Jak pies Żydom mordę lizał

fot. twitter
21

Polsko-żydowska feta w Toruniu doprowadziła do szału znanego zwolennika kazirodztwa, czyli członka żydowsko-masońskiej loży B’nai B’rith, prof. Jana Hartmana. Dał on upust swojej wściekłości na portalu „Polityka” w artykule pt. „Żydzi zdradzili”. Artykuł jest zarówno antypolski jak i antysemicki, a przy okazji również demaskatorski, ponieważ pokazuje, jaką rolę „siły postępu” wyznaczyły Żydom w Polsce. A jest to rola jednoznaczna: Żydzi mają dążyć do obalenia obecnego rządu oskarżając go o antysemityzm oraz sprzyjanie „religianckiemu nacjonalizmowi”. Miło, że tak otwarcie prof. Hartman wyjaśnił to w swoim artykule.

„Oskarżam Żydów – nie wszystkich, lecz licznych, choć żadnego nazwiska nie wymienię – o zdradę. (…) Izrael, rządzony przez takich samych religianckich nacjonalistów jak PiS, był właśnie tam – na posterunku zdrady. (…) Żydzi, w tym i polscy Żydzi, ponieśli dziś moralną klęskę. (…) A faszyści tylko się śmieją z żydowskiej obłudy i żydowskiej głupoty, w które wszak nigdy nie wątpili. I czekają, aż zeszmacimy się ze szczętem. Jesteśmy na dobrej drodze. My, Żydzi polscy. Pies nam mordę lizał” – to drobny wycinek z artykułu Hartmana.

Jest też w tym tekście fragment, w którym Hartman pokazuje, jaka powinna być żydowska narracja obowiązująca w stosunku do Polaków. A ma być ona następująca: Polacy to antysemici „gnający widłami uciekiniera z obozu i przekopujący pola śmierci w poszukiwaniu złotych żydowskich zębów”. Inna narracja jest niedopuszczalna. Koniec i kropka.

Do tego, że Hartman regularnie wylewa pomyje na Polskę i Polaków, już się przyzwyczaiłam i wrażenia to na mnie nie robi. Ale tekst Hartmana „Żydzi zdradzili” jest dla nie pewnym zaskoczeniem. Przyznam, że tak obraźliwego dla Żydów artykułu jeszcze nie czytałam. Teksty Jacka Międlara, w których apeluje on do Żydów o „odrzucenie talmudycznej nienawiści”, to miłe słowa i delikatne napomnienia w porównaniu z jadem, jaki wylał Hartman. Za kazanie o żydowskiej pasywności, tchórzostwie i uległości podczas egipskiej niewoli Jacek został zlinczowany przez demoliberalne media i postawiony w stan oskarżenia. Co spotka Hartmana piszącego o żydowskim zeszmaceniu, obłudzie i głupocie?

Zbiórka na wsparcie dla Jacka Międlara i portal wPrawo.pl Opłata prawnika ws. pozwu od... Rafała Gawła

„Rzygać mi się chce na myśl o tym odrażającym triumfie hucpy i załgania. Lecz to nie Rydzyk wzbudza to obrzydzenie i nie głupcy z PiS (…) Moja złość i pogarda jest dla Żydów, którzy przed kilkoma dniami zleźli się tam w Toruniu, by składać hołdy i płaszczyć się przed oślizgłym cynizmem i jego diabolicznym celebransem” – takie słowa napisał prof. Jan Hartman, a opublikowała to postkomunistyczna, demoliberalna „Polityka” tropiąca antysemityzm pod każdym krzakiem i na każdym rogu. Przy czym antysemityzmem jest każde słowo krytyki, które popłynie pod adresem Żydów. Czy określenie Hartmana jako antysemity i ściganie go przez organizacje typu hejtstop oraz prokuraturę jest zasadne, czy nie?

Pamiętacie, jak Magdalena Ogórek została oskarżona o antysemityzm, ponieważ wypomniała Markowi Borowskiemu, że jego ojciec, prominentny komunista budujący w Polsce stalinowską „władzę ludową”, zmienił nazwisko? Podniosło się takie larum, że aż uszy puchły.

Pamiętacie, jak Dorota Kania została oskarżona o antysemityzm, ponieważ przedstawiła niechlubną przeszłość ojca ambasadora Schnepfa? Ojciec Schnepfa uczestniczył w akcjach przeciw Żołnierzom Wyklętym, a rosyjskie GRU skierowało go do służby dyplomatycznej w Waszyngtonie. Za poinformowanie opinii publicznej o tych faktach pałka antysemityzmu poszła w ruch.

Prof. Jerzy Robert Nowak jest niejako „antysemitą z urzędu”, ponieważ niepochlebnie pisze o antypolskich „utrwalaczach władzy ludowej” i ich spadkobiercach. Gdyby określono prof. Nowaka mianem „antykomunisty” byłoby to pozytywnie postrzegane przez polską opinię publiczną. A zatem trzeba go lać pałą antysemityzmu, żeby Polacy bali się słuchać jego wykładów i czytać jego artykuły, w których demaskuje on obrzydliwą, komunistyczną mordę przywiezioną do Polski na sowieckich bagnetach.

Po tekście Hartmana reakcja wygląda tak: „Społeczność żydowska w Polsce mówi wieloma głosami – ocenił we wtorek w rozmowie z PAP założyciel i prezes Fundacji „From the Depths” zajmującej się relacjami Polaków i Żydów Jonny Daniels. Daniels powiedział, że w Polsce „każdy może mieć inną opinię” i  podkreślił, że „to poprzez dialog i otwartość” ludzie mogą ze sobą rozmawiać. Zaznaczył jednocześnie, że „polscy Żydzi nie mówią jednym głosem”. – Jak w każdej społeczności – tłumaczył – są i w niej różne głosy, opinie i kierunki”. – I na tym polega piękno życia w tak wspaniałym wolnym demokratycznym kraju jak Polska – dodał Daniels.”

Jak pięknie! Żyd Daniels dostrzegł „piękno życia” w Polsce po artykule Żyda Hartmana o żydowskim zeszmaceniu, obłudzie i głupocie. Doprawdy, wzruszyłam się. Wzruszenie moje jest tym większe, że kilka dni temu Jonny Daniels pozwolił sobie na twitterze określić Jacka Międlara jako „rasistowską szumowinę”, na co Jacek odpowiedział: „Niech Ci Jezus Zbawiciel nieustannie błogosławi”. Takie oto mamy uroki dyskusji we „wspaniałym wolnym demokratycznym kraju jak Polska”. Wszyscy mają w niej prawo do „różnych głosów, opinii i kierunków”. Nawet Jan T. Gross ma prawo łgać i publikować paszkwile. A w tej „wolnej demokratycznej Polsce” Piotr Rybak siedzi w więzieniu, bo powiedział o żonie prezydenta Dudy „Żydówa”. Fakt, było to chamstwo. Ale jak widać jest chamstwo dopuszczalne i niedopuszczalne. Dopuszczalne jest chamstwo Hartmana i Danielsa. Chamstwo Rybaka jest karalne. Po prostu, Żydom wolno więcej.

Na zakończenie zapytam o dwie rzeczy, które dla mnie są warunkiem sine qua non rozpoczęcia normalizacji stosunków polsko-żydowskich: kiedy zostanie przeprowadzona ekshumacja w Jedwabnem i kiedy Jan T. Gross straci Order Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej? Bez tego nie mamy o czym gadać i polsko-żydowskie kolacyjki w Toruniu to pic na wodę, którego jedynym efektem jest żydowsko-żydowska wojna o rząd polskich dusz i polskie pieniądze.

PS. Polecam lekturę wywiadu z dr Ewa Kurek pt. „Jedwabne to lewackie kłamstwo”.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Renata mówi

  Pani doktor proszę napisać artykuł o morderstwach popełnianych na Polakach przez Żydów z NKWD

 2. Normalny mówi

  Mnie osobiście z kolei nie obchodzą nic a nic inwektywy, jakimi Żydzi obrzucają siebie nawzajem. Natomiast w świetle tego, co Żydzi mają za skórą wobec Polaków, słowa Hartmana : „Polacy to antysemici „gnający widłami uciekiniera z obozu i przekopujący pola śmierci w poszukiwaniu złotych żydowskich zębów” wymagają natychmiastowego działania prokuratury. Jeśli takie nie nastąpią, to będzie to ewidentny dowód na to, że żyjemy w kraju rasistowskim, w którym Polacy są ewidentnie dyskryminowani i w którym stosowany jest swoisty apartheid wobec Polaków, w tym katolików. Oburzające jest to, do czego Żydzi są jeszcze zdolni i na co My, Polacy i katolicy jeszcze im bezkarnie pozwolimy ?! Gdzie jest RDI, gdzie jest Ziobro, gdzie jest Duda, gdzie jest Kaczyński , którzy tak chyżo w podskokach zadziałali gdy oburzały ich ostatnie słowa czy działania Polaków ?

 3. Zdzisław mówi

  Żydowska kasta żyła kosztem swojego motłochu do holokaustu. W PRLu zastąpili go Polacy. Dlatego taka wściekłość i nienawiść, że Polacy walczą o godność , honor i prawdę historyczną. Prymitywny antysemityzm a la Rybak, pozwala zaganiać do kupki Hartmanów, Komorowskich i Dudów. Dlatego o Rydzyk genialnie polaryzuje i rozdziela Żydów, na tych o mają sumienie, od tych co nienawidzą Polaków. Kochajmy jednych i drugich. Ci co nienawidzą są żałośni godni litości i miłosierdzia. Bóg kocha ich tak samo i da im też łaskę wiary. Módlmy się o nawrócenie tego nieszczęśliwego narodu, niewolnika mamony.Amen

  1. Normalny mówi

   Żydowska kasta żyje nadal w Polsce kosztem ale głównie Polaków. W PRL-u nie zastąpili Żydów Polacy, ale byli i są to nadal w większości Żydzi albo co najwyżej szabesgoje ( vide książki Henryka Pająka). Piotr Rybak nie jest antysemitą a żydorealistą – nie słyszałem aby nienawidził np. Palestyńczyków, a dostrzega kto jest szubrawcą np. Soros i cała masa innych jego pokroju. Żydzi co mają sumienie to już w zdecydowanej większości muszą być katolikami, a więc musieli porzucić swoje żydostwo, choć wyjątki jakie zdarzają się jedynie potwierdzają tę regułę. Uważam, że ludzi pełnych nienawiści do innych, a zwłaszcza do Polaków, w tym przede wszystkim do katolików nie da się kochać inaczej niż ich nawracając na jedyną wiarę, która daje łaskę zbawienia – Chrystusową – katolicką, a to wymaga połajeń, wytykania grzechów, wskazywania dróg wychodzenia z tych grzechów poprzez rachunek sumienia, naprawę szkód wyrządzonych, przyrzeczenie poprawy, szczery żal za grzechy, pokutę, spowiedź świętą, Komunię Świętą, a więc porzucenia buty, pychy, talmudyzmu, innych grzechów, herezji i wad, a przede wszystkim ucząc ich nauki Chrystusowej. Tak się okazuje miłość, a nie inaczej. Z jednym się zgodzę natomiast – należy modlić się o nawrócenie tego przewrotnego plemienia, bo cuda się zdarzają i Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej Jedyny i Matka Boska, wszyscy święci i błogosławieni wysłuchują przecież tych modlitw. Najgorsze jest jednak to, co robią moderniści jakim jest m.in. Ojciec Rydzyk – kiedy akceptują Żydów takich jakimi oni są, nie oczekując od nich nawrócenia, chowając przed nimi Krzyże Chrystusowe, wbijając im w głowy, że obowiązuje Stare Przymierze, że są nadal narodem wybranym, bo jest to zaprzeczeniem Testamentu Pana Jezusa Chrystusa ustanawiającego przecież Novi aeterni Testamenti !

  2. Robert B. mówi

   Do @Zdzisław:

   Brednie pierwszego naiwnego.

 4. Robert B. mówi

  Ten artykuł jest wyrazem niebywałej naiwności, że są źli Żydzi i dobrzy Żydzi…O tak, są! Tak jak jest zły policjant i zły policjant… Żydostwa celem/religijnym nakazem wręcz jest wygodnie żyć, pasożytować na gojach i – co najważniejsze – zapanować nad światem. Nie podliże się do nich Pani w ten sposób. Wręcz przeciwnie… Jest pewna granica, poza którą żydostwo zaczyna nienawidzić chwalących ich. Wystarczy, że ktoś powie „naśladujmy Żydów”… Żyd swoje zawsze wie. Od razu wiadomo, o co chodzi. Po co im konkurencja? Pasożyt nie znosi innego pasożyta. To jego wróg śmiertelny…

  1. Katarzyna TS mówi

   Obawiam się, że nie zrozumiał Pan mojego artykułu skoro zarzuca mi Pan „podlizywanie się”. Proszę uważnie przeczytać jeszcze raz

 5. Robert B. mówi

  „(…) ocenił we wtorek w rozmowie z PAP założyciel i prezes Fundacji „From the Depths” zajmującej się relacjami Polaków i Żydów Jonny Daniels”…

  To nie jest żaden założyciel, ani prezes. To jest AGENT ŻYDOWSKIEGO WYWIADU. Jego zadanie? No właśnie! On zajmuje się relacjami Polaków i Żydów…. Tradycyjnie, po żydowsku. Ma umożliwić żydostwu „powrót” do Polin, czyli do pasożytowania na gojach, bo dobrze wiedzą, że ich dni w Izraelu są policzone. Policzone, bo Arabowie im nie wybaczą ich zbrodni. Wielce ckliwe oskarowe (a jakże!) filmy o holokauście, którymi epatują głupich gojów przynajmniej dwa razy do roku, nie wystarczą, by dawać się zabijać przez talmudyczną rasę panów.

  Co robi polski wywiad z agentem obcego wywiadu? Właśnie widać na załączonym obrazku… Mycki se pozakładali, Gliński, Morawiecki… Symbol poddaństwa. A żydostwo tylko to inkasuje i czeka na odpowiedni moment.

  1. d. mówi

   Glińskiego widzę w jarmułce, już kolejny raz, wiecznie na ten pusty łeb przykleia myckę ale Morawieckiego nie widzę w jarmule! Z resztą co się spodziewać po facecie który mając sześcdziesiąt pare lat spłodził dziecko i tak zamiast być PRAdziadkiem to on jest ojcem! obrzydliwość!!! fuuujjjj!! obleśne! chore!!! z resztą ten gliński wiecznie stoi w rozkroku, żeby przypadkiem NIE zadabać o PPOLSKĄ KULTURĘ! Za to zydowską to w te pędy dba! kiedyś mu te krótkie nózki stojące w rozkroku rozjadą sie na boki w szpagat!

 6. ania mówi

  Nie widać pana Jacka na TT, wszystko w porządku?

 7. Przema00g mówi

  Dni Parchatego żydostwa są policzone jeszcze dwa lata PiS i ani POpierdoleńce ani PiSiory nie dopchną się do władzy absolutnej . Do głosu dojdą młodzi ludzie którzy nie wychowywali się ciemnych latach PRL i wiedza kto jest kto. Internet który miał ogłupiać stał się mieczem dwusiecznym i zadał ranę syjonistom która jest śmiertelna . Tak jak wszystkie Wielkie imperia tajne żydowskie samo się unicestwi . PAN NAD NAMI CZUWA

  1. Gisbourne mówi

   Jeśli wierzysz w moc sprawczą wyborów powszechnych to powodzenia. Od pół wieku obserwuję różne wybory i zawsze wygrywają ci co mają wygrać. Prawica czy lewica to tylko dwie strony tej samej monety. Jak mawiał Wielki wódz i chorąży pokoju Józiu Stalin – każda władza pochodzi z lufy karabinu. Cały szkopuł by znaleźć się po właściwej stronie lufy, a bardzo w taką możliwość wątpię bo jesteśmy rozbrojeni i podzieleni a na swoim terytorium mamy zwarte oddziały przyszłych okupantów.

 8. Janusz I mówi

  Teraz wiadomo, dlaczego profesorowie J.R. Nowak i Wolniewicz zostali wysiudani z RM i TV Trwam.

 9. Nbd mówi

  1) już wolę Jack’a Danielsa a tamten Daniels – polecam mu re-emigrację do kraju skąd przybył nad Wisłę
  2) dobry policjant i zły policjant – Daniels i Hartman uprawiają przedstawienie żydowskie dla …Gojów ?
  Niach to szlag, co za HUCPA.
  TĘSKNIE ZA WAMI DWOMA Żydy=> byście z Polski na zawsze wyjechali – i jest mi obojętne czy na Madagaskar czy do NY czy Palestyny. Krzyż na drogę .

 10. Teresa mówi

  Zmienili Szydło na Morawieckiego,widać nie może być Polka na czele rządu skoro w naszym kraju prym wiodą Żydzi.Morawiecki jest Żydem,sam sie do tego przyznał jak Jonny Daniels w warszawskim zoo wreczał odznaczenia za ratowanie Żydów w holokauście

 11. Janusz I mówi

  Gdyby Piotr Rybak nazwał (długo szukam) np. biskupa Długosza Polakiem, to też będzie chamstwo?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ta strona wykrozystuje pliki cookies. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close