Niemiecka prasa po reportażu TVN: „Warszawa zasługuje na tytuł europejskiej stolicy rasizmu”

fot. twitter
4

Antypolska nagonka, w której z wielkim zaangażowaniem uczestniczy opozycja totalna i „polskie” media, wydała owoce. Ku wielkiej radości Niemiec z Polski zrobiono szmatę. Po antypolskiej jatce, jaką media i politycy opozycji totalnej rozpętali najpierw po Marszu Niepodległości, a potem po reportażu „Superwizjera”, niemiecka prasa z lubością pluje dziś na Polskę.

Oto, co dziś pisze warszawska korespondentka Tageszeitung Gabriele Lesser: „Urodziny Hitlera obchodzone przez garstkę polskich neonazistów są jedynie wierzchołkiem góry lodowej. Pod nim Polska stała się w ostatnich latach bardzo brunatna. (…) Polacy w mundurach Wehrmachtu i SS ryczący „Sieg Heil”, ołtarz z portretem Hitlera i flagami ze swastyką – takie obrazki leciały w polskiej telewizji. Widzowie byli oburzeni, bo chociaż neofaszystowskie marsze pod rasistowskimi hasłami w rodzaju „Polska będzie biała albo wyludni się” są w Polsce od dawna na porządku dziennym, to urodzin masowego mordercy Adolfa Hitlera dotychczas w Polsce nie obchodzono, nie składano mu też hołdu. (…) Warszawa od 11 listopada 2017 roku zasługuje na haniebny tytuł europejskiej stolicy rasizmu”.

Takie są efekty działań opozycji totalnej i media-szczujni. Są to również efekty pobłażliwości „dobrej zmiany”, która rozzuchwaliła antypolskich oszczerców. Wycofanie kary dla TVN podżegającej do zajść ulicznych podczas antyrządowego puczu w grudniu 2016 r., było wyraźnym sygnałem, że każde łajdactwo i kłamstwo jest dozwolone. Na efekt nie trzeba było długo czekać. Oto wczorajsza grafika TVN pokazująca ministra Brudzińskiego na tle tortu ze swastyką i nazistowskiej flagi. Co dalej?

Źródło: dw.com, twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. SKLEP-WPRAWO.PL
 2. michu mówi

  No jak to co dalej? To co zawsze. Zdrajcy przeliczą euro a potem wydadzą. A my będziemy pracować na Urząd skarbowy żeby ci co nami rządzą mogli wypłacić diety poselskie m.in tym z PO, aby można było produkować różne „Pokłosia ” i inne „Gnidy” i żeby geremkowcy w polskich ambasadach mogli je promować. Przecież to wszystko kosztuje a ktoś musi na to zapracować. Zresztą jak będzie się polskim faszystom odbierać dobytek to lepiej aby był zadbany.

 3. jacek mówi

  Nawet szkoda komentować.Ciągle powtarzam,że trzeba zdelegalizować niemiecką agenturę w Polsce,z PO i Nowoczesną na czele.

 4. Hammurabi mówi

  A właśnie!
  Dlatego teraz, jak jeszcze nigdy potrzebne jest zjednoczenie wszystkich sił patriotycznych. W 2019 roku wybory do sejmu i senatu. Nie ma niczego ważniejszego. Już teraz trzeba podjąć walkę, bo inaczej będziemy wybierać pomiędzy dżumą a cholerą!

 5. Zbyszek mówi

  To już dla wszystkich jasne – Hitler był Polakiem 🙂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.