Obłęd! Szwedzi wyrzucają na śmieci książki o Pippi Pończoszance, ponieważ „zawiera antyislamskie i rasistowskie treści”!

Fot. YT, wikipedia
3

Szwedzcy bibliotekarze wyrzucają na śmieci książki, które ich zdaniem nie wpisują się w multikulturową politykę Szwecji. Do informacji dotarł tamtejszy dziennikarz śledczy Janne Josefsson, który publicznie oskarżył gminną bibliotekę w Botkyrka, że ta w imię poprawności politycznej niszczy książki Astrid Lindgren. Sprawa została przez niego nagłośniona w radiu. Zniszczone zostały egzemplarze z przygodami Pippi Pończoszanki (Langstrumpf), ponieważ uznano, że książka może zawierać przestarzałe, rasistowskie, a zarazem antyislamskie zwroty. Stare wydanie książki „Pippi na Południowym Pacyfiku” jest palone, ponieważ zawiera zwrot „Król Murzynów”. Książka będzie zastępowana nowym wydaniem z 2015 r., gdzie zmieniono ten zwrot na „Król Południowego Pacyfiku”.

PRZECZYTAJ (KLIK): Przerażające! Coraz więcej stref no-go. Szwecja kapituluje. Duma na twarzy papieża Franciszka

Szwecja jest na skraju totalnego upadku. Powiększająca się liczba stref no-go, nieporadność policji, naiwna polityka migracyjna chwalonej przez papieża Franciszka szefowej MSZ z Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Margot Wallström to problemy, z którymi Skandynawowie najwyraźniej nie zamierzają się uporać. Mimo narastającego niebezpieczeństwa w kraju i skutków lewicowej głupoty widocznych jak na dłoni, nadal brną w „wielokulturowe eldorado” i perorują o pomocy islamskim imigrantom.

PRZECZYTAJ (KLIK): Szwecja upada! Wojna domowa na wyciągnięcie ręki!

Źródło: IAR, ndie.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Pipi Pończoszanka przechodzi do historii przynajmniej w Szwecji.
  Który kraj będzie następny?

 2. ire mówi

  Rewolucja zaczyna zjadać własne dzieci…

 3. Mr. ?? mówi

  Szwedom to już całkiem odbija.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.