Nowy dyrektor i 42 mln dla Polin. Katarzyna Treter-Sierpińska w Mediach Narodowych [WIDEO]

Katarzyna Treter-Sierpińska/ fot. screen
30

Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy w Mediach Narodowych. Mówiłam o antypolskiej propagandzie, którą od lat serwuje nam Muzeum Historii Żydów Polskich Polin. Obecnie muzeum ma nowego dyrektora (wskazanego przez Żydów) i na dobry początek – 42 miliony złotych przekazanych przez Norwegię. Będzie za co rozwinąć skrzydła, tym bardziej, że nowy dyrektor zaczął swoje urzędowanie z przytupem i 11 marca organizuje w Polin antypolski sabat pt. „Pogromy Żydów na ziemiach polskich w XIX i XX wieku”. Jednym z prelegentów będzie dr August Grabski, który zajmuje się dowodzeniem, że głównym zajęciem Żołnierzy Wyklętych było mordowanie Żydów, przy czym mordujący kierowali się chęcią zysku i antysemityzmem.

Czy była szansa na wyrwanie muzeum z rąk antypolskiej szczujni? Owszem, była, ale minister Gliński z niej nie skorzystał. Wyjaśniam to szczegółowo w rozmowie, do której obejrzenia zachęcam. Jednocześnie polecam lekturę mojej książki „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”, w której obszernie opisuję żydowskie ataki na Polskę. Książkę możecie kupić w sklepie internetowym TUTAJ.  

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz też:

Youtube ukrywa ten film! Katarzyna Treter-Sierpińska o realizacji roszczeń żydowskich [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. kici kici KOCUR mówi

  Szanowna pani Katarzyno oraz szanowni Czytelnicy w wprawo.pl – doskonale zasadę działania funduszy norweskich, formę ich przydziału oraz dystrybucji i najważniejsze, kto zajmuje się tą dystrybucją wyjaśnia w równie doskonały sposób pan RacimiR na swoim blogu – Monitor Postępu. Zacytuję tutaj fragment jego artykułu:
  „Norwegia nie należy do Unii Europejskiej, podobnie jak Islandia i Liechtenstein. Jednakże kraje te mają pełny dostęp do rynków i przepływu towarów w UE oraz należą do Strefy Schengen. Sytuacja dla tych państw jest idealna – korzystają z dwóch najważniejszych (jedynych?) udanych instrumentów Unii Europejskiej (brak cła, brak granic), jednocześnie trzymając się z dala od pozostałych unijnych „słodyczy” (składka członkowska, rozdział nachodźców, biurokracja, ingerencja Brukseli w wewnętrzne sprawy kraju itd.) Żeby głupio nie wyglądało – te 3 kraje zobowiązały się do „inwestowania w społeczeństwo” najbiedniejszych krajów Unii Europejskiej (w tym Polski), w postaci tzw. Funduszy Norweskich. Głównym postulatem tych Funduszy jest szeroko pojęte wyrównanie szans (społeczne i geograficzne). Z Funduszy powinien skorzystać każdy region kraju (zwłaszcza najbiedniejszy) oraz osoby o każdych możliwych poglądach. W rozlicznych tekstach Funduszy Norweskich wielokrotnie padają słowa: „wyrównanie”, „zrównoważenie”, „równość”.
  Zachęcam do przeczytania całego artykułu który można znaleźć pod adresem:
  https://monitorpostepu.pl/fundusze-norweskie/

 2. popis out ! mówi

  Nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie uważają, że PiS to prawica i polscy patrioci (i że będą zachowywać się propolsko). Bo tak napisała propisowska „Gazeta wyborcza”?

 3. Zbigniew mówi

  To jaki jest juz zydowski PIS odczuwamy na kazdym kroku, w kazdym urzedzie, tak samo jak za PO – te same metody: tego zranionego Adamowicza pompowali przez 40 minut, niby ratujac – tworzyli ofiary i beda to wykorzystywac.

  Na ta dzialalnosc dostaja pieniadze z zagranicy a Tomek pisze, ze to nieprawda

  1. Tomek mówi

   Ale że co jest nieprawdą, Zbysiu? Weź sprecyzuj, bo wrzucasz tu dziesiątki różnych spiskowych sensacji, w które zapewne wierzysz, a ja się tylko co do paru wypowiedziałem. Że Adamowicz zginął? Żyje sobie teraz gdzieś w tropikach, na Księżycu albo ukryty w bunkrze pod Centralnym Portem Lotniczym?:)

  2. Zbigniew mówi

   Tomek – nie unikaj prawdy – talko prawda Cie wyzwoli z okowow biedy …………….. .

   Kazdy widzial jak rannego od noza pompowali i pompowali aby wykonczyc serce.

   Co to za spiskowa teoria – rannego brata odwiozlbys do szpitala odleglego 10 minut, tamujac wewnetrzny krowtok czy mocno naciskal przez 40 minut??

   Slowami chcesz przykryc to co widzial kazdy?

   Chcesz ukryc, ze Korwin nawet jak jest zydem, to nalezy do tych np nowojorskich, ktorzy nie chca byc ofiarami na oltarz dla elit – wegierska historia Ci nie wystarczy??

  3. Tomek mówi

   Lubię cię czytać, Zbysiu, zawsze mam wtedy tak wiele śmiechu:). Rozumiem, że jesteś ekspertem od wszystkiego – nie tylko od Żydów, reptilian i płaskiego kształtu Ziemi, ale też i od pierwszej pomocy. No to odpowiem ci podsumowaniem słów eksperta z medycyjny, który tę akcję ocenił na zlecenie prokuratury: „Biegły ocenił, że akcja reanimacyjna prowadzona była w sposób prawidłowy, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi Europejskiej Rady Resuscytacji. Prawidłowa była również decyzja o przewiezieniu pokrzywdzonego do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. Znajdujący się bowiem bliżej szpital nie posiadał oddziału Kardiochirurgii i Torakochirurgii”.

  4. Zbigniew mówi

   To jak jest z tymi palkami Tomusiu – polska policja ma metalowe palki sluzace do wybijania szyb w samochodach i ma je do regulaminowego bicia nimi ludzi na swietach narodowych?

   Ten Twoj biegly wie chyba mniej niz jest o sercu w internecie.

   To dusilbys swego brata wiedzac, ze jest ranny i ma wewnetrzny krwotok?? Dusilbys wg zalecen Tuska ??

   Cala Polska byla zdziwiona radoscia spadkobiercow – wszyscy oprocz Tomka.

  5. Zbigniew mówi

   Cos do smiechu.

   Ochrona wali delikwenta w leb, bo jeszcze siedzi a 140 kg bracisze pompuje rannego i wszyscy sie ciesza – tancza, smieja sie.

   Smieszne jest to, ze Tomek mowi, ze „biegly ……….. „

  6. Tomek mówi

   Zbysiu… poniedziałek jutro, do roboty trzeba iść, a ty najwyraźniej nawalony chyba jeszcze jesteś, bo wątki ci się mieszają całkowicie. Jakie, Zbysiu, pałki policyjne znowu? Co to ma z Adamowiczem wspólnego?

   Poza tym:
   – brat Adamowicza reanimował? Co ty bajdurzysz…
   – serio geniuszu wierzysz, że wytyczne Europejskiej Rady Resuscytacji to Donald Tusk pisał?:)

  7. Tomek mówi

   „Ochrona wali delikwenta w leb, bo jeszcze siedzi a 140 kg bracisze pompuje rannego i wszyscy sie ciesza – tancza, smieja sie.
   Smieszne jest to, ze Tomek mowi, ze „biegly ……….. „”

   Tak, Zbysiu, jesteś wdzięcznym obiektem do pośmiania się, bez wątpienia. Nie 140 kg braciszek „pompował” Adamowicza, tylko ratownicy. Nikt się nie cieszył, nie tańczył i nie śmiał się. Tak ciężko ci zrozumieć, że wyłączenie muzyki przez pierwszą minutę to nie było to, co ludziom w takich chwilach przychodzi do głowy i że uczestnicy „Światełka do nieba” stojący dalej od sceny nie wiedzieli w pierwszych minutach, co się stało? A to, czy ktoś jest biegłym określają przepisy i kompetencje – a nie to, jak ja kogoś nazwę.

  8. Tomek mówi

   Zbigniew… ekscytujesz się starymi komuchami moczarowcami mającymi parodiować narodowców (link do artykułu o Grunwaldzie podajesz)?

 4. OW mówi

  (Niektórzy) Żydzi nie kochają Polaków, ale kochają polskie pieniądze.

 5. szalom mówi

  i tak już zostanie zanim się toto nie wysadzi w powietrze a gruz, łącznie z fundamentami, nie wywiezie na budowę drogi

  1. Zbigniew mówi

   Zbudowane jest na cmentarzu – niejako symbolicznie

 6. Jarosław mówi

  Czyli Żydzi przyznają, że to są polskie ziemie a nie Polin !!!

 7. maciek mowi . mówi

  Szanowni rodacy Polacy , najwyzszy czas na stworzenie wojskowo-cywilnych struktur Samoobrony
  by uwolmnic siebie i Narod Poski czyli Polske przed zydoskim okupantem . Bez takiej silnej tajnej
  organizacji polsko-jezyczne kanalie dalej beda bezkarnie okradac I jarzmic Polakow I dalej okupowac
  nasza Ojczyzne a niewygodnych Polskich Patriotow mordowac jak chocby szlachetny posel Pan Adwent
  oraz dziesitki I setki innych .

  1. Śmieszek mówi

   Maciuś, ty to nawet polskojęzyczny nie jesteś, tak ortografię polską kaleczysz:). Zamiast samoobronę tworzyć załóż jakieś kółka samokształcenia p.t. „język polski dla opornych”. Kupcie sobie elementarze „Ala ma kota” lub coś na adekwatnym poziomie i jazda!:)

 8. Robert mówi

  Liczby są symboliczne w wymowie.1942 r.,Vidkun Qusling na czele kolaborującego rządu, oczywiście że z Niemcami,wywozi z Norwegii pociągami,statkami Żydów dla pana Hadesu.Dziś płacą 42 miliony na muzeum,żeby nie stracić interesów.Wszyscy tak robią

  1. Zbigniew mówi

   To sa interesy muzulmanskie, religijne – kim maja sie posluzyc, jak nie zniewolonymi umyslami zydow i ich pomocnikow?

   Arabia Saudyjska i reszta nie sa tak glupi, aby nie wykorzystac okazji a typy pokroju Soros nie odpuszcza jakis pieniedzy od muzulmanow – przyklad Templariusze.

   Trzeba raczej rozjasnic zwiazki miedzy zydami – wspolpraca czy niewolnictwo?

   To wydaje sie ciekawe i moze Tomek cos powie na ten temat?? Moze znajdzie jakies opracowania??

  2. Tomek mówi

   Opracowania? Bądź poważny. Ty się po prostu za dużo chyba w Assadin’s Creed nagrałeś, skoro wydaje ci się, że światem rządzi spisek Sorosa i templariuszy. Z tobą się poważnie nie dyskutuje, ani żadnych opracowań się nie podaje.

  3. Zbigniew mówi

   To jak jest z Toba – skakalbys po rannym braciszku ?

  4. Tomek mówi

   Drugi dzień nawalony… Po jakim rannyn braciszku? Brat Adamowicza był na scenie i reanimował albo skakał po bracie? Spirytus ci chyba resztkę szarych komórek zeżarł i zwidy masz.

  5. Tomek mówi

   Zbysiu, wybacz, ale mam ważniejsze sprawy na głowie niż czytać artykuły które nie wiadomo po jaki ch.. mi jakiś alkoholik co chwila podsyła:)

  6. Tomek mówi

   Zbysiu, wzrusza mnie wszechstronność twoich zainteresowań po pijaku (jak nie Żydzi, to Adamowicz, jak nie Adamowicz to pałki, jak nie pałki to Arabowie), ale ja ci tu na forum lekarza specjalisty nie zastąpię.

 9. Iwonka mówi

  Pani Katarzyno, to dla pani ten link. Dobra strona internetowa prowadzona przez amerykanskiego fizyka/computerowca/geniusza/Zydowskiego pochodzenia.
  Tu dobry artykol jak niewdzieczni sa ludzie pochodzenia zydowskiego wobec tych ktozy sa dobrzy i im sluza, a ci wrecz ich nienawidza, tak jak to bylo z Tacher.Jak Mossad wykorzystywal zwyklych ludzi zydowskiego pochodzenia do swoich celow i akcji w roznych krajach. Dzieki takim ludziom nie Mossad nie musial miec tysiecy dziesiatek czy setek tysiecy pracownikow.
  Mysle ze Duda tak podlizujac sie do Zydow i rzadu izrelskiego bardzo zle robi dla nas i dla siebie. NIc mu to nie da w stosunkach z Zydami a u nas wiele straci.

 10. Antek mówi

  Pani Katarzyno. Mam propozycję. Może watro poprosić, aby na ten zlot Antypolaków wybrała się Pani Ewa Kurek , Pan Żebrowski lub jeszcze ktoś będący autorytetem w tej sprawie, żeby swoim autorytetem zaprotestowali przeciwko kłamstwom i pomówieniom?
  Pozdrawiam

 11. jacuś mówi

  Kaśka jak zawsze w znakomitej formie !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.