Obłęd! Aktywiści LGBT szczekają na członków Krucjaty Młodych podczas zbiórki podpisów pod projektem ustawy zakazującej homoparad [WIDEO]

szczekający aktywiści LGBT/ fot. screen
10

W sobotę i niedzielę (26/27.09.2020) członkowie Krucjaty Młodych prowadzili w Warszawie zbiórkę podpisów pod inicjatywą obywatelską Fundacji Życie i Rodzina zakazującą demoralizacji i gorszenia społeczeństwa podczas tzw. homoparad.

– Tradycja, rodzina, własność. Zatrzymaj grzech publiczny. Stop profanacji. Dość znieważania symboli narodowych na sodomskich paradach. Podpisz obywatelski projekt „Stop LGBT”. Stop sodomii – agitowali podczas pikiet. Krucjata Młodych to grupa młodych katolików świeckich (głównie studentów), którzy przy Instytucie im. Księdza Piotra Skargi działają na rzecz obrony dziedzictwa chrześcijańskiego.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Projekt „Stop LGBT” ma doprowadzić do tego, aby konstytucyjna zasada ochrony rodziny była uwzględniona w praktyce przeprowadzania zgromadzeń publicznych, publiczna przestrzeń była wolna od homopropagandy, a obywatele nie musieli oglądać odrażających widowisk na swoich ulicach – czytamy w opisie obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej. Szczegóły projektu wraz z uzasadnieniem i kartą do zbierania podpisów TUTAJ.

Podczas pikiety na tzw. patelni (przed wejściem do metra) pojawiła się grupka aktywistów LGBT, którzy NASZCZEKALI na zbierających podpisy. Czy oni są normalni?

Źródło informacji: Twitter, Facebook

Zobacz też:

Profanacja polskiego godła na budynku Komisji Europejskiej. Iluminacja pojawiła się bez zgody KE

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Hammurabi mówi

  Ów Hiszpan co to jednemu takiemu jak ci zgasił światło, by się przydał.
  Ciekawe, jak by się zachowali?
  Pewni bezkarności, bezczelni i napastliwi, nagle plask, plask, plask i cisza… Potem zapewne zamiast szczekania skomlenie i prezentacja chwalebnych ran odniesionych w jakże nierównej walce… Jakieś zbiórki wspomagające i oczywiście latanina policji, nakręcanej przez prokuraturę, czkawka prezenterów TVN i zadyszka orłów z „Wyborczej” a w europarlamencie minuta ciszy w zjednoczeniu z ofiarami bestialstwa, ich bólem i cierpieniem psychicznym.

 2. W K mówi

  Takich szczekających nosiliśmy w szkole na przerwach do ubikacji, skąd z mokrą głową wracali do klasy. Teraz nie wiem, jak jest w szkołach.

 3. Zbigniew mówi

  Dotychczas myslalem ze tylko psy szczekaja.

 4. wilk mówi

  NO COZ SKIEROWAC TE OSOBY NA LECZENIE PSYCHIATRYCZNE,ALBO ZABRAC DO SCHRONISKA DLA BEZPANSKICH ZWIERZAT

 5. jaro mówi

  Obecnie żeby zaistnieć w przestrzeni publicznej trzeba naśladować zwierzęta, a najlepiej poczuć się zwierzęciem. Facet, który poczuł się kobietą już nie sprawia na opinii publicznej żadnego wrażenia.

 6. benedykt mówi

  Przykry dość widok, ale cóż – owe „aktywistki” same definiują należne im miejsce i przydatność w drabinie społecznej.

 7. pos_ergo mówi

  Czy one były szczepione? Dlaczego nie są w kagańcach? One są już po tamtej stronie. Ja nie chcę tam być. Wolę, wybieram tradycję.

 8. Andrzej mówi

  Niech szczekają a my jedźmy z Panem Jezusem dalej.

 9. fajera mówi

  Zacząłem się zastanawiać co czeka nas dwupłciowych wobec postępującego dyktatu 75-płciowych?
  Najpierw taka dywagacja czy oni powinni się jakoś między sobą rozpoznawać, które, któro do jakiego zboczenia należy? No na pewno jest im to zbędne bo raz, że przynależność mogą zmieniać w zależności od okoliczności a dwa, że na każdą okoliczność rozpoznają się po obwąchaniu sobie tyłków…
  Ale jakiś porządek musi być i kto nie z nimi ten musi być przecież oznakowany. Czyli jak ktoś się uważa za kobietę to w widocznym miejscu opaska z symbolem Wenus – okrąg z krzyżykiem u dołu, jak za mężczyznę to Mars – okrąg ze strzałką u góry w bok. W końcu oni, one, ono muszą wiedzieć kto im ma ustępować miejsca na chodniku i w komunikacji, w kolejkach w sklepach i urzędach, na kogo będą mogli napluć i dać z liścia za krzywe spojrzenie czy nie dość szybkie zdjęcie przed nimi w pokłonie czapki…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.