Obłęd! Brutalna interwencja wobec pasażera bez maski. Mężczyzna został obezwładniony i wyrzucony z pociągu [WIDEO]

interwencja policji wobec pasażera bez maski/ fot. screen
30

W czwartek (9.09.2021) na Twitterze zamieszczony został film z interwencji funkcjonariuszy policji i Służby Ochrony Kolei w pociągu PKP. Jeden z pasażerów, który nie miał maski, został brutalnie obezwładniony, a następnie wyrzucony z pociągu. Z rozmowy wynika, że usunięcia pasażera zażądała obsługa zarzucając mu, że nie stosuje się do regulaminu.

Mężczyzna powiedział, że ma prawo jechać pociągiem, ponieważ zapłacił za bilet. Zapytał też, który punkt regulaminu złamał i odmówił opuszczenia pociągu. W odpowiedzi został wyciągnięty z fotela i rzucony na podłogę. Po interwencji pasażerów domagających się zaprzestania przemocy, funkcjonariusze pozwolili mężczyźnie wstać, ale zażądali, żeby opuścił pociąg. Mężczyzna wysiadł. Nie odpowiedziano mu na pytanie, czy tak samo potraktują siedzącą w pociągu kobietę, która również nie miała maski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To, co się dzieje, to jakiś obłęd! Nakaz maskowania jest nie tylko bezprawny, ale i bezsensowny. Maski nie zatrzymują wirusa, a ich noszenie jest szkodliwe dla zdrowia. Mimo to osoby bez masek są szykanowane, a nawet – jak widać na opublikowanym nagraniu – stosowana jest wobec nich przemoc fizyczna. Tak dalej być nie może! Dość tego terroru!

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

Komedia! Prezes Warszawskich Lekarzy Rodzinnych zaprezentował rzekomą skuteczność masek chirurgicznych [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Alek mówi

  Nie stresujmy sie. Jutro koniec pandemii. Skad to wiem? Z zeszlorocznej Rzeczpospolitej. A gazeta prawde ci powie.

 2. Marian mówi

  A ludzie sie przygladaja zamiast interweniowac i nie pozwolic tym jebanym zwyrodnialcom.

 3. dzialacz PO mówi

  Brawo!!!!
  tak trzeba z plaskoziemcem postepowac.
  szkoda Miedlar zes taki uczony a bzdetami sie podniecasz.

 4. alf mówi

  Wymień sobie mózg, prosta istoto. Niebawem zostaniesz wydymany przez system i nie będziesz miał prawa głosu. Do tego doprowadzą zachowania takich okrągłoziemców. i NIE PISZ PO PIJAKU.

 5. Marlena mówi

  Jedność jest siłą, Jedność ma MOC!

 6. Anty mówi

  Będzie czystka w polińskich służbach. Niewielu się ostanie. Dokumenty, nagrania będą w tym pomocne.

 7. Anton mówi

  ….I JAK ZWYKLE WSZĘDZIE BABY W MUNDURACH ! : GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE TAM BABĘ POŚLĘ ! ”
  FRANCE I SUKI TYLKO SIE PCHAJĄ DO MUNDURU I WŁADZY NA ROZKAZ MASONÓW I CAŁEJ TEJ SYJONISTYCZNEJ SYNAGOGI SZATANA Z NWO !!!

 8. Hdjsjs mówi

  Dzialacz po
  Taka z ciebie szmata jak z pis
  Wal się na ryj sieroto

 9. Grzegorz mówi

  Ty działacz PO, skoroś taki uczony to poczytaj z historii, co robią z takimi, jak ty.

 10. Marek mówi

  A barany pasażery siedzą i patrzą tempym wzrokiem. Dziś zaatakowali jego, jutro zajmą się wami. Zamiast podnieść d…. I wstawić się za człowiekiem, to siedzą i udają, albo gorzej, nie rozumieją sytuacji. Boże ratuj!

 11. dzialacz PO mówi

  o zbrodniarzach,szumowinach z pelnymi frazesami na mordach o wolnosci z Konfedracji ktorzy glosowali za wprowadzeniem stanu wojennego cisza> swoich nie ruszamy?
  dziennikarzu bez legitymacji dziennikarskiej?

 12. Jijjkk mówi

  Zgadzam się, jestem kobieta. Kobiet nie powinny iść do wojska ani policji,
  …. czy straży, nie nadają się. Brak siły fizycznej, w ogóle męskich cech chcą nadrobić podłością, złośliwością, agresja. Budzi się w nich potwór, najgorsze cechy, zło. To jest robota dla facetów. Poza tym narażają się na molestowanie, mobbing.

 13. ftaq mówi

  @Działacz PO > płaskoziemcem i kretynem to jesteś ty pacanie! wbili ci do tej durnej pały że jest jakaś pandemia a ty jak pelikan łykasz wszystko co ci podadzą bo mózg juz dawno przestałeś używać bo i po co ? skoro inni myślą za ciebie palancie! spieprzaj stąd bo to forum nie dla takich ćwoków jak ty, znajdź sobie kumpli idiotów i tam zabłyśnij swoja tępota umysłową!

 14. Hammurabi mówi

  Pasażer bez maseczki… No, to tykająca bomba! Zagrożenie dla życia i zdrowia społecznego. Gorszy niż muzułmański terrorysta!
  Prawdę mówiąc, to zarówno obsługa pociągu jak i ten pasażer który się od niej domagał interwencji (bo pewne jest, że takowy musiał interweniować) już nawet o kowbojach w twarzowych mundurkach nie wspominając, dali dowód swojej nadgorliwości, głupoty i jakże polskiej złośliwości. Tej najgorszej z możliwych, tej bezinteresownej, tej czyniącej swoje dla samej przyjemności dokuczenia innemu. Tej samej, która ma się tak dobrze w polskim społeczeństwie!
  Tej samej, która nakazuje dokuczać, donosić, pisać anonimy, szkodzić a nawet fałszywie oskarżać, tej samej która zmusza zaszczepionych, bezwolnych, wytresowanych, indolentnych i indyferentnych, do wrzasku i gdakania o rzekomym zagrożeniu stwarzanym przez niezaszczepionych.
  Tej złośliwości zakorzenionej w zwykłym strachu przed niewiadomym. Strachu instynktownym, wręcz zwierzęcym. Mechanizm tego strachu jest bardzo prosty. W obliczu informacji o jakże wielu problemach stwarzanych przez preparaty zwane „szczepionkami” i wielu dowodów na ich nieskuteczność, rodzi się czysto „małoludzka” i egoistyczna chęć ulżenia sobie, poprzez zmuszenie innych do tego samego co tak przeraża, na zasadzie „czemu on ma mieć lepiej”?
  Znam wiele osób które uległy propagandzie, „zaszczepiły” się i teraz pomimo braku działania ubocznego żyją w strachu a nóż coś się okaże, coś zacznie się dziać ze zdrowiem? Tacy najgłośniej właśnie wrzeszczą o konieczności potraktowania preparatem całej reszty.
  Wracając do tego zdarzenia, to mamy tu do czynienia z ewidentnym nadużyciem. Zastosowano środki niewspółmierne do zaistniałego „zagrożenia”, naruszono godność człowieka i nietykalność osobistą, spowodowano obrażenia ciała. Myślę, że obserwowana od jakiegoś czasu policyjna maniera polegająca na „amerykańskim” klękaniu na zatrzymanych, powinna znajdować swój epilog w sądach, zwłaszcza w obliczu kilku zejść „około interwencyjnych”.
  Ciekawe co w tym przypadku powiedziałby pan inspektor Ciarka? W końcu tytuł doktora nauk prawnych do czegoś więcej jak umiejętność czytania i pisania zobowiązuje!

 15. MAREK mówi

  To szyld obecnej tzw. ZJEDNOCZONEJ NOWEJ LEWICY:

  „Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła”

  / Orwell. Powieść dystopijna z roku1949 pod tytułem: Rok 1984/

  Odwrócenie pojęć jest widoczne na każdym kroku, jest tak dlatego, że lewacy mają obecnie decydujący wpływ na losy ludzkości i dopóki ludzie tego nie ogarną, tak będzie!

  Lewacy sieją propagandę o wolności, nietykalności, empatii a w praktyce wprowadzają niewolę i
  totalitaryzm oraz z rozkoszą popierają lub bagatelizują używanie przemocy i agresji w stosunku do ludzi uczciwych i prawych, którzy nie ulegają lewackim kretyńskim zakłamanym ideologiom!
  Należy zwrócić uwagę, jak lewacy troszczą się o degeneratów, zbrodniarzy, aferzystów, cwaniaków i nierobów, kapusiów czyli wszystkich tych, którzy bez skrupułów zaatakują i ograbią bezbronnego, uczciwego i prawego człowieka!

 16. Hammurabi mówi

  A czego „Marku” spodziewać się można po ludziach zaprzedanych utopijnym pomysłom garstki moralnych degeneratów?
  Dzisiejsi świecznikowi lewacy, są jedynie „frontmanami” większego i co gorsza bardzo bogatego zespołu decydującego co gdzie, kiedy i komu.
  Polscy debile ganiający w siatkami przy granicy, jacyś zjachirowani „obywatele”, jakieś „wściekłe macice” czy „tęczowa siła” są jedynie wynikiem tej działalności. Oni maja płacone drobniakami i kiedy skończy się ich rola a właściwie grany epizod, pójdą na przemiał. Zwyczajnie zdejmą im ochronę policji by zyskać pretekst do kolejnych ataków nad ich opuchlizną. Przecież tak wielu mężczyzn aż ręce swędzą by takiemu czemuś odpowiednio przyłożyć…
  Jednak to co się stało w pociągu ma inną przyczynę. Już pisałem o tej typowo polskiej złośliwości, tej lizusowskiej chęci pokazania swej pokracznej, wręcz chorej wenerycznie uczciwości. Tego pragnienia „wykazania się” za wszelką cenę.
  Nikt z tamtych ludzi z wyjątkiem kilku pasażerów dzięki którym „bohaterowie” w mundurkach kupą nie połamali jednemu gościowi kości, nie zasługuje na szacunek. Ani skundlona załoga pociągu, ani SOK-iści ani tym bardziej policjanci.
  Póki do takich łbów nie dotrze odrobina refleksji, będą się podobne „akcje” powtarzały” w przeróżnych miejscach, bo i w sklepach, i środkach masowej komunikacji i wielu innych miejscach coraz więcej ludzi manifestuje „głębokie poważanie” dla bezsensownych ukazów władz a telefony mają dziś wszyscy.

 17. Iwa mówi

  I my placing pensje tyk s….synom. Straszne. Swoich rodaków tak traktuja. Chyba byli na przeszkoleniu w Izraelu bo oni maja takie metody wobec Palestynczykow.

 18. Zbigniew mówi

  W policji takie zachowania sa konsekwencja braku kar za bicie metalowymi pretami we Wroclawiu pokojowo nastawionych ludzi (palka teleskopowa po rozciagnieciu jest metalowym pretem – nie zbrojeniowym z budowy lecz zakonczona kulka do rozbijania szyb samochodowych).

  Za pobicie kota takim pretem bylaby kara do 2 lat wiezienia.

  Brak reakcji PIS i chocby prywatnej Kaczynskiego na te straszne wydarzenia w dalszej konsekwencji pozbawia PIS bardzo wielu zwolennikow, sympatykow. 37 % to dla nich wielki sukces, kazde „uderzenie z naszej strony musi do nich wrocic kazde metalowym pretem spokojnych ludzi.

  I bardzo dobrze, gdyz prawda jak oliwa zawsze wyjdzie na wierzch w masie propagandowej wody.

  Chyba zbliza sie rocznica tych wydarzen i wybory, wiec za kazde uderzenie tymi pretami mozna PIS oddac uderzenie wazne, bolesne w konkurencji z PO i Konfederacja.

  Chyba Kaczynski to Ukrainiec i nie moze zrozumiec naszej reakcji.

  Ma jeszcze mozliwosc wyprostowania opini o sobie i o PIS.

 19. Zbigniew mówi

  Czy w ogole gosciu mial jakas maske, chusteczke aby zadowolic tych bandytow? Zaproponowali mu cos czy tylko opuszczenie pociagu?

  Policja potrzebuje respektu aby wykonywano ich polecenia a w ten spsob uzysuja respekt bandytow bez rozumu. Policja na poziomie kontrolerow biletow pracujacych na akord – ” Bo musza z czegos zyc”.

 20. Zbigniew mówi

  Na marginesie.

  Niemiecko Ukrainskie proby podstepnej zmiany cywilizacji w Polsce wymagaja kilkuset lat barbarzynstwa – calkowitego wyprania mozgow a to jakos nie wychodzi pomimo ciaglego pozbawiania Polski elit.

  Jezeli nie mam racji to trzeba obalic badania Konecznego i wiele innych z innych cywilizacji.

  Wiki: „Cywilizacja łacińska wśród innych cywilizacji
  Cywilizacje w koncepcji Konecznego są formą ustroju społecznego, a poszczególne kultury są przejawem cywilizacji[1]. Koneczny nie używał pojęcia cywilizacji zachodniej, wskazując, że w Europie występuje wiele cywilizacji. Cywilizacja łacińska jest jedną z cywilizacji występujących w Europie, jedyną, która ma charakter rodzimy. Pozostałe cywilizacje (bizantyńska, żydowska i turańska) są pochodzenia orientalnego.

  Nie ma więc jednej wspólnej cywilizacji europejskiej[2]. Obejmuje ona społeczeństwa Europy zachodniej i środkowej oraz Ameryki, występuje tam, gdzie religią dominującą jest katolicyzm lub wywodzące się z niego wyznania protestanckie.

  Wielu innych autorów, inspirujących się Konecznym, używa pojęć cywilizacja łacińska i zachodnia zamiennie[3].

  Charakterystyka
  Cywilizacja łacińska wywodzi się z trzech źródeł[4]::

  starożytnej Grecji, skąd zaczerpnięto dążenie do racjonalnego poznania prawdy (ukształtowane w filozofii starożytnej i rozwinięte przez nowożytną naukę);
  starożytnego Rzymu (prawo rzymskie), skąd zaczerpnięto koncepcję prawa jako wyrazu dobra i słuszności;
  chrześcijaństwa, które przekształciło te źródła poprzez swoją etykę.
  Cywilizacja łacińska kształtowała się w okresie średniowiecza, a najważniejszym czynnikiem ją tworzącym był Kościół katolicki[4].

  Cywilizację tę charakteryzuje personalistyczne podejście do człowieka. Człowiek pojmowany jest jako osoba, podmiot wolny i rozumny[5].

  W polityce narzuca rządzącym te same prawa moralne, które obowiązują poddanych ich władzy. Państwo opiera się na narodzie, ma charakter ograniczony, a obok niego istnieją organizacje społeczne i samorządy. Uznaje dualizm prawa (prawo prywatne i publiczne) i wyższość etyki nad prawem (prawo ma wywodzić się z etyki i podlega ocenie moralnej).
  W ekonomii ceni własność prywatną, a najwyżej własność nieruchomą, zwłaszcza ziemską. W prawie rodzinnym uznaje tylko małżeństwo monogamiczne oraz emancypację rodziny spod władzy rodu[5][6].

  Jest cywilizacją niesakralną (czym różni się od cywilizacji żydowskiej i bramińskiej)z supremacją sił duchowych (czym różni się od cywilizacji turańskiej, bizantyńskiej, arabskiej i chińskiej)[7].

  Koneczny uznaje cywilizację łacińską za najdoskonalszą z istniejących cywilizacji, w której jednostka ludzka znajduje najpełniejszą realizację[5][6].

  Koneczny uznaje, że kultura polska jest najpełniejszym wcieleniem cywilizacji łacińskiej i jest z nią ściśle związana. Inne obecne w Polsce cywilizacje (żydowska, turańska i bizantyńska) są jej kulturowo obce i szkodliwe[5][6].””

 21. Zbigniew mówi

  https://wprawo.pl/kalendarium-powstania-warszawskiego-11-wrzesnia-1944/

  Badania Konecznego (i innych) obalaja tez watpliwosci, dlaczego wybuchlo Powstanie Warszawskie.

  To sa badania od 15 wieku a nie jakis wymysl i to wyjasnia dleczego Niemcy sa nieustepliwi wobec nas, zachowuja dystans a bolszewickie robactwo lazlo przez Polske pomimo najwiekszej koncentracji Niemieckich wojsk w tym z calej Europy i Ukrainy najbardziej mordercze.

 22. Michał mówi

  Po co ci legitymacja dziennikarska? Ilez to dziennikarzy wykształconych z tytułami, legitymacjami pisze, nagrywa, informuje tak, by ludzie gówno wiedzieli. Skoro zarzucasz Jackowi brak kompetencji wynocha stąd ludziku PO.

 23. Zbigniew mówi

  Te badania, coraz to nowe wyniki moga byc uznane za wykwit wyobrazni, za propagande podobna na Ukrainie, imamow wszelakich, talibow. (Arnold Toynbee (1889-1972) przez 20 lat tworzył i opracowywał uniwersalne mechanizmy, jakie kierują cywilizacjami, sprawiając że one wzrastają lub upadają. )

  Jednak po polskiej stronie Odry zabicie zubra uznano za szokujace barbarzynstwo, w ogole sa Zubry.
  Na drugiej stronie zabito z radoscia, jako zdobycz mysliwska, zjedzono uroczyscie na grillu i nie moga zrozumiec w znacznie szerszym krajowym kregu, co zrobili.

  Jezeli zabraknie wplywow istnienia cywilizacji Polski, to zostanie tylko barbarzynstwo niejako przemyslowe niszczenie wszystkiego co mozliwe, niszczenie nawet w imieniu ochrony natury – cala nielogiczna niby ekologiczna, barbarzynska metoda wprowadzania Zielonej Rewolucji – dlatego nieskuteczna.

  W Polsce w latach 90-tych ze wzgledow ekologicznych, kulturowych, cywilizacyjnych pomimo biedy powszechna byla instalacja LPG w biednych autach w ktorych koszt instalacji w stosunku do wartosci auta byl czesto rowny a nie w promilach.

  W cywilizacji barbarzynskiej od razu przechodzi sie na wodor pomimo ze LPG jest najlepszym nosnikiem wodoru.

  Tylko ze tych kosztow, wrecz barbarzynskich juz nie da sie zjesc na grilu.

  W Polsce mamy teraz dwie cywilizacje, ale koszty wprowadzania wodoru w ten sposob spowoduja, ze ta Tuskowa, cyganska, beznarodowosci upadnie razem z wplywami ukrainsko zydowskimi.

  I to Koneczny ladnie wszystko wyjasnil.
  ?

  W ten sposob wyjasnil takze, dlaczego w EU nie zarabiamy wiecej niz miejscowi.

  Wyobraznia nie siega takiego postepowania, ze np pracujacy przy budowie Huty Katowice maja nizsze zarobki niz mieszkancy okolicznych wsi i miasteczek.

  Dlaczego 60 % chce aby Polsce wyplacic odszkodowania w roznej formie, teraz tansze, latwiejsze gdyz Polsce brakuje pomocy technologicznej?
  ………………….

 24. gh mówi

  Proszę skorzystac z uslugi dobrej kancelari prawnej. Policjanci łamiacy prawo. Tutaj można założyć sprawy cywilne. O zadosc uvzynienie finansowe. podobnie pkp. Spokojnie mizna i zyska zadoscuczynienie finansowe. co najmniej 100.000 zloty za taki atak w wyniku stosowania sie slyzb fo bezprawnego regulaminu. zycze powodzenia. tylko komornik moze ZMusic co poniektórych polucjantow do uruchomienia mozgu.

 25. Boguslaw mówi

  „A barany pasażery siedzą i patrzą tempym wzrokiem. Dziś zaatakowali jego, jutro zajmą się wami. Zamiast podnieść d…. I wstawić się za człowiekiem, to siedzą i udają, albo gorzej, nie rozumieją sytuacji. Boże ratuj!”

  Masz racje, Marek!
  Musimy koniecznie z tych scen wyciagnac nauke i sie w podobnych okolicznosciach, wzajemnie wspierac!
  Przez jakiegos pierdolonego kapusia powstaje sytuacja, ze, jako Rodacy, skaczemy sobie do gardla, a pejsaci zacieraja sobie znowu swoje satanistyczne lapy!
  Ludzie, to jest straszne ponizenie, ktoremu musimy koniecznie przeciwdzialac!
  Nie pozwolmy wlazic sobie na glowe i nie dajmy sie dac zamordowac jakiemus bezmyslnemu prymitywowi, ktoremu dali 700 zlotych wiecej i wsadzili do reki pale, aby pilnowal wdrazania tych niewolniczych, zabojczych, zasad!!
  Pomyslcie, co by bylo, tak, jak kiedys za Gandhiego, ze stanelo dobrowolnie bardzo wielu i , za swoja godnosc, dali sie nawet pobic, ale po to, aby w koncu zwyciezyc!
  Ja bym np. zarzadal, aby wtedy wzial i mnie, z nadzieja, ze znajda sie kolejne glosy, wspolpasazerow!
  Wtedy by im opadly rece i bylibysmy WYGRANI!
  Przemozmy sie w tych okolicznosciach i zacznijmy logicznie myslec!
  Jestesmy przeciez naprawde SWIETNYM NARODEM!

 26. adam mówi

  gorsi niz ssmani!tych bydlakow nalezy postawic pod sad,przykladnie ukarac,wlepic 100batow na pozegnanie i zakaz pracy jednostkach publicznych.widly i do gnoju zeby ulzyc rolnikom ktorz zywia i bronia!

 27. dzialacz PO mówi

  przezylismy ZBOWiD przezyjemy ANTYCOVID!!

 28. Wojtek mówi

  Bo w SOK są odpady z milicji…

 29. Sara mówi

  Wole być plaskoziemcem, niż płasko pod ziemia.

 30. W K mówi

  Jak zwykle 5 na 1. Dojdzie do tego, że człowiek, chcąc przebywać w miejscu publicznym, będzie musiał wychodzić z domu przygotowany jak na wojnę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.