Ochojska wydała Trzaskowskiego: „Karta LGBT w całym kraju”

9

Eurodeputowana PO Janina Ochojska opublikowała wpis, który zelektryzował elektorat Trzaskowskiego i Dudy. Ochojska stwierdziła, że popiera kolegę z partii, ponieważ ten jest gwarantem wprowadzenia karty LGBT w całej Polsce.

W środę założycielka Polskiej Akcji Humanitarnej Janina Ochojska opublikowała na Twitterze wpis, w którym podała pięć powodów, dla których w II turze wyborów zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego. Jak argumentowała, kandydat KO „poważnie traktuje problem zmian klimatycznych”, „proponuje inwestycje »za rogiem«”, „proponuje program równych szans na rynku pracy”, „wprowadzi kartę LGBT w całym kraju” oraz „będzie prezydentem wszystkich Polaków”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

Wpis Ochojskiej polubił gej, wiceprezydent Warszawy, Paweł Rabiej, który w 2019 roku mówił: Nie jestem zwolennikiem zmieniania społeczeństwa na siłę, więc jestem za etapowaniem: najpierw wprowadźmy związki partnerskie, potem równość małżeńską, a na koniec przyjdzie czas na adopcję dzieci.

Zaś wiceminister aktywów państwowych Zbigniew Gryglas napisał: Karta #Lgbt w całym kraju? Dobrze, że Pani Ochojska to ujawniła, bo kandydat, na potrzeby kampanii jakoś o tym milczy, kreując się na „obrońcę tradycyjnych wartości”.

Wpis Ochojskiej może okazać się gwoździem do trumny w wyścigu Rafała Trzaskowskiego o fotel prezydencki. Od kilku tygodni prezydent Warszawy usilnie próbuje przefarbować się na konserwatystę, a nawet potencjalnego uczestnika Marszu Niepodległości, gdyż ma świadomość, że z Andrzejem Dudą nie zwycięży w wyborach jeśli nie pozyska elektoratu Konfederacji, PSL-u, a także ze wsi i mniejszych miast, gdzie lewackie antywartości w większości nie są respektowane. Na potrzeby pozyskiwania głosów Trzaskowski twierdzi teraz, że nie jest już zwolennikiem adoptowania dzieci przez pary jednopłciowe. Mataczenie na potrzeby kampanii w pełnej krasie!

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wprowadził „kartę LGBT” , która zakłada, że uczniowie mają przyjąć perspektywę gender oraz odrzucić założenie, że ludzie dzielą się wyłącznie na kobiety i mężczyzn. Szkoły mają nawiązywać kontakty z organizacjami gejowskimi i lesbijskimi. Z programu wychowania ma zniknąć wzmacniania identyfikacji z własną płcią. Uczniowie mają być zachęcani do świętowania „Międzynarodowego Dnia Edukacji i Praw Osób Transgender/Transpłciowych”. W szkołach należy wprowadzić instytucję „Oficera Równości”, który organizowałby spotkania, m.in. poświęcone tematyce orientacji seksualnych. To tylko kilka punktów programu „Szkoła Przyjazna Prawom Człowieka” rekomendowanego przez podległe ratuszowi Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń. Analizę materiałów dydaktycznych rekomendowanych przez WCIES przeprowadził Instytut Ordo Iuris (PRZECZYTAJ).

Przeczytaj także:

Wojewoda wielkopolski unieważnił „kartę LGBT”. Jej przepisy łamią prawo!

Raport Departamentu Stanu USA! Oskarżenia o antysemityzm, jak naciska się na Polskę ws. roszczeń i akapity poświęcone politykom i Jackowi Międlarowi [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. j-da mówi

  Zawsze była na swój sposób POrypana, nawet w swoich hałaśliwie reklamowanych akcjach humanitarnych. Pożenić by ją z Owsiakiem

  1. Prawyobywatel mówi

   Dokładnie! 🤣

 2. piotr mówi

  Trzaskowski spotkał się z Tokarczuk: To honor i przyjemność.

 3. Kapitan Biały mówi

  Ochujska z Owsikiem to taki duet. Oni pierwsi zaczęli zarabiać kokosy na grantach, „pomocy humanitarnej” dzisiaj mają dużą konkurencję w lambdach i lgbt-sach i w innych NGO. Owsik i Ochujska dwie kołchoźncxe matrioszki systemu.

 4. Hammurabi mówi

  Wcale mnie to nie dziwi. Zarówno pani Ochojska, jak i pan Trzaskowski doskonale wiedzą jak kiedy i z kim trzymać, by śmietanki nakapało nawet na zapas.
  A swoją drogą, niech mnie kto mądry oświeci – bo pojąć nie potrafię – gdzie w tym całym problemie są rodziciele indoktrynowanych dzieciaków?
  Za moich czasów ( jak to brzmi) kiedy chodziłem na wywiadówki, takie sabotowanie wychowania przez szkołę byłoby nie do pomyślenia a takiego „oficera równości” to by rodzice pogonili tak, że z butów by go wyrwało!
  Jako społeczeństwo jesteśmy stanowczo zbyt łagodni, spolegliwi i obojętni. Gdzie są ojcowie dzieciaków? O pierdoły typu wycieczka, zbiórka na jakiś tam cel czy inne wydarzenie, rodziciele toczą wojny i dysputy. A w sprawie tak fundamentalnej – CISZA!
  Czego albo kogo ci ludzie się boją? A może chcą na siłę być „nowocześni” i do bólu po linii? A może jednak „warszawka” to stan umysłu?
  Tak czy siak – król jest nagi, tylko wykastrowani warszawscy rodziciele wciąż widzą przepyszne szaty i głosują na kogoś, kto włazi im z brudnymi buciorami w prawo do wychowania dzieci zgodnego ze swoim światopoglądem. No, chyba że „warszawka” ma takie poglądy. Wówczas już nic nie pomoże.

  1. Historyk mówi

   Jako mieszkaniec od urodzenia w stolicy , obawiam się ,że ostatnie zdanie w Twoim komentarzu jest prawdą niestety.

 5. Antyparch mówi

  I tu,jak widze,mozna zobaczyc te parszywa morde,kulawego truchla.

  1. Antyparch mówi

   Rodacy!!!!
   Polacy-katolicy,narodowcy,jutro wybory,nie siedzcie w domach i glosujemy na Trzaskowskiego!!!!!! Na zlosc falszywym przyjaciolom z PiS!!!!!!
   ZA RUSKIE ONUCE!!!!!!!!

 6. Zbigniew mówi

  Wydaje mi sie, ze PiS mogl wystawic pania Szydlo a nie rozglaszac teraz, ze wszyscy sa niedobrzy a pani Szydlo to zydowka – po prostu swinie a na Dude nie bede glosowal, bo jest skompromitowany pogardliwym zachowaniem wobec Kaczynskiego po ogloszeniu veta i dla rzadu pani Szydlo – teraz bredzi cos o suwerennosci, jak przycisnelo ryja.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.