Odtrutka na lewacką propagandę! Szczery muzułmanin zrobił Niemcowi krótki wykład na temat islamizacji Europy. VIDEO

fot. twitter
3

Nic tak dobrze nie służy zwalczaniu lewackiej propagandy, jak szczere słowa muzułmanina, który mówi jak jest. Przecież zaprzeczanie jego słowom lub zarzucanie mu mowy nienawiści byłoby islamofobią! Dlatego warto czasem posłuchać, co ma do powiedzenia człowiek, którego wpuszczono do Europy w ramach jej „ubogacenia”.

Taki krótki, aczkolwiek wielce pouczający wykład, usłyszał na ulicy pewien Niemiec. Wykład zakończył się stwierdzeniem: „Twoja córka będzie nosić chustę na głowie”. I tak faktycznie będzie. Faworyzowanie islamu w Niemczech i w innych krajach Europy Zachodniej z każdym kolejnym dniem zbliża je do kalifatu, w którym pewnego dnia się obudzą.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Warto w tym miejscu przypomnieć słowa Winstona Churchilla, który jakże trafnie scharakteryzował islam: „Jak straszne są przekleństwa jakie mahometanizm nakłada na swych czcicieli! Poza fanatycznym szaleństwem, które jest tak niebezpieczne dla człowieka jak wścieklizna dla psa, jest też ta pełna strachu apatia. Efekty tego są widoczne (…) gdziekolwiek zwolennicy Proroka rządzą lub mieszkają. Upadła zmysłowość deprawuje życie z jego dostojeństwa i wytworności, następnie z jego godności i świętości. Fakt, że w prawie mahometańskim każda kobieta musi należeć do jakiegoś mężczyzny jako jego absolutna własność, musi opóźniać ostateczne zniesienie niewolnictwa do czasu, aż wiara islamu zaniknie jako siła między ludźmi. Indywidualnie muzułmanie mogą okazywać znakomite właściwości. Tysiące staje się lojalnymi i odważnymi żołnierzami Królowej; wszyscy wiedzą jak umierać; ale, wpływ tej religii paraliżuje rozwój społeczeństwa wśród tych, którzy się nią kierują. Nie ma na świecie większej siły degenerującej.”

Źródło: twitter, The River War, Longmans, Green & Co., Londyn 1899

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. test24 mówi

    Jaka znowu odtrutka? Oni nie będą w to wierzyć nawet, jak im sami kapłani z Arabii Saudyjskiej będą recytować wersety z maczetą przy szyjach, bo pani Merkel i Tereska May, dwie wybitne znawczynie Islamu, mówią, że to religia pokoju.

  2. Lolek mówi

    Pięknie powiedziane ,tylko się cieszyć.

  3. gebels mówi

    Jak by nie patrzeć to smoluch ma rajcie!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.