Obłęd! Czarni demonstranci starli się w Paryżu z policją, bo w Libii jest niewolnictwo [WIDEO]

fot. youtube
3

Dwa dni temu CNN opublikowało nagranie z aukcji niewolników w Libii. Film pochodzi z ukrytej kamery na przedmieściach Trypolisu. Zainstalowali ją tam dziennikarze zajmujący się tematem współczesnego niewolnictwa, którzy otrzymali od swoich informatorów sygnał, że mają tam miejsce licytacje ludzi.

Na nagraniu widać dwóch młodych mężczyzn, których zachwala licytator: „Młodzi, zdrowi, silni”. Chce ich sprzedać do pracy w gospodarstwie rolnym. CNN przekazał nagranie libijskim władzom, które mają wszcząć w śledztwo w tej sprawie.

A teraz obrazek z Paryża. Około tysiąca czarnych demonstrantów zebrało się wczoraj wieczorem przed ambasadą Libii na manifestacji przeciwko istnieniu w tym kraju niewolnictwa. „Wolność dla naszych braci”, „Uwolnijmy Afrykę”, „Jesteśmy czarni, jesteśmy ludźmi!” – skandowali demonstranci.

Czym to się skończyło? Oczywiście, skończyło się awanturą, gdy doszło do starć z policją, która przystąpiła do rozpraszania demonstracji. Jak widzicie, w Paryżu wesoło jest, a demokracja kwitnie.

Źródło: rmf24.pl, magnapolonia.org, youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. Constancja mówi

  Islam generalnie uwaza, ze kazdy czarnoskory z gory jest przeznaczony do potepienia w piekle. Podstawa do takiego pogladu jest werset koranu 3;106: ” W dniu, kiedy jedne twarze pojasnieja, a inne pociemnieja, a jesli chodzi o tych, ktorych twarze pociemnialy: czy wy staliscie sie niewiernymi, choc przedtem uwierzyliscie? Zakosztujcie wiec kary za to , iz nie wierzyliscie!”
  W zyciorysie Mahometa, autorstwa ibn Ishaka w rozdziale 243 cytuje wypowiedz proroka Mahometa:” Kto chce zobaczyc diabla, niech spojrzy na Nabtala”. – byl to czarnoskory niewolnik Mahometa.
  Z punktu widzenia islamu niewolnictwo nie jest czyms zlym. Szkoda, ze nikt o tym nie powie czarnoskorym licznie przyjmujacym islam w Afryce i w Ameryce…
  Kazdy kto popiera islam i sie mu nie przeciwstawia, popiera niewolnictwo, w tym niewolnictwo seksualne kobiet i pedofilie!

 3. LucyLucenta mówi

  W sumie to Francja załatwiła Kadaffiego

 4. Andrzej mówi

  Paryż spłonie, podpalony rękami swoich mieszkańców.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.