Niemiecki dziennikarz skazany na 6 miesięcy więzienia za artykuł o współpracy muzułmanów z nazistami

fot. youtube
17

Niemiecki dziennikarz Michael Stürzenberger został skazany na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata za opublikowanie na Facebooku zdjęcia ze spotkania nazistowskich dygnitarzy z wielkim muftim Jerozolimy Muhammadem Aminem al-Husajnim oraz opisanie związków islamu z nazizmem w artykule „Hakenkreuz i Półksiężyc”. Zdjęcie jest autentyczne, a al-Husajni faktycznie był wielkim admiratorem Hitlera oraz zwolennikiem utworzenia muzułmańskich dywizji Waffen-SS. Po wojnie znalazł się na liście zbrodniarzy wojennych. Został aresztowany we Francji lecz uniknął skazania, ponieważ Francuzi postanowili wykorzystać go do poprawy swojej pozycji w świecie arabskim.

W artykule Stürzenberger zacytował Winstona Churchilla, który stwierdził, że Koran to „Mein Kampf” Mahometa oraz powołał się na politologa Hamela Abdel-Samada, autora książki „Islamski faszyzm”. Za pokazanie autentycznego zdjęcia oraz przedstawienie faktów dotyczących współpracy muzułmanów z nazistami, Stürzenberger został oskarżony o propagowanie symboli nazistowskich i obrazę islamu. Sędzina, która go skazała, powiedziała, że przedstawione przez dziennikarza autentyczne zdjęcie mogło u odbiorców wywołać niechęć do islamu i dlatego Stürzenberger musi zostać ukarany za jego opublikowanie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziennikarz zapowiada apelację oraz prosi internautów o nagłaśnianie tej sprawy w mediach społecznościowych.

– Zobaczcie, co dzieje się w Niemczech. Ten, kto krytykuje islam, kto krytykuje nazizm, kto ostrzega przed totalitarnymi aspektami obu ideologii, jest w Niemczech skazywany na więzienie. To już nie jest demokracja. To jest totalitarna dyktatura – mówi Stürzenberger.

Publiczność została wpuszczona na salę rozpraw po dwukrotnym przeszukaniu. Nie pozwolono im wnieść na salę żadnych przedmiotów, nawet portfeli. Stürzenbergerowi próbowano odebrać długopis. Zezwolono mu na jego wniesienie dopiero wtedy, gdy wyjaśnił, że jako oskarżony musi mieć możliwość notowania, żeby móc odnieść się do przedstawianych argumentów.

– Będę głosił prawdę do końca moich dni. Będę ją głosił do ostatniego tchu. Nie powstrzymają nas. Będziemy mówili prawdę, aż każdy zobaczy, co się dzieje- deklaruje dziennikarz.

Źródło: youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Gdyby napisał o współpracy nazistów z Żydami i dużym udziale Żydów ( min. 150 000, w tym generalicji ) w armii Hitlera pewnie by dostał kilka lat więzienia. A przecież jest coraz więcej książek – dokumentów historycznych w tym temacie. Kiedy świat wyleczy się z paranoi i obłudy ?!

 2. Andrzej mówi

  U nas ”faszyści z Legii ” wywiesili transparent jak niemiecy mordowali Warszawiaków, a ”antyfaszyści” byli tym faktem bardzo oburzeni. Orwell w czystej postaci.

 3. Robert mówi

  Chłopie pros o azyl polityczny w Polsce,to całe facebuce zostało podłozone przez tajniaków do ogólnoswiatowego pucowania bez zadnych oporów,beda nas wszystkich powoli urabiac,stare prawo zastepowac nowym,demokratycznym jak za czasów Adolfa,rok po roku zamykac w swiatowym getcie ludzkich biomaszyn podległych nadzorcom.

  1. Stanisław mówi

   DLATEGO nie należy wchodzić do syjonistycznego Facebuka, szpiega w czystej postaci.

 4. Robert mówi

  Tak jak Ania mówi,agentura swiatowa,CIAmajdy maja nas jak w teatrze,technologia remote neural monitoring,V2K,dekoder mysli….wystarczy poczytac co to takiego fala mózgowa P300,i w zwiazku z tym Fala mózgowa P300 hakowanie umysłu……!!!!Armagedon,był sobie człowiek,nie zydowski.!

 5. 59 katek mówi

  w Polsce pachołki UE uwięzili Mateusza Piskorskiego, bez okreslenia zarzutów, i trzymają go już ponad rok, dopuszczając fizyczne i psychiczne znęcanie sie.

 6. Agata mówi

  Dlatego Polskę przed islamskim faszyzmem propagowanym przez liberalne lewactwo mogą uchronić tylko narodowcy z ONR i RN!

 7. Jacek mówi

  Serdecznie pozdrawiam wyznawców szatana potomków kaina w europie.
  CZYTAJCIE – PISZĘ DRUKOWANYMI ABY DOTARŁO.
  Jestem R1a1 i jestem dzieckiem Pana Boga, jestem białym dyskryminowanym człowiekiem.
  Może ja i moja rodzina zginie ale Wy traficie do domu waszego jebanego ojca lucyfera i przegracie. Tak w sumie w stosunku do was nie mam miłosierdzia w sercu ( niech JCH mi wybaczy ). ChwwD

 8. jacek mówi

  Jeszcze ciekawsza była współpraca Żydów z niemieckimi nazistami.Polecam książki prof.J.R.Nowaka i Lisiaka.

 9. Mike mówi

  Natychmiast polski rząd powinien wystąpić o rozpoczęcie procedury sprawdzania przez unię demokracji, wartości w Niemczech oraz zaproponować sankcje.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.