Niemieckie firmy nie chcą zatrudniać „uchodźców”. Czy to już faszyzm, czy tylko ksenofobia? VIDEO

fot. twitter
2

Miało być tak pięknie. Kanclerz Merkel otworzyła granice w ramach kultury powitania. Niemcy witali „uchodźców” na wszystkich dworcach. Demoliberalna propaganda opowiadała o konieczności otwarcia się Europy na islamskich imigrantów, bez których gospodarka upadnie. Każdy, kto mówił, że do Europy wlewają się setki tysięcy ludzi bez jakiegokolwiek wykształcenia i kwalifikacji, był natychmiast nazywamy faszystą lub ksenofobem. Miało być tak pięknie. A co wyszło?

Eurodeputowana Beatrix von Storch opowiedziała w Parlamencie Europejskim, jak wygląda rzeczywistość. Niemieckie firmy nie zatrudniają imigrantów, których przybyli na zaproszenie kanclerz Merkel. Dlaczego? Bo ci ludzie nie mają kwalifikacji.

I co teraz? Czy można już nazwać tę postawę faszyzmem, czy wystarczy ksenofobia? Niemcy nie chcą dać pracy „uchodźcom”! Skandal!

Pamiętacie, jak Polaków, którzy apelowali o zatrzymanie migracyjnej fali, demoliberalne media opluwały i obrzucały stekiem wyzwisk? „W lustrze uchodźców zobaczyliśmy naszą straszną twarz. Nie tylko ksenofobiczną, rasistowską i islamofobiczną. Także – bez względu na kontekst – egoistyczną, samolubną, okrutną, tchórzliwą, agresywną i paranoiczną. Złą w niemal każdym wyobrażalnym sensie.” – tak zaczyna się artykuł Jacka Żakowskiego z 7 września 2015 roku. Może dziś Żakowski napisze jakiś błyskotliwy artykuł o złej twarzy Niemców, którzy dyskryminują „uchodźców” na rynku pracy?

Źródło: twitter, wyborcza.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. mariusz mówi

    pewnie niemcy nie maja pracy dla afrykanskich inzynierow,lekarzy i programistow it.
    przeciez czarni ginekolodzy sa zmuszeni na wlasna reke przeprowadzac profilaktyczne badania macicy na ulicy.

  2. Bogi mówi

    Przecież “imigranci” nie przybyli pracować, to po pierwsze, a po drugie oni poza kopulowaniem i mordowaniem, niczego nie umieją. Ta pani obawia się że “imigranci” w przerwie obiadowej, zjedli by pracodawców.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.