdrowo. Wypowiedzi uczestniczek Strajku Kobiet wskazują, że one w ogóle nie potrafią sklecić kilku zdań bez bluzgów. I jak z takimi dyskutować?

Źródło: Twitter

Zobacz też:

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Alek mówi

  Tak, tak, “śmierć niepełnosprawnym płodom” . Od tego zaczął się marsz nazizmu w Niemczech w latach 30tych. Potem było tylko gorzej. Niepełnosprawne dzieci narodzone, dorośli, potem starzy, potem dzieci z jakimikolwiek wadami. Jakby wojny nie zaczęli, to by się Niemcy zagazowali sami.
  Dziś panie spod znaku Siegrune, tak popularnego na SSmańskich mudurach, chcą nam zrobić powtórkę z rozrywki. Zaczynają od tego samego, czyli aborcji, choć już niektóre przebąkują o eutanazji. Czyli widać rozwój.

  1. Matka Polka mówi

   Marsz nazizmu w Niemczech nie zaczął się od żadnych haseł “śmierć niepełnosprawnym płodom”. Aborcja w III Rzeszy była zakazana, od pewnego momentu karana nawet śmiercią. Również w przypadku wad płodu, zresztą, tego nie miano jak zweryfikować nawet bez badań prenatalnych. Oczywiście, inaczej było w okupowanej Polsce, gdzie niemieckie prawo dopuszczało aborcję na życzenie. I oczywiście Niemcy eksterminowali niektórych niepełnosprawnych (psychicznie generalnie).

  2. Alek mówi

   Słabo z historią, słabo. Owszem, zakazał Hitler w Niemczech aborcję, ale dopiero jak generalucja się zreflektowała, że nie będzie żołnierza. Ale było za późno. Natomiast na początku wprowadził aborcję jako metodę oczyszczania rasy, co niezwykle spodobało się twórczyni planned parenthood w usa. Wprawdzie nie było metod badań prenatalnych, ale miano wyobrażenia, jak przewidzieć, że dziecko może się urodzić z wadami. Wszak Hitlera wspierali naukowcy.

  3. Robert mówi

   Alek – Kupa bredni z d..py wzięta. Tu przede wszystkim powinni sprawdzać wiek komentujących żeby g..wniarstwa nie dopuszczać, bo dzieci i ryby głosu nie mają !

 2. zyd z ZMS-u Korwin Mikke mówi

  Soros apeluje, aby UE nie szła na kompromis z Polską i Węgrami. A co robi posel Braun?
  bo jak smiem podejrzewac,zamiast jakas ustawe szykowac,zydow szuka jak nie w lasach to pos ziemia w warszawie,

  1. REN mówi

   Zdaje się że Fundacja im. Stefana Batorego założona przez “filantropa” “na którego się powołujesz działa sobie spokojnie, nie niepokojona przez PiS.

 3. Shadow mówi

  Dlaczego taka miernota moralna, nie mówi o sobie-“byłam pierdolonym płodem”?

 4. mario mówi

  Jak widzę takie G……..to popieram eutanazję lewaków,lgbt,komuchów,UB-eków i całego tego antypolskiego ścierwa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.