„Niezrównoważona emocjonalnie!” Prawdą po oczach Joannie Scheuring-Wielgus [WIDEO]

2

O tym, że Joanna Scheuring-Wielgus do zrównoważonych psychicznie nie należy wie lwia część polskiej poinii publicznej. Pamiętamy jej idiotyczne wypowiedzi o „środkach koncepcyjnych”, wrzaski o „dyktaturze kobiet” czy słowa prawdy o „hejcie i nienawiści”, którym – jak twierdzi – zajmuje się na co dzień w polskim parlamencie. I to prawda. Posłanka paraduje po polskim sejmie oraz po mediach w koszulce, której napis znieważa osobę prezesa Prawa i Sprawiedliwości: Jarosław Kaczyński jest tchórzem.

W takiej koszulce posłanka Nowoczesnej pojawiła się podczas programu Śniadanie Radia ZET.

Proszę nie nazywać Obywateli RP ludźmi niezrównoważonymi emocjonalnie, ja ręczę za każdego z nich. (…) Jarosław Kaczyński jest tchórzem, ponieważ nie bierze odpowiedzialności za demolkę, którą robi. Wysługuje się ministrami, żeby zniszczyć państwo jakie zbudowaliśmy po 89 roku. Nie ma mojej zgody na to, żeby niszczył państwo. Jest zwykłym tchórzem – mówiła Joanna Scheuring-Wielgus w Śniadaniu Radia ZET.

Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź wiceministra kultury Jarosława Selina, który w mediach głównego nurtu wypowiedział to o czym opinia publiczna wie od dawna:

Pani też jest niezrównoważona emocjonalnie, pani pokaże koszulkę – powiedział Sellin.

Trzeba być naprawdę ślepym, by nie zauważyć, że ta kobieta ma jakieś poważne problemy. Scheuring-Wielgus to karykatura zdrowego rozsądku i uczciwości, o czym przekonał się Jacek Międlar w rozprawie z posłanką oraz o czym świadczy lobbing, w sprawie przejęcia dużej sumki przez jej męża, o czym pisaliśmy w publikacji pt. „Lobbing Scheuring-Wielgus czy czysty przypadek? Firma jej męża w „nowoczesny” sposób przytula 600 tys. zł za projekt rewitalizacji miasta”.

Lobbing Scheuring-Wielgus czy czysty przypadek? Firma jej męża w „nowoczesny” sposób przytula 350 tys. zł za projekt rewitalizacji miasta

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Sowa mówi

    Piszcie tytuły taką czcionką żeby było coś widać. Taka prośba…

  2. Waldemar mówi

    Szkoda, ze przekaz szedł na antenę Polsatu news, bo tak posłanka Nowoczesnej nie pokazała by swojego biustu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.