Niemal 600 islamskich terrorystów opuści więzienia w Wielkiej Brytanii!

1

Bardzo niepokojące informacje przekazuje Sky News. W ciągu kilku lat, z brytyjskich więzień, na wolność wyjdzie 583 islamskich terrorystów. Oznacza to, że na Wyspach będzie jeszcze bardziej niebezpiecznie niż jest do tej pory.

Terroryści, którzy niebawem wyjdą na wolność, w zdecydowanej większości zostali skazani na 15 lat pozbawienia wolności. Jak donosi Sky News, ponad połowa więźniów odmówiła udziału w programie resocjalizacyjnym i nie zmieniła swoich fundamentalistycznych przekonań. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zaraz po wyjściu z więzienia powrócą do swojej starej „profesji”, zwłaszcza że wśród grupy więźniów są ci, którzy odpowiadają za przeprowadzenie zamachu bombowego w 2005 roku, w wyniku którego zginęło kilkadziesiąt osób.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Patrząc na nieudolność brytyjskich służb z terroryzmem i islamskimi atakami jakie mają miejsce teraz, na przyszłość Wielkiej Brytanii winniśmy patrzeć z realnym pesymizmem.

Źródło informacji: Sky News

Przeczytaj:

NASZ WYWIAD! Polak bronił się przed islamistami! Oskarżony o terroryzm przesiedział 8 m-cy w brytyjskim więzieniu. Media zniszczyły mu życie!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Pola kowalska mówi

    Gdzies musieli sie zatrzymac z wiktem i dachem nad glowa masoni wypuszczaja swe bojowki .Zolnierze do wojenki domowej ktorych oplacaja.Chlopcy do dziela!!!!!!! Narod zydowski czeka na wymordowanie chrzescijan

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.