Ogólnoeuropejski protest w Berlinie przeciw „nowej normalności” [WIDEO]

protest w Berlinie 29 sierpnia 2020/ fot. screen
23

W sobotę (29.08.2020) odbył się w Berlinie ogólnoeuropejski protest przeciw tzw. nowej normalności, którą fundują nam politycy pod pretekstem pandemii koronawirusa. Władze Berlina zakazały manifestacji nazywając jej uczestników „antykoronawirusowymi kłamcami”. Organizatorzy złożyli odwołanie do sądu, który uznał, że prawo do demonstracji nie może być ograniczane i cofnął zakaz.

Policja informuje, że w manifestacji udział wzięło 20 tys. osób. Niezależne media mówią o co najmniej setkach tysięcy. Uczestnicy protestu od rana zjeżdżali do Berlina z całej Europy. Z Polski przyjechali m.in. poseł Konfederacji Grzegorz Braun oraz Justyna Socha, prezes stowarzyszenia STOP-NOP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ponieważ demonstranci nie mieli maseczek i nie zachowywali dystansu, ok. 13.00 policja ogłosiła, że rozwiązuje zgromadzenia. Demonstranci zignorowali tę decyzję. Protest trwał do wieczora. Jednym z przemawiających był Robert Francis Kennedy Jr., bratanek zamordowanego prezydenta. Kennedy powiedział, że „dziś Berlin jest na froncie walki z totalitaryzmem”.

Policja blokowała ulice, żeby nie przepuścić demonstrantów. Zatrzymywano ok. 300 osób wyciągniętych z tłumu rzekomo za rzucanie butelkami w policję. Były problemy z transmisją internetową. Mainstreamowe media określiły manifestację jako „skrajnie-prawicową” (czyt. nazistowską). Uczestników przedstawiono jako oszołomów i zwolenników teorii spiskowych.

Jakie są fakty? Do Berlina przyjechali ludzie, którzy nie godzą się na koronawirusowy terror i wskazują, że wprowadzone obostrzenia są nieadekwatne do zagrożenia oraz stanowią złamanie konstytucyjnych praw i wolności. Na tej rzekomo skrajnie prawicowej manifestacji pojawiły się nie tylko flagi wielu krajów europejskich, ale także flagi LGBT. To też skrajna prawica? Jak długo rządzący i posłuszne im media zamierzają fałszować rzeczywistość i terroryzować społeczeństwo?

Źródło informacji: Twitter, YouTube

Zobacz też:

WAŻNE! Testy PCR nie nadają się do wykrywania koronawirusa. Genetycy wyjaśniają dlaczego „wymazywanie” nie ma sensu [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. YWANDA mówi

  Historyczny dzien, Ich bin ein Berliner powtorzyl P. Kennedy. Berlin(Lacina)=woz= Wielki Woz= Ursa Major i Rus jako przebudzony niedzwiedz VI-go plemienia Sax-Sex-Saksonii jako potomkow Manassesa.. z Dalekiego Wschody jako Han; liu(Chiny)=6.. die.. ich rede=mowie i Sroda Slaska; keine weinen= njet slioz(RU). Perfidia Katz… JP tfu nie miala granic ! Gruss Gott.

  1. Marju73 mówi

   Niezłe świry tam się zjechały. Braun, Jabłonowski, jacyś kolesie z flagami Rzeszy niemieckiej…

  2. marju73 mówi

   Świrem i łajdajiem jest ten kto się podszywa pod inną osobę.

 2. ulka mówi

  Najciekawsze, że NIKOMU nie udaje się przetłumaczyć przemówienia Kennedy’ego, próżno szukać w necie.

 3. marju73 mówi

  Historyczny dzień w którym dzieci Boga, światła i wolnej woli wystąpili przeciwko knowaniom złego.
  Pamiętajmy że podział nie przebiega pomiędzy narodami jak tego chcielby globaliści a przebiega pomiędzy wolnymi ludźmi i sługami zniewolenia.

 4. Antyparch mówi

  Czym rozni sie duda-polak,katolik,patiota,od bosaka,ponoc polaka(krazy news ze to zyd) katolika,patioty? Jeden hostie lapie,drugi umatwia sie za 11 zl dzienie. Wie kto?

  1. Antyparch mówi

   Sorry,bosak to sie umartwial jeszcze rok temu,teraz to jasnie pan,na krorego gohe robia.

  2. Egil mówi

   łapie hostie i w jarmułce świece chanukowe pali. Zaiste, prawdziwy katolik.

  3. Antyparch mówi

   No,jak z tego widac,to tylko konfederacja jak SS w nazizmie tak prawdziwi patrioci,polacy,katolicy, sa trzonem i ostoja kosciola katolickiego. Dobrze rozkminiam?

  4. AntyPO🔯PiS mówi

   @Do obrzezanego ✡ komucha Arcyparcha:

   Faktycznie SB-cki prowokatorze z PiSraela, Duda to „prawdziwy” katolik, który palił świecowe chanukowe z żydami z jarmułką na łbie.

   Duda to „prawdziwy” katolik, który nazwał Polskę POLINEM i bredził, że każdy Polak jest spokrewniony z żydami.

   Ponad to DUDAczewski zatrudnia w BBN postkomunistów z WSI.

   Gwoli przypomnienia Duda należał do koszernej lewackiej UNI🔯WOLNOŚCI, kiedy jej przewodniczącym był żydokomunista z PZPR tow. Balcerowicz.

  5. Alek mówi

   duda ,polak ,katolik , to najlepszy dowcip jaki ostatnio słyszałem

 5. Zbigniew mówi

  Brytyjscy eksperci zwracają uwagę, by w takiej sytuacji zapewnić w pomieszczeniach publicznych jak najlepszą wentylację. Może ona zmniejszyć ryzyko zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, jak i chronić przed innymi infekcjami, przede wszystkim przed przeziębieniami i grypą.

  1. Zbigniew mówi

   zamiast do pracy do ruchu obywatelskiego dolaczyly skrajne ugrupowania nazistowskie – brakuje tylko banderowcow

 6. kici kici KOCUR mówi

  A niech sobie protestują I tak są już nawozem historii. Ogłupieni Europejczycy udają że zaczynają się budzić, za późno Was już nie ma. Wasze kobiety przejmą muzułmanie i judejczykowie a wam pożyteczni europejscy biali idioci nie pozostanie nic chyba że zostaniecie eunuchami i będziecie pilnować haremów waszych nowych panów. I tyle w temacie.

  1. Zbigniew mówi

   Generalnie brakuje kobiet wiec za nie beda sluzyc Margotki – jednak siedzial w meskim wiezieniu i nie mogl gwalcic wiezniarek ani strazniczek.

   Dawniej trzepalby kase pokazywany na jarmarkach jako cudak,

 7. Antyparch mówi

  Ubek w solidarnosci za doradce narabial
  Herer

  Syn Michała, pochodził z rodziny żydowskiej. W młodości działał w komunistycznych organizacjach młodzieżowych m.in. Komunistycznym Związku Młodzieży Zachodniej Ukrainy. Studiował m.in. na Wydziale Rolnym Politechniki Lwowskiej, Wydziale Ekonomicznym Instytutu Handlu Radzieckiego we Lwowie i uniwersytecie w Tbilisi. W 1943 przerwał studia i wstąpił do 1 Polskiej Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki. Skończył szkołę oficerów polityczno-wychowawczych, po czym znalazł się w korpusie oficerów oświatowych. Był m.in. zastępcą dowódcy plutonu gospodarczego, zastępcą dowódcy baterii w artyleryjskiej szkole w Tambowie, a następnie oficerem polityczno-oświatowym, instruktorem propagandy i lektorem pułku w Ludowym Wojsku Polskim. Od 1944 członek Polskiej Partii Robotniczej.

  W 1945 był starszym instruktorem polityczno-wychowawczym w Korpusie Bezpieczeństwa Wewnętrznego. W tym samym roku, jako porucznik, rozpoczął pracę w Ministerstwie Bezpieczeństwa Publicznego, gdzie z rekomendacji Julii Brystigerowej objął stanowisko zastępcy kierownika Wydziału IV Departamentu V[1]. W maju 1946 został p.o. naczelnika, a następnie naczelnikiem tego wydziału. W 1948 wydał nakaz aresztowania Jana Rodowicza „Anody”[2]. W 1950 objął stanowisko naczelnika Wydziału I w tym samym departamencie MBP. W okresie pracy w resorcie awansował do stopnia podpułkownika.

  W styczniu 1952 MBP przekazało go do pracy w Państwowej Komisji Planowania Gospodarczego, gdzie był m.in. zastępcą dyrektora Departamentu Rolnictwa. Po 1956 pracował w Instytucie Planowania Komisji Planowania przy Radzie Ministrów. Był jego wicedyrektorem. W 1968 usunięto go ze stanowiska w związku z pochodzeniem. Został również wykładowcą akademickim. W 1973 uzyskał tytuł naukowy profesora nauk ekonomicznych. W 1980 z rekomendacji Jacka Kuronia został doradcą Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” ds. rolnictwa

 8. Antyparch mówi

  Bosak: Mamy obowiązek kochać Żydów, ale nie musimy przyjmować ich opinii.
  Bez komentarza,prawdziwi polacy,katolicy i patrioci w jednym.

 9. Antyparch mówi

  Dziambor startowal z list pisu w gdyni,swego czasu. Prawdziwy polaku,patioto,katoliku czym sie on rozni od dudy?
  O winnickim,wilku nie wspomne.

 10. Antyparch mówi

  Dla ubeckiej kanali,przypisujacej mnie ubeckie korzenie oraz pisiorstwo na podstawie braku wpisow krytykujacych pis,pachnie wczesnym bolszewizmem rodem z cze-ka. Brawo czekisto,tfuuuuu
  Zawsze i wszedzie ubecko-teczowa kanalia glosujaca na trzaskowskiego z nadania i wezwania wilka y……….. bedzie. Chocby razem z antifa.

 11. Teresa Maria mówi

  Kuźwa wasza w te i nazad– czy tu same trolle i debile piszą. Warte uwagi są komentarze Hammurabiego i Anty-Popis-a. reszta niech wytrzeźwieje, albo zmieni stronę, bo piszecie totalne głupoty dzieciaki.

 12. Elżbieta mówi

  PLANDEMIC-INDOCTORNACJA | POLSKI LEKTOR

  Jeden z najważniejszych dokument roku 2020. Film rewelacyjnie porusza większość elementów związanych z tematami programu szczepień, rola WHO, Billa Gatesa, Tedrosa Adhanoma, Anthony’ego Fauci i innych.

  Film ten zagłębia się w mechanizmy propagandy mediów głównego nurtu, pokazuje jak giganci technologiczni z Doliny Krzemowej wpływają na nasz umysły, jak wielka farma i inne agencje niszczą nasze zdrowie, ten nowy film Mikki Willisa łączy te wszystkie punkt w jedną całość i wyświetla niesamowity obraz powiązań i interakcji systemu globalnego nadzoru a ludzkością.

 13. Flex mówi

  Uśmiać się można z tych nieudolnych paszkwili czujnych i zawsze gotowych, dyżurnych prowokatorów. Brak mi dziś wśród nich chyba tylko Franka Drebina. Zastanawiając się nad nieszczęściem tych osobników rodzi się pytanie. Kto wam to mógł nieszczęśnicy uczynić? Odpowiedzi udzielił prawdziwy Frank Drebin w „Naked gun” : ” … Nie wiem! Zazdrosny mąż, kochanek, pedał?!” 😉

 14. Przebudzony mówi

  4 miliony ludzi w Berlinie na niezależnych mediach jest tłumaczone przemówienie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.