Obłęd! „Pralka do sekularyzacji” jako ilustracja prelekcji na szczycie ONZ w Nairobi

prezentacja na szczycie ONZ w Nairobi/ fot. Twitter
8

Na odbywającym się w dniach 12-14.11.2019 szczycie ONZ w Nairobi w sprawie „zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego”, dzieją się rzeczy tak absurdalne, że aż trudno w nie uwierzyć. Aborcja, czyli zabijanie dzieci nienarodzonych, określana jest jako prawo człowieka. Promuje się homoseksualizm, gender oraz obowiązkową edukację seksualną według wytycznych WHO, czyli seksualizację dzieci od urodzenia.

ZOBACZ: ONZ chce uznać aborcję za prawo człowieka i wprowadzić do szkół obowiązkową edukację seksualną

Postaw mi kawę na buycoffee.to

ZOBACZ: ONZ: Aborcja prawem człowieka. Koniec ochrony nienarodzonych dzieci

Ale to jeszcze nie wszystko. Miarą „postępu” prezentowanego na szczycie ONZ okazała się… pralka do sekularyzacji. Podczas prelekcji przedstawiciela Parlamentu Europejskiego zaprezentowano grafikę, na której znalazł się kosz z brudnymi ubraniami określonymi jako „stare idee religijne”, pralka określona jako „pralka do sekularyzacji” oraz czyste pranie powieszone na sznurku opatrzone napisem „świeży, nowoczesny, wybrzmiewający prawami człowieka język i argumenty”.

– Czy takie analizy towarzyszą całemu prawu UE – pyta na Twitterze prezes Instytutu Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski.

Mój komentarz: Oto „postępowy” świat obrazkowych idiotów, którzy wymyślili pralkę do sekularyzacji, żeby pokazać religię jako brudne gacie. Prymitywizm tego przekazu nie tylko uderza w ludzką godność, ale jest też obrazą dla rozumu. Jeśli „świeży, nowoczesny, wybrzmiewający prawami człowieka język i argumenty” ma na celu wmówienie ludziom, że zabijanie dzieci jest czymś dobrym, to lepiej chodzić w „brudnych łachach” religii, która potępia ten proceder niż godzić się na takie „pranie”.

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

„Aborcja to miłość”. Szokująca kampania na rzecz zabijania dzieci nienarodzonych

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  Te diabłasyny przechodzą pewną ewolucyjną przemianę,teraz będą depopulować sodomią,kiedyś wybitnym tyranem,co potrafił się wybić kontrolowany i wybijał,kiedy świat był zapchany przez zbędny element kontrrewolucji do dominacji wybranych

 2. Zbigniew mówi

  Po wypraniu z religii pozostanie czyste LPGB, zawsze swieze

 3. DuDu mówi

  Czy dowiemy się, kto reprezentował RP w Nairobi?

 4. Roland mówi

  Ja bym powiedzial, ze jest dokladnie odwrotnie. To lewacka pralnia mozgow wprowadza taki burdel pojeciowy, ze tylko nasza tradycyjna, czysta religia katolicka potrafi ten syf uporzadkowac.

 5. Marcin mówi

  Patrząc na to co się ostatnio dzieje można wnioskować, że szatan uznał że nie musi się już kryć, lub też musi się spieszyć bo czas jego działań się kończy. Tak czy siak jest to czas próby dla każdego katolika.

 6. Izaak mówi

  Czy ta pralka pierze też „stare idee” religii mojżeszowej?

  1. Piotr mówi

   Rozumiem że pod pojęciem „religii mojżeszowej” miałeś na myśli talmudyzm i lichwę!
   „Religia mojżeszowa” to trochę inne pojęcie co i sami obecni talmudyczni Żydzi bardzo często lekceważą.

 7. Alek mówi

  Warto obejrzec film Nieplanowane. Tam widac, jak na dloni, co sie z tych hasel liczy. Kasa. Kasa. I tylko kasa. Prawa czlowieka, prawa kobiet itd to tylko puste frazesy do nabijania kasy.
  A podstawa do tego nabijania kasy jest grzech. Do grzeszku grzeszek, a zbierze sie mieszek. Grzech czyni z czlowieka niewolnika, z ktorego jeszcze latwiej doi sie kase.
  wyrwaniem z tego obledu jest jedynie przestrzeganie praw Bozych, dlatego pralka ma nam wyprac mozgi z pamieci o tym, ze sa prawa Boze.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.