Niemcy: Protesty rolników z całego kraju. Setki traktorów jedzie do Berlina

Fot. Twitter
2

Rolnicy z SH jadą do Berlina na demonstrację. Setki traktorów z całego kraju w drodze do Berlina.

Ze względu na długą drogę, konwoje traktorzystów zaczynają się 25 listopada. Dotychczas istnieją już trzy trasy
prowadzące przez kraj. Dwa tygodnie temu celem był Hamburg. Teraz, we wtorek 26 listopada, planowany jest kolejny  protest niemieckich rolników. Tym razem celem jest Berlin.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Również ze Shlezwiku-Holsztynu wyruszą rozgniewani polityką, aby protestować przeciwko skandalicznemu stosunkowi państwa do ich pracy. W trasę wyruszą konwoje dziesiątek traktorów z kilku aglomeracji, które przejadą przez cały kraj w drodze na główną manifestację. Akcja ma na celu ukazanie,  iż grupa nie jest zadowolona z prowadzonej przez Merkel polityki. Trzeba przyznać, iż Niemcy potrafią się zorganizować, a ich pomysł robi wrażenie.

Źródło: Twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Robert mówi

    A co mnie obchodzi rolnik niemiecki,skoro jest czwartej rzeszy najlepszym rolnikiem,dla dobra klimatu za rok będzie protestował elektrycznym ciągnikiem.Nasz wzrok niech sięga za ciągnik elektryczny i jaka jest za nim wciągarki lina,tam o Wielki Boże wszystkich chrześcijan,na końcu tej liny polskiego rolnika raczej już ni ma.W piecu palenie węglem, w okolicach Krakowa i w samym Krakowie to dla rzeszy apokaliptycznego smogu przyczyna(jak i dla pana Stuhra),ale najlepsi rolnicy w nowej rzeszy ,na traktorze mogą kopcić do samego Berlina ,jak w czterdziestympiątym

  2. Robert mówi

    Z tego co mi świta Adam z Raju biblijnego z ich na nasze,,rolnik,,znaczy się sam

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.