Niemiecka polityk chce wprowadzenia szariatu w RFN: jest „absolutnie kompatybilny” z obowiązujacym prawem

fot. youtube
16

Sawsan Chebli, sekretarz staniu w rządzie landowym Berlina z ramienia SPD oświadczyła 12 grudnia br., że szariat powinien być wprowadzony w RFN ponieważ jest „absolutnie kompatybilny” z obecnie obowiązującym prawem. Zdaniem Chebli szariat nie jest sprzeczny z legislacją niemiecką, gdyż „przede wszystkim dotyczy relacji pomiędzy Bogiem i człowiekiem.”

Sawsan Chebli to urodzona w Berlinie muzułmanka pochodząca z rodziny palestyńskich imigrantów. „Mój ojciec jest pobożnym muzułmaninem, słabo zna niemiecki, nie umie pisać ani czytać, ale jest lepiej zintegrowany niż wielu członków AfD, którzy kwestionują naszą konstytucję” – powiedziała Chebli w wywiadzie dla Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak oto metodą małych kroczków i przy wykorzystaniu terroru polit-poprawności, który zastąpił zdrowy rozsądek, islamizacja Europy postępuje z każdym dniem. Lewicowe oszołomy piszą elaboraty na temat polskiej islamofobii wynikającej z nieprzepracowanego antysemityzmu i współodpowiedzialności za Holokaust. Fakty nie docierają do ich zideologizowanych móżdżków, a fakty są takie: muzułmanie dążą do wprowadzenia swojego religijnego, okrutnego prawa na całym świecie.

Deklarują to w sposób otwarty, tak jak ten imam na filmie, który oświadczył: „To nie jest kwestia tego, czy będziemy  wam przeszkadzać. Pewnego dnia prawo szariatu zostanie także wprowadzone w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allach, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce wasz reżim zostanie usunięty i ludzie będą szczęśliwsi. Wiesz na pewno, że w Polsce macie sekularne prawo, rządy tzw. liberalnej demokracji, a w tym nie ma żadnych trwałych wzorców, czy modeli . Wszystko wynika u was z rozdziału państwa od Allacha. W niektórych krajach przyjmuje to już nawet formy anarchii. Te wszystkie ekonomiczne pokusy, jak alkohol, pornografia, hazard, a nawet prostytucja stały się lukratywnymi przedsięwzięciami gospodarczymi, a to wykorzystuje instynkt prokreacji. Islam usunie te pokusy, a wtedy będzie wystarczająco dużo pieniędzy na edukację, ochronę zdrowia i całą resztę. Teraz żyjecie w systemie nastawionym na wykorzystywanie człowieka. Jedyną drogą do przetrwania na tej planecie będzie uczynienie tego wszystkiego nielegalnym, wprowadzenie islamu i szariatu (…) Wy, chrześcijanie wierzycie w zasadę „co cesarskie cesarzowi, a co boskie Bogu”. Jeśli przyjmiemy, że cesarz jest muzułmaninem wprowadzającym prawo szariatu, nie powinniście mieć z niczym problemu.”

Źródło: breitbart.com, youtube

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  czy aby zostać lewakiem należy mieć iloraz inteligencji ameby, kleszcza, czy owsika a może tasiemca??

  1. goj mówi

   Niższy. Każe wymienione przez Ciebie stworzonko jest na tyle inteligentne, że stara się przeżyć i zna swoją płeć, co odróżnia je od lewaków, które uparcie dążą do sprowadzenia na siebie zagłady.

 2. Stefan mówi

  To dopiero początek .Na razie delikatnie , ale wkrótce pokażą jak potrafią otwierać swoje niewyparzone p….ski !

 3. artur mówi

  Radujmy się z takich nowinek bądźmy przychylnie nastawieni do tego typu spraw . Niemców ktoś musi trzymać za mordę. Polska i Polacy tego zrobić nie mogą więc będę trzymał kciuki za glorie muzułmanów nad Niemcami

 4. Dr House mówi

  Co ciapate robią na ulicach naszych miast? Jest ich coraz więcej nawet w małych miasteczkach! Panie Jacku,może coś na ten temat.PIS nas oszukał w białych rękawiczkach! Może korytarze humanitarne działają już bardzo długo?

  1. Mr. ?? mówi

   W Polsce ma być judo polonia
   coś czuje ze będzie 3 wojna w Europie i poza nią bo za dużo się tego nagromadziło
   W Iranie już mieszają chociaż w Syrii nie wyszło …

 5. Sebastian mówi

  Uważam ,że Adolf H. Teraz przewraca się w grobie widząc co się dzieje w jego kraju????

  1. Marin Opus mówi

   Obraca się? Robi za wentylator!

 6. logic mówi

  Czemu jeszcze nikt do nich nie strzela ?

  1. bfedebf mówi

   Trzeba zacząć 😀

 7. sten mówi

  Stary Morawiecki też za szariatem w polsce ???? Ich wszystkich opętuje jakiś ogulnoświatowy demon

 8. Mr. ?? mówi

  Prawo szariatu kara śmierci jest jego częścią ale jak ktospowiedział w 2015
  Muzułmanie przywróca w europie karę śmierci do 2020 🙂

 9. VAV mówi

  Ta kobieta nie jest Niemka. Moze sie urodzila w Niemczech, ale Niemka nie jest.
  Czy to Zydowka? Czytez muzulmanka?

 10. VAV mówi

  Ta kobieta nie jest Niemka. Moze sie urodzila w Niemczech, ale Niemka nie jest.
  Czy to Zydowka? Czy tez muzulmanka?

  1. Ja mówi

   „Sawsan Chebli to urodzona w Berlinie muzułmanka pochodząca z rodziny palestyńskich imigrantów…”
   Czytałeś artykuł czy nie ?

 11. niko mówi

  To jest chore. Jak się gdzieś przyjeżdża to trzeba się dostosować do panujących tam warunków i zwyczajów.A tu rządzą jacyś idioci.Może jakąś kasę biorą za to. Nie można tego ogarnąć jak można się dostosowywać do tych co tu przyjeżdżają i na dodatek burdel robią i się rządzą. To tak jakbym ja poszła do sąsiada na podwórko i stawiała mu warunki co mu wolno.Chyba uwierzę w te filmy które mówią o tym że Niemcy mają sterowane mózgi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.