Obłęd! Uroczysta zmiana warty przed grobem Pawła Adamowicza [WIDEO]

warta przed grobem Pawła Adamowicza/ fot. screen
10

Trwa budowanie kultu świeckiego świętego eurokołchozu, czyli zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Po zabójstwie politycy niemieccy nazwali Adamowicza „zdeklarowanym Europejczykiem opowiadającym się za tolerancją i otwartością na świat”, a niemiecka prasa napisała: „W osobie Adamowicza zamordowano symboliczną postać demokratycznej liberalnej Polski”. Podczas wystąpienia w Parlamencie Europejskim Magdalena Adamowicz oświadczyła, że zabójstwo jej męża to „atak na wartości”.

W Europejskim Komitecie Regionów w Brukseli zawisła tablica upamiętniająca Adamowicza, a jego imieniem nazwano foyer w siedzibie tej instytucji. A 2 czerwca 2019 roku rekonstruktorzy z Garnizonu Gdańsk wystawili wartę honorową przed grobem Adamowicza w Bazylice Mariackiej. Rekonstruktorzy mieli na sobie mundury garnizonu Polskiego Królewskiego Miasta Gdańska z czasów przedrozbiorowych. I tak oto urzędnik z zarzutami prokuratorskimi staje się tzw. wielkim człowiekiem w historii Gdańska. Obłęd!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Święty Adamowicz, patron eurokołchozu

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Greg mówi

  Niestety Polska chory kraj Przykre to 🙁

 2. robert mówi

  Tusk, Kaczyński i wóda w Magdalence. Najwięksi wrogowie kłócą się o historię i… alkohol.

 3. szok mówi

  No święty! No po prostu święty!

 4. goj mówi

  Adamowicz świętszy od Boga 😀

 5. Buran mówi

  Santo subito !!!!!! Ha ha ha ha.
  Krzepę miał. Ładnie ciągnął ten samolot OLT po płycie lotniska.

 6. mnucha nie siada mówi

  Fantastyczna musztra.
  I co za charyzma.
  I wzorzec dla przyszłych pokoleń.

 7. k. mówi

  no to biskup Głódź ma co chciał. Wsadzili mu do krypty w Kosciole polskojęzycznego katolika, który ragularnie łamał wszystkie Dziesięcioro Przykazań Bożych ale i wszystkie przykazania Kościelne itd.,a nawet własne ślubowanie małżeńskie, również łamał………, itd. A dzis, po tym jak go Owsiakowy amator imprez WOSP, zadźgał, to jego /Adamowicza/ niemieccy i ukrobanderowscy wyznawcy zakłoóają spokój i ciszę modlącym się w Kościele świętym. Facet, który mial zarzuty prokuratorskie, regularnie zdradzał Polskę niemeickim zbrodniarzom i ich potomkom, którzy w niemczech wymyslili sobie i utrzymują niemeickie władze Gdańska i za wszelką cenę usiłują Gdansk przejąc, taki facet pochowany w swiętym Kosciele! No to chyba sam Lucyfer tę straż grobu wymyślił i kazał tym spasionym strażnikom pilnowac krypty. Trzeba było DEBILE GDAŃSCY pilnowac adamowicza za zycia to by Owsiakowy amator wosp-u nie zabił!!! Teraz to go pocąłujcie w d…..!!! Teraz za Adamowicza robi ta cala dulkiewicz nieboga – ledwie toto podpisac się potrafi chyba , bo jakieś toto bezuste, niezborne, łże w zywe oczy czym się pogrąza absolutnie, ośmiesza się toto totalnie, a to nawoluje na ulicy Premiera, a to zwołuje prezydentow miast i innych naiwnych i uzytecznych idiotów i przedstawia napisany jej przez niemców plan rozbioru Polski…….sic!!! Walnięta w ten pusty łeb? A obok niej stoją co bardziej zdradliwe cudaki gdanskie, posród niej …..brat Adamowicza! Alez rodzinka!!! Hańba!!! Bezwstydne prostaki!!!

 8. antoni mówi

  Został „świętym” mimo woli. PO nie miała bohaterów, to wzięli pierwszego lepszego, nawet wykluczonego z PO.

 9. antoni mówi

  Został „świętym” mimo woli. PO nie miała bohaterów, to wzięli pierwszego lepszego, nawet wykluczonego z PO.

 10. zico mówi

  …,,pafcio-korupcio” święty ! ;)))))))))))) …co za czasy , ta kanalia znalazła sposób na uniknięcie odsiadki , lecz pamięć jego przekrętów jest wciąż żywa w ,,czerwonym mieście” !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.