To nie żart! Ksiądz podczas kazania założył muzułmańską chustę, a z ambony uczynił islamską szczekaczkę

Ks. Wolfgang Sedlmei / Fot. Schwaebische.de
6

Wolfgang Sedlmeir, kapłan z kościoła Matki Bożej z Aalen w Niemczech, podczas kazania wyraził swoją dezaprobatę dla przywódczyni AfD, Alice Weidel, która skrytykowała politykę migracyjną Niemiec. Weidel stwierdziła: Dobrobytu nie zapewnią nam burki, chuściane dziewczyny, żyjący z zasiłków muzułmańscy nożownicy i inni ladaco.

Oburzony tymi słowami ks. Sedlmeir, w ramach kazania wygłaszanego podczas uroczystość Zesłania Ducha Świętego, założył sobie na głowę muzułmańską chustę. Z ambony, miejsca z którego powinno być głoszone Słowo Boże, kapłan uczynił pro-islamską szczekaczkę. Stwierdził, że uwagi Alice Weidel są „obraźliwe i protekcjonalne”. Powiedział także: Kto dyskryminuje ludzi ze względu na religijne nakrycie głowy narusza godność ludzką, a tym samym ducha Ewangelii.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ciężko nie odnieść wrażenia, że w Kościele już nie tylko hierarchowie, ale także szeregowi księża poczęli mówić językiem marksistów. Ksiądz Seldmeir otrzymał w kościele owacje na stojąco.

Ks. Wolfgang Sedlmei / Fot.
Ks. Wolfgang Sedlmei / Fot.

Źródło: sioe.pl

Przeczytaj także:

NASZ WYWIAD! Polak bronił się przed islamistami! Oskarżony o terroryzm przesiedział 8 m-cy w brytyjskim więzieniu. Media zniszczyły mu życie!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Pan Kracy mówi

  „Weidel stwierdziła: Dobrobytu nie zapewnią nam […] muzułmańscy nożownicy…”
  Ks. Sedlmeir był oburzony tymi słowami. Ja też od kwadransa trzęsę się z oburzenia: jak można wątpić w „ubogacanie” prymitywnych Europejczyków przez „wojowników nadziei” (jak ich nazywa papa Franczesko) z nożami?!

  „Ksiądz Seldmeir otrzymał w kościele owacje na stojąco.”
  Wychodzi na to, żem jednak zacofaniec. Myślałem, że kościół to miejsce, w którym się słucha. A tu proszę: można oceniać oklaskami. Następny krok to komentarze: „dobrze ksiądz gada, polać mu!”. Zacznę „postempacko” klaskać. Tylko nie wiedzieć czemu, wciąż kołacze mi się myśl, że jak dziś tłum klaszcze, to jutro może gwizdać…

 2. Constancja mówi

  cwaniaczek jak sie bawi w muzulmanke to teraz niech poslubi muzulmanina
  z pewnoscia zrzednie mu mina.

 3. sten mówi

  niemców zawsze zbiorowy amok dopadał

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.