Od 11 listopada bez wizy do USA. Czy wybierzesz się w podróż za ocean? [SONDA]

Fot.: dzieje.pl
2
SKLEP-WPRAWO.PL

Bezwizowa możliwość podróżowania do Stanów Zjednoczonych do 90 dni w celach turystycznych i w celach biznesowych będzie możliwa od 11 listopada tego roku, a więc dosłownie za kilka dni – poinformował dzisiaj (6 listopada 2019) prezydent Andrzej Duda.

Prezydent podczas wystąpienia w Pałacu Prezydenckim podkreślił, że ambasador USA Georgette Mosbacher poinformowała go, że w Waszyngtonie zostanie ogłoszony oficjalny komunikat dotyczący przyjęcia Polski do programu bezwizowego oraz wyznaczenia daty, od której możliwe będzie podróżowanie Polaków do USA bez wiz.

PRZECZYTAJ: J. Matysiak z USA: Trump i pełzający zamach stanu

Prezydent wyraził przy tym nadzieję, że to bardzo radosna wiadomość dla Polaków. Czy mając na uwadze fakt, że udało się wynegocjować z władzami USA bezwizowe podróże do Stanów, wybierzecie się Państwo w podróż za ocean?

Źródło: PAP

Sonda na Twitterze:

Sonda na Facebook’u:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. ikss67 mówi

    Za 20-25 lat najpóźniej los USA jest przesądzony. Wystarczy, że Chiny stworzą większą armię. Obecnie budują technologię. Już wprowadzają Juana jako walutę międzynarodową robiąc USA stress testy. Maja dobre relacje z Rosją, przynajmniej na razie. CHiny maja miliardowe rezerwy w bezwartościowym tak naprawdę dolarze i w sumie trwają w patowej sytuacji. Mogą zdewaluować dolara z dnia na dzień do wartości pesos, jednak miałoby to sens tylko w krytycznej sytuacji, na przededniu wojny. A ta jest nieunikniona. Nawet z powodów demograficznych. Chiny mogą wystawić armię liczoną na kilkadziesiat milionów żołnierzy. To jak atak zombie. Gdyby np każdemu dać łopatę lub siekierę. Sama masa ludzka jest w stanie zadeptać całą Rosję. Jednak dzisiaj nie miałoby to sensu strategicznego. Chiny sa jeszcze za słabe dla USA. Ale gdy wejdą do służby nowe mysliwce,nowe okręty, zwiększy sie liczba głowic nuklearnych to Chiny bez kozery wprowadzą Juana na całego i żegnaj Ameryko rzekomego dobrobytu. Więc jeśli miałbym brać kredyt dzisiaj, brałbym go w USD ponieważ za 20 lat będzie on warty papieru toaletowego.

  2. Robert mówi

    Prawda,dlatego próba wymuszenia rozbójniczego żeby spłacać wierzyciela Chińskiego.Z własnej kieszeni brakuje.W ruchu bezwizowym 3miesiące trochę mało,trzeba by mieć darmowe mieszkanie u znajomego i roboțę po wyjściu z samolotu,w ruchu wizowym klepali w paszport 6 miesięcy(bardziej opłacalne).Po zniesieniu wiz dla większości będzie to bilet w jedną stronę,przesiedzenie 90 dniowego pobytu skutkuje nie wpuszczeniem przy kolejnej próbie.W bezwizowym bardziej czepią na lotnisku

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.