Nowoczesna zawiadamia prokuraturę o „jawnie antysemickich” wpisach senatora Bonkowskiego

Waldemar Bonkowski/fot. youtube
32

Senator Prawa i Sprawiedliwości Waldemar Bonkowski udostępnił na facebooku filmu z getta warszawskiego. Decyzją Jarosława Kaczyńskiego został za to zawieszony w prawach członka partii. Teraz do natarcia rusza Nowoczesna.

„Wpisy zamieszczone przez senatora #Bonkowski.ego w sieci zawierały treści jawnie antysemickie oraz propagandowy film niemiecki z czasów drugiej wojny światowej. Zamieszczenie przez senatora #Bonkowski.ego takich wpisów w sieci społecznościowych nie tylko urąga godności senatora, ale także w naszej opinii stanowi nawoływanie do nienawiści. Dlatego składamy dziś zawiadomienie do Prokuratury” – poinformowała na twitterze posłanka Gasiuk-Pihowcz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

O jakie wpisy chodzi? Oprócz filmu Bonkowski udostępnił też „Słownik żydowski… pojęcia, których właściwe rozumienie jest kluczowe w dialogu z Żydami”. Według słownika: „dialog” to sytuacja, gdy Żyd mówi, a goj słucha; „kompromis” to spełnianie przez goja wszystkich roszczeń Żydów; „prawda” to przedstawiana przez Żyda wersja wydarzeń; „antysemita” to człowiek, który ma czelność bronić swoich praw przed arogancją i pazernością Żydów; „antysemityzm” to nieuleganie roszczeniom żydowskim, próby weryfikacji informacji podawanych przez Żydów jako fakty, ściganie zbrodniarzy i malwersantów pochodzenia żydowskiego (Uwaga! wg Żydów ludzkość dzieli się na dwie kategorie: Żydów i antysemitów); „ludobójstwo” to zabicie Żyda przez goja; „incydenty z przeszłości objęte przedawnieniem” to zbrodnie dokonywane przez Żydów na gojach.

Bonkowski udostępnił też artykuł Jana Bodakowskiego opublikowany na portalu prawy.pl pt. „Prawda Żydów w oczy kole. Kolaboracja Żydów z Niemcami podczas II wojny światowej jest faktem”. Artykuł powstał w oparciu o książkę dr Ewy Kurek pt. „Poza granicą solidarności. Stosunki polsko-żydowskie 1939-1045″.

Źródło: twitter, facebook

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Świetny i odkrywczy słownik. Do skopiowania. Największe dla mnie zaskoczenie to fakt, że jest we władzach senator – Polak, który jest tak spostrzegawczy. Obawiam się jednak, że ta jego spostrzegawczość i wrażliwość na los Polaków może doprowadzić do sytuacji, że z rozkazu PIS-owskich funkcjonariuszy pojawi się trzeci znany więzień polityczny w Polsce po Piotrze Rybaku Jacku Międlarze – senator Waldemar Bonkowski. Czas łapanek na Polaków się rozkręca !

  1. Icchak Szwindler mówi

   Daremne modły, rejwach, trud,
   rabbich bezbożne pienia!!
   „Kochany” syjonazi-Bund
   jest do wykorzenienia!
   (Trafił się ongiś facet z wąsikiem
   co zwiódł swój Naród frenet-głosikiem…
   „mówicie, żeście Naród Wybrany!?”
   na rzeź! – jak owce!…i barany!”
   Pochwycił papier, pióro z inkastu
   i… szrajbnął rozkaz: do Holokaustu!
   Ten ich wybierał… jak raki z saka!
   Od Abrahama do Izaaka!
   A że był kawał szui i chama
   brał od Zeviego do Abrahama!!)
   Gdy gojów krew nie cieknie wciąż
   szczególnie oni wściekli
   i gdy nie mogą więcej z nich
   wyciskać swoich „szekli”!!
   Banksterski procent gnojem jest,
   co karmi Eretz Bandit
   to modus jest vivendi ich
   i modus operandi!
   Kpią sobie z boga, z Sądów,
   ból, jaki zadają Światu
   sprawi, że syjonazi-Srul
   zginie z rąk „Kalifatu”!
   Jahwe’go nie lękają się
   Ni „Wszechświata Królowej”
   więc niech przynajmniej boją się
   choć… bomby atomowej!?
   Pers jądra zbiera już od lat
   aż dnia pewnego wreszcie
   Zabłyśnie „słońce” w Tel Awiw
   do cna zawszonym mieście.
   Zniknie na zawsze gniazdo os
   zginą świata pijawy,
   Na Łono Abrahama Pers
   pośle ten klan ryszawy…
   Kiedy już dupnie Yellowstone,
   USrahell runie w gruzy –
   Eretz Srulsrahell pójdzie na stronę
   zmienić zasrane rajtuzy…
   Ile jest wart „bojowy zając”
   co niby wszystko potrafi
   kiedy Niedźwiedzia-protektora
   z dnia na dzień nagły szlag trafi!?
   Na nic się zdadzą liczne A-bomby
   co je zgromadził i grozi –
   – przecież gdy zrzuci je na sąsiadów
   siebie też nimi ugodzi…
   ,,By dowiedzieć się kto wami rządzi sprawdźcie, kogo nie wolno wam krytykować”! – Voltaire

 2. Normalny mówi

  Jeszcze trochę, a PIS tak zinterpretuje swoją ustawę o IPN , że będzie ona ścigać z mocy prawa wszystkich, co jeszcze mają siłę się poruszać i myśleć ale Polaków, a nie nienawistników antypolskich.

 3. Jaca mówi

  Jaki to „wspaniały” naród te żydki….

  1. Icchak Szwindler mówi

   Ano! Przed wojną bez skromności i zażenowania, za to z pogardą dla polskiej większości mówili o sobie: „ono Żydki nahód mały: thoszku w rządzie, w biznes, w sądzie, heszta genehały”.

 4. Jaca mówi

  Czyli wynika z tego że w dzisiejszym zepsutym do szpiku kości świecie, mówienie prawdy i nazwanie rzeczy po imieniu jest nawoływaniem do nienawiści. Absurd, absurdów, oj jak nisko ten świat już upadł, dno i wodorosty.

 5. Spostrzegawczy mówi

  Kapitalne ! Chyba to nie czasy totalitaryzmu żydowskiego i za inteligencję i prawdę nie jest się szykanowanym ?! A może czekają nas kolejne powtórki z niedawnych historii ?

 6. Ania mówi

  Uważam, że w ramach akcji uświadamiających opinię światową o relacjach między Żydami a Polakami a nawet szerzej między Żydami a Nieżydami powinno się ten tekst przetłumaczyć na wszystkie języki świata i wstawić jako motto w witrynę polskiego MSZ i polskiego IPN. Powinna to być promocja polskiej myśli narodowej.

 7. Przebiśnieg mówi

  A już myślałem, że Polacy dali się całkowicie zindoktrynować i zmanipulować, a tu … niespodzianka.

 8. teresa mówi

  Zawiadomienie do prokuratury powinna nowoczesna złożyć sama na siebie ponieważ głupszych poslow od poslow nowoczesnej w Polskiej historii parlamentaryzmu nie znaleziono.Sa pierwsi w glupiznie

 9. michu mówi

  Ważne aby teraz poseł Bodakowski poczuł, że ma poparcie elektoratu. Wtedy takich będzie więcej (nawet koniunkturalnie ;))

 10. Mario mówi

  Ta nowoczesna to nowoczesne debile delikatnie mówiąc

 11. Robert B. mówi

  Antysemityzm? Czarodziejskie zaklęcie, na dźwięk którego uginać się ma przed Żydem każde gojowskie kolano. A co jeżeli nie?

 12. rychu mówi

  Ta nowoczesna to mischlingi pol niemiec poł zyd

 13. Robert B. mówi

  Negowanie holokaustu? Nieuznawanie horrendalnej żydowskiej uzurpacji do bycia najprawdziwszymi ofiarami II wojny światowej.

 14. Alfonsominet mówi

  Murem za Waldemarem Bonkowskim !
  Kaczyński zdrajca !

 15. Mirka mówi

  ,,Antysemici” – do dzieła Tę ,,wojnę” z żydami możemy wygrać bez rozlewu krwi , wystarczy tylko głosić prawdę historyczną ….. i przy okazji ocenimy naszych polityków.Zobaczymy komu ojczyzna jest miła.Wszak wybory za dwa lata tylko kurczę na arenie politycznej niema żadnego wyboru.

  1. Piotr mówi

   Witam. I tutaj się droga Pani myli! Wybór może być tylko jeden… Ruch Narodowy, posła Roberta Winnickiego!!! Czas na prawdziwych Polaków. Czas najwyższy aby środowiska narodowe wreszcie się zjednoczyły, mimo dzielących ich różnic!!!

 16. Hammurabi mówi

  No, to na co wszyscy czekamy? Trzeba senatora bronić. Czy w tym kraju są jeszcze obrońcy, gotowi bronić uczciwych ludzi przeciwko idiotycznym pomówieniom? Zapewne pan senator Bonkowski znajdzie odpowiedniego adwokata. Ja mam na myśli trochę inną obronę. Według starego przysłowia, najlepszą formą obrony jest atak. Nie wolno nam tolerować bredni wygadywanych zarówno prze polityczne karykatury z „Nowoczesnej”, jak i wygłaszanych w każdym innym miejscu i czasie. Mamy obowiązek wobec naszych przodków. Nikt i nic nas z niego zwolnić nie może.
  A swoją drogą, czas już najwyższy na stworzenie ogólnopolskiego ruchu stanowiącego realną siłę, z którą będą musieli się liczyć posłowie i prezesi. Bez tego znów zostaniemy zakneblowani i sprzedani.

 17. pamiętnik mówi

  Jeśli PiS dogadał się z masonerią, to nic dziwnego, że pozbywają się takich jak Bonkowski (polecam wykłady dr Krajskiego o PiS i masonerii na YT).
  Dawna zażyłość pani Jadwigi Kaczyńskiej z Janem Józefem Lipskim (od Loży Kopernik) zdaje się wiele wyjaśniać.
  Słusznie Jacek prawił – PiS prawą stroną wyborców ma w nosie, bo i tak nie mają dokąd pójść. Pora zawalczyć o centrystów i to się właśnie dzieje. Ale nie ma się co podniecać, dla ochłody polecam ŁK 4,12

 18. maja mówi

  Moim nieskromnym zdaniem, wszystko jest tak jak powinno być. WOLNOŚĆ SŁOWA PONAD WSZYSTKO
  Jeżeli się to jakimś Phipkom nie podoba, to mogą pozwać takiego Pana w procesie cywilnym. Jarosławie Kaczyński, wodzu, dlaczego robisz sobie wbrew. Filosemityzm, w momencie kiedy szlachta nowojorska i jerozolimska próbują dokonać kolejnej grabieży na Polsce jest stanem mocno nie porządanym

 19. PW mówi

  Atlas kotow to najwiekszy szkodnik Polski.

 20. goj mówi

  Po tym poznać zdrajcę: podczas ataków na Polskę i Polaków, będzie tropił akty wrogości wobec wrogów.

 21. Piotr mówi

  Ciekawe, że polska partia .Nowoczesna, nie ściga Żydów, za antypolonizm, tylko atakuje Polaka. To ciekawe. Wg mnie .N i PO to partie spalone jeżeli chodzi o wybory w przyszłości.

 22. Basia mówi

  Jak to mozliwe aby w Polsce mozna tak „obsrywac”nas Polakow we wlasnym Kraju.Za co PObieraja takie kosmiczne wyplaty i dotacje do partii.Sa to PO,Nowoczenma,PSl,Roza tuman,Joanna wielkiguz,pejsaci itd.Pis dlaczego nie rozliczacie tych bandytow,mordercow,zlodzieji itd,na co czekacie aby sie znowu przedawnilo.Prezydent tez nic nie robi w kierunku normalnosci,sprawiedliwosci.Musimy raz na zawsze zydom pokazac prawdziwa historie kto komu niszczy zycie i dorobek Polskich pokolen!

 23. Pan Kracy mówi

  Senator Bonkowski wykorzystał ponoć „propagandowy film niemiecki z czasów drugiej wojny światowej”, co partii z kropką nie w smak. Pytanie: a jaki film miał wykorzystać? Czyżby .N spodziewała się filmu brytyjskiego Czerwonego Krzyża z niemieckiego getta dla żydów w czasie wojny? Taki film byłby „wporzo”?
  Widać po tym, że nie treść filmu, a kto go nakręcił jest istotą narracji Nowoczerskiej. Nikt nie mówi o TREŚCI, a JarKacz podkulił swój koci ogon i Bonkowskiego jeszcze zawiesił w prawach członka partii. Populizm i Socjalizm obrasta w piórka (albo kocią sierść, udając lwa), zwłaszcza po sondażach dających mu 52%. Tymczasem Prezes (przynajmniej w „Uchu Prezesa”) czyta „internety” z kilku wydrukowanych kartek. A internauci są zdecydowanie prawicowi i rosną w siłę. Możliwe, że nowoczesny inaczej Prezes zostanie z …kartkami „internetów” w garści przy następnych wyborach. Oby…

 24. Zdzisław mówi

  Antysemitą był pewnie też Jezus Chrystus, który chciał z Semity uczynić przez nawrócenie Chrześcijanina

 25. aalfa.oomega mówi

  JUDE [oprócz władzy w JUDEOpolonii…] chcą tylko od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 26. Piotr mówi

  wyjątkowym antysemitą był https://en.wikipedia.org/wiki/Itzhak_Katzenelson
  – dla niepoznaki urodził się żydem i śmierci doświadczył w Auschwitz

  Icchak Kacnelson, „O bólu mój”

  Jam jest ten, który to widział, który przyglądał się z bliska,
  Jak dzieci, żony i mężów, i starców mych siwogłowych
  Niby kamienie i szczapy na wozy oprawca ciskał
  I bił bez cienia litości, lżył nieludzkimi słowy.

  Patrzyłem na to zza okna, widziałem morderców bandy –
  O, Boże, widziałem bijących i bitych, co na śmierć idą…
  I ręce załamywałem ze wstydu… wstydu i hańby –
  Rękoma Żydów zadano śmierć Żydom – bezbronnym Żydom!

  https://niezlomni.com/jedno-najbardziej-wstrzasajacych-zydowskich-zrodel-o-udziale-zydow-zagladzie-zydow-rekoma-zydow-zadano-smierc-zydom-bezbronnym-zydom/

 27. CB mówi

  Guys,
  I can manage to translate Slownik Zydowski
  Senatora Bonkowskiego, but, unfortunately,
  the verses on this page are absolutely
  untranslatable.

  It’s a shame Zyklon B was only used to kill lice.

 28. rozum mówi

  Żydzi szerzą i wyznają rasizm oraz dzielą ludzi na ”Gojów” i ”naród wybrany” co wprost oznacz, że wszelkie żydowskie organizacje, gminy oraz związki i stowarzyszenia funkcjonują w Polsce w sprzeciwie z prawem Polski !! Dlatego natychmiast należy domagać się delegalizacji i karania żydów w Polsce. Judaizm jako para-religia jest sprzeczna z Polską Konstytucją – dlaczego rasistowska ideologia nienawiści i pogardy do wszystkich NIE-żydów jest w Polsce tolerowana i praktykowana pomimo, że są prawnie niedopuszczalne ?!
  Art. 13. Konstytucji RP mówi: „Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa”.
  W Talmudzie stanowiącym podstawy do istnienia kultury żydowskiej znajdujemy:
  „Wycinajcie istoty ludzkie, gdyż narody świata nie są ludźmi, lecz zwierzętami” Baba Mecia 114,6.
  “Życie Goja i wszystkie jego siły fizyczne należą do żyda” (A. Rohl. Die Polem. s. 20).
  „Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim –ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)
  „Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)
  „Kto złożył przysięgę w obecności Gojów, rabusiów i urzędnika celnego nie jest za nią odpowiedzialny” Tosefta Szebnot, 11.
  -Nauki Talmudu są ponad wszelkimi innymi prawami. Są one ważniejsze niż prawa Mojżesza. – Babbi Ismael, R. Chjamber i inni rabini.
  – Nauki Talmudu są ponad wszelkimi słowami żywego Boga. Sam Jachwe zasięga opinii ziemskich rabinów, kiedy ma trudne sprawy w niebie. Komentarz rabina Menechema do Piątej Księgi.
  Poniżej dobrze znana i wysoko ceniona opinia napisana przez rabinów:
  “Synu, zważaj na słowa uczonych w Piśmie, a nie na słowa prawa”. por. Erubhin, f. 21b
  Powód tego jest w traktacie Sanhedrin X, 3, f.88b:
  “Kto uchybia słowom uczonych w Piśmie, grzeszy bardziej niż ten kto uchybia słowom prawa”.
  „Dobytek Goyim jest jak pustynia bez właściciela, i każdy (Żyd) który go przejmie, posiadł go” -(Talmud IV/3/54b)
  „Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.
  „Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie nie mają żadnej mocy wiążącej nas” – Schulchan Aruch, Edit I 36
  “Tam gdzie silni są żydzi, nie wolno pozostawić żadnego bałwochwalcy. . .” Ibid (X,7)
  „Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.” Wspomniany na wstępie Begin z jego szałem nienawiści nie jest incydentem a normą ; Rabin Yitzhak Ginsburg oświadczył, „Musimy uznać, że żydowska krew i krew goja nie jest tę samą rzeczą”. (NY Times, czerwiec 6, 1989, p.5).
  A czy Talmud jest w istocie żywy ? oczywiście , że tak wystarczy przyjrzeć się działalności Izraela i Żydom w praktyce;
  Prof. Ehud Sprinzak z uniwersytetu w Jerozolimie opisał Kahane i filozofię Goldstein: „Oni wierzą, że jest wolą Boga, by stosowali przemoc przeciw 'goyim,’ (hebrajski termin dla gojów”.) (NY Codzienne Wiadomości, luty. 26, 1994, p. 5).
  Zabójstwo pogan przez Żydów jest propagowane przez Talmud, mają być złożeni jako „Święte Ofiary” dla Boga (Zohar, III, 2276 i I, 38b i 39a). Śmierć pogan przez ścięcie jest szczególnie zalecane (Pesachim, 49b).
  Ayelet Shaked, znana posłanka izraelskiego parlamentu, „Matki wszystkich Palestyńczyków muszą zostać zabite”
  Na Purim, 25 lutego 1994 roku izraelski oficer armii Baruch Goldstein, ortodoksyjny Khazar z Brooklynu, zmasakrował 40 palestyńskich cywili, włączając dzieci, podczas gdy klęczęli na modlitwie w meczecie. Goldstein był uczniem późnego Rabina Kahane, który stwierdził, że jego obraz Arabów jako „psów” pochodzi „z Talmudu”. (Por. CBS 60 Minut, „Kahane”).
  Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że „goje rodzą się po to, by służyć Żydom”. – „Po co goje są tak naprawdę potrzebni? – Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie” . Midrasch Talpioth (225d): Bóg stworzył ich w formie człowieka dla chwały Izraela. Ale Akum zostali stworzeni wyłącznie w celu służenia im [żydom] dzień i noc. Ani nigdy nie można ich zwolnić z tej służby. Jest to stosowne dla syna króla [Izraelita], że zwierzęta w ich naturalnej formie, i zwierzęta w formie istot ludzkich powinny mu służyć”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.