Odlot! Posłanka Scheuring-Wielgus chwali się skarpetkami: „Tzw. Pissoffy”

skarpety Scheuring-Wielgus/ fot. facebook
8

Posłanka Joanna Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej po raz kolejny dowiodła swojej niesłychanej błyskotliwości. „Ze spotkania w Gdańsku z mieszkańcami wyjechałam z takimi skarpetkami od Marcina. Tzw. Pissoffy. Marcin, jeszcze raz dzięki! Zakładam je dzisiaj i idę prosto do TokFm na Wybory w Toku. 10:00” – napisała na facebooku i wrzuciła zdjęcia swoich stóp w skarpetkach.

Jak widzicie, posłanka zajmująca się „hejtem i mową nienawiści” przeszła już na poziom epatowania skarpetami, które nazywa „Pissoffami”. „Piss off” to po angielsku „wypierd…ć”. To zapewne nie jest mowa nienawiści, tylko postępowa mowa miłości. W związku z tym mamy do posłanki Scheuring-Wielgus pytanie: kiedy Joanka pochwali się onucami i słomą z butów?

Źródło: facebook

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Głupi Dzban mówi

  Nie jestem pewny ale „wykurwiaj” chyba jest bliżej.

 2. d. mówi

  w przeszłości była już taka posłanka tez lewaczka o imieniu Aneta, która mówiła o cyt.: „pionowych korytarzach” i „skarpetkach kolorowych, które noszą pedały” Pomyliła co prawda, homoseksualistów z bikiniarzami ale miała własnie taki…. lotny umysł. Niemniej, mimo to nie ośmieliłabym się porównać inteligencję pani posłanki Anety z SLD do Szojring-Wielgus bo bardzo ubliżyłabym pani Anecie!!! Wszak Szojring-Wielgus to jest intelektualno-moralna nicość pasożytująca na Polakach!

 3. prawyobywatel mówi

  Ależ ona głupia i prymitywna jest, a jaki poziom reprezentują ci, co na nią dali głos?

 4. Robert mówi

  Płetwy całkiem,całkiem,jak u pływaczki DDR,fenomen w świecie biologicznym,ponoć kolejny fenomen,pan Biedroń przyzdobił się odzieniem identycznym,dobrze że natura się broni przed całością ich ustroju i na fotach nie wystawiają.Ponoć stringi też noszą te same,od Angeli mają.Widziałem taki wpis,jak sie do Biedronia chwali,teraz po zatoce razem będą pływali ,a dmuchał bedzie Tusk.Gdański władca wiatru.

 5. Janusz I mówi

  Jeśli pojawi się w Częstochowie, dostanie onuce.

 6. Bolo mówi

  Jakim prawem takie zwierzaki jak Joanna sa w tak waznej instytucji jaka jest sejm.Musi byc prawo aby takich nieudacznikow na kazdym szczeblu panstwowej wladzy usowac natychmiast.Siedza takie cymbaly i pluja nam w twarz itd.Zydostwo z dokladnoscia jest wszedzie i niesie swiatu wojny,niewolnictwo i zaglade itd

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Secured By miniOrange