Obnażone kłamstwa Sakiewicza nt. Polonii w USA i protestów przeciw ustawie 447 [WIDEO]

Arkadiusz Cimoch, przewodniczący Koła Chicago Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych/ fot. screen
5

Arkadiusz Cimoch, przewodniczący Koła Chicago Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych, odniósł się do wypowiedzi Tomasza Sakiewicza na antenie Radia Wnet, podczas której naczelny „Gazety Polskiej” skrytykował organizowany przez ZŻ NSZ protest Polonii amerykańskiej przeciw ustawie 447. Cimoch punkt po punkcie obnażył kłamstwa i manipulacje Sakiewicza oraz wyjaśnił, jakim zagrożeniem jest przyjęta przez Kongres USA ustawa 447 legitymizująca bezprawne roszczenia żydowskie. „Nasz rząd skapitulował przed naciskami amerykańskimi i żydowskimi i schował głowę w piasek” – zdiagnozował sytuację Cimoch.

Arkadiusz Cimoch określił Sakiewicza jako „emisariusza polskiego rządu, który miał wystawić fałszywą opinię o tych protestach”. Zdementował też zarzut, jakoby większość Polonii nie została zaproszona do wzięcia udziału w protestach. Cimoch oświadczył, że w każdym mieście, w którym organizowano protesty, były ogłoszenia w mediach polonijnych oraz rozwieszano plakaty. „Zachęcaliśmy wszystkich Polaków do udziału, nikt nikomu nie musiał żadnych oficjalnych zaproszeń wysyłać, każdy, komu na sercu leży dobro Polski był zaproszony” – mówi Cimoch.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wyjaśnienie Cimocha wskazuje jednoznacznie, że Tomasz Sakiewicz – delikatnie mówiąc – mija się prawdą, a celem jego działania jest atak na tych członków Polonii amerykańskiej, którzy obecnie krytycznie wypowiadają się na temat działań Prawa i Sprawiedliwości, chociaż głosowali na tę partię w 2015 roku i dali jej ogromny kredyt zaufania. To pokazuje, że Prawo i Sprawiedliwość woli obrażać swoich wyborców, których do siebie zraziło, zamiast „wstać z kolan” jak obiecywało podczas kampanii wyborczej.

Warto z uwagą wysłuchać całego wyjaśnienia Arkadiusza Cimocha, w którym spokojnie i merytorycznie punktuje kłamstwa i manipulacje Sakiewicza. Polecam.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Wielce zdziwiona Żydówka i holokaustowe perpetuum mobile

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  wolna-polska.pl Muzeum Polin naucza, że to Żydzi założyli Polskę.

 2. nolepiok mówi

  Sakiewicz to palant. Nie mówię że żyd,bo nie byłem z nim w tej samej pisuarni gdzie napletek byłby wyznacznikiem.

  1. Ania mówi

   Panie Arkadiuszu dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy

 3. George mówi

  Sakiewicz idealnie pasowałby do zespołu Michnika z GW! Uprawia taki sam rodzaj „dziennikarstwa”. Bez zbędnej przesady można określić go mianem funkcjonariusza PiS-owskiego aparatu propagandy i dezinformacji.

 4. Dariusz mówi

  Patriotyczny jedynie retorycznie PiS addaje w arende panstwo Zydowskim organizacjom przemyslu holocaust, zas psn Sakiewicz jedynie poslusznie realizije program partii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.