Obrzydliwa manipulacja oszusta Rafała Gawła i jego OMZRiK. Posłowie PO rozpowszechniają fake news.

fot. twitter
3

Rafał Gaweł, szef Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który za wyłudzenia i oszustwa został skazany nieprawomocnym wyrokiem na 4 lata więzienia, nie przebiera w środkach, żeby udowodnić rzekomo wszechobecny polski rasizm i ksenofobię.

Na stronie fb OMZRiK został wczoraj zamieszczony post, w którym opisano wydarzenie, do jakiego doszło w Białymstoku. Kilku mężczyzn wybiło szyby w domu zamieszkanym przez rodzinę czeczeńską, a dwumiesięczne niemowlę zostało ranne odłamkiem szkła. Wpis został opatrzony zdjęciem, na którym widać przerażoną kobietę i mężczyznę niosącego na rękach zakrwawione dziecko. Wg OMZRiK to dowód na wzrastające nastroje rasistowskie i ksenofobiczne w Polsce rządzonej przez PiS.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Internauci szybko wykazali, że jest to obrzydliwa manipulacja. W rzeczywistości do chuligańskiej napaści doszło w 2013 r.(czyli za rządów PO), a zamieszczone zdjęcie zostało zrobione w Syrii po bombardowaniu. Zarządzany przez oszusta Gawła OMZRiK po raz kolejny udowodnił, że jest po prostu narzędziem do walki z obecną, demokratycznie wybraną władzą i w tej walce posługuje się kłamstwem i oszczerstwem. Dlaczego OMZRiK nie potępił PO w 2013 r., gdy doszło do ataku w Białymstoku, lecz wyciąga informację sprzed 4 lat, żeby uderzyć w obecną władzę? Dlaczego manipuluje zdjęciem?

Zmanipulowany przekaz OMZRiK podchwycili posłowie PO, Kinga Gajewska i Michał Szczerba. Obydwoje wprost obarczają ministra Błaszczaka i „pisowską władzę” odpowiedzialnością za wydarzenie, do którego doszło pod rządami PO. Gdyby głupota miała skrzydła, oboje lataliby jak para gołąbków.

Źródło: twitter, naTemat

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

    1. A Ty co zakamuflowany KODziarz czy kretyn??? odpowiedź: kretyn mówi

      Na miłość boską, niech już pani przestanie nam tutaj wciskać w odnośnikach te swoje gówna w stylu onet , tvn i tą zjebaną szechterowską sukę i inicjałach gw.Tu jest portal prawicowy,a zagorzali lewacy tacy jak pani są niezmiernie mile widziani na wymienionych gównach POwyżej przez całą dobę i jeszcze dzień dłużej. Niech tam się pani udziela, przynajmniej nikt pani nie zj@bie,tylko wszyscy będą klaskać i przytakiwać och… i ach…. My tutaj niestety nie oglądamy i nie czytamy tego lewackiego ścierwa,mamy w dupie onety,tvn-y i cały ten zjebany lewacki chłam,więc marna będzie z panią dyskusja, lub też nie będzie jej wcale.I niechże już pani przestanie marnować klawiaturę na tym portalu wciskając nam swój lewacki syf.

  1. antylewak mówi

    tvn24 hmmm………. a gdzie gazeta wyborcza szechtera,newsweek i inne lewackie gówna.Więcej lewackich odnośników szanowna pani.To nas nie przekonuje.Za mało lewackich źródeł,żeby rozpocząć z panią dyskusję…..Więcej lewackiego ścierwa poproszę.Więęęęęęęcej śśśśśśśśśśśścierwa.A może uwierzymy w te pani lewackie farmazony.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.