Niemcy: podejrzani o „śródziemnomorskiej” urodzie obrzucali Niemca kamieniami!

fot. youtube
5

Jak podają niemieckie media, 54-letni kierowca z Gevelsberg został nagle obrażony, pobity i obrzucony kamieniami w niemieckim Bochum. Policja poszukuje podejrzanych o śródziemnomorskiej karnacji: kobiety,  oraz mężczyzny z małym psem pod pachą.

Poszkodowany chciał jedynie przepuścić kobietę na przejściu dla pieszych. Ta jednak nie skorzystała z okazji, zamiast tego rzucając się na maskę samochodu. Bez wyraźnego powodu, zaczęła krzyczeć i uderzać w szybę, która następnie pękła. W tym momencie kierowca wyszedł z pojazdu aby zapytać, czy wszystko w porządku. Napastniczka zaczęła go obrażać i bić. Obrzucała 54-latka kamieniami, raniąc tym samym w głowę. Podczas starcia, mężczyzna stracił aparat słuchowy. Do kobiety dołączył przechodzień z psem pod pachą, który również zaczął wyzywać i grozić kierowcy. Według świadków, jego wygląd był „śródziemnomorski”, miał także kilka złotych zębów i nosił „zwiewne ubrania”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Patrząc na polityczną poprawność w Niemczech, trudno oprzeć się wrażeniu, iż za sformułowaniem „śródziemnomorska uroda” kryje się coś niekoniecznie zgodnego z medialnym nurtem. Sprawców dotychczas nie pojmano, a policja prosi o pomoc w ich zlokalizowaniu. Czy jeśli jednak uda się pojmać napastników – czy aresztowanie ich nie będzie odebrane jako rasistowskie? Ostatecznie, poszkodowany był białym mężczyznom. Na pewno dał kobiecie powód do ataku!

Źródło informacji: lokalkompass.de

Przeczytaj również:

ABSURD! Wielka Brytania: tępe noże, aby walczyć z falą zabójstw! Brytyjska firma znalazła sposób na zmniejszenie liczby przestępstw

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. staho mówi

  Zamiast ,,nowocześnie,, wybełkotać kilka razy o allachu i białej szmacie…złapać za włosy i powlec w krzaki .To zachciało się cywilizowanych zachowań , Eh biedaczysko , jak w przyrodzie nie przystosuje się to go zjedzą ..

 2. Robert mówi

  Może miał na kanapie owczarka niemieckiego, może przyjęła za dużą dawkę promieniowania śródziemnomorskiego od usraelskiego5G

 3. Robert mówi

  To musiała być ,,komisja wenecka,,na powrocie i na 5G oczywiście.Od tego już nikt nie ucieknie…

 4. PonuryMleczarz mówi

  Ostatecznie, poszkodowany był białym „mężczyznom”…..
  Poraża mnie poziom ortografii naszego społeczeństwa…. a zwłaszcza niektórych pseudo-dziennikarzy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.