Nielegalny imigrant z Egiptu złapany w okolicach Poznania! Deportują go do… Niemiec

4

Straż Graniczna zatrzymała Egipcjanina, który nielegalnie przekroczył granicę niemiecko-polską. Nie zostanie deportowany do ojczyzny, ale do Niemiec, ponieważ tam złożył wniosek o azyl.

11 października Funkcjonariusze Straży Granicznej Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej wylegitymowali obywatela Egiptu w Nowym Tomyślu (60 km od Poznania). Ponieważ mężczyzna nie posiadał paszportu lub dokumentu pobytowego, funkcjonariusze postanowili go zatrzymać. Ten zaczął stawiać opór i użyto wobec niego siłę. Obezwładniono go i zakuto w kajdanki. Okazało się, że 27-letni mężczyzna złożył w Niemczech wniosek o azyl. Zostanie przekazany Niemcom, ale zanim to nastąpi musi poczekać w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Do podobnych sytuacji dochodzi coraz częściej. 11 października w Płaskiej złapano nielegalnego imigranta z Tadżykistanu, 9 października w Wolu Uhruskiej złapano Syryjczyków, a tydzień wcześniej niedaleko Hrebennego zatrzymano nielegalnych imigrantów z Maroka, Syrii i Turcji. Polska znalazła się na trasie nowego szlaku. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji musi reagować.

Źródło: strazgraniczna.pl, ndie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bozena mówi

  Jestesmy totalnie niszczeni przez zydow,ukraincow i islamistow itp.Rodacy do modlitwy bo w tych czasach tylko to nam zostalo.Andrzej Duda =Judasz.

 2. Andrzej mówi

  Uwaga!, bo ta zaraza zaczyna coraz agresywniej i bardziej zuchwale testować skuteczność obronną polskiego narodu, i jeśli nie zaczną przy okazji wszelkich prób zagnieżdżania się w Polsce,-dostawać na wyprawkę do niemiec porządnych kopniaków, to mogą sobie pomyśleć że Polska bardzo ich pragnie i zaczną wlewać się coraz większymi falami, łamiąc tamy i przerywając wszystkie wały przeciwpowodziowe. Powinni czym prędzej przekonać się na własnej skórze, że z polskim narodem nie ma żartów,- w przeciwieństwie do przegniłych i skorodowanych niemiec, brytanii,francji czy danii, które zdradziły Europę zapierając się jej wiekowych tradycji i wartości.

  1. Hammurabi mówi

   Po co kopy? Bądźmy miłosierni. Nakarmmy gada jednego z drugim wieprzowinką, kaszaneczką i salcesonikiem, wszystko dokładnie rejestrując i umieszczając w necie. Skutek – zapewniam Cię – murowany.

 3. Julie mówi

  A tych z kuwejtu 17 synalkow bogaczuchow to chce w gdyni otworzyc drugi kuwejt w Naszej Ojczyznie , Ojczyznie Prawdziwych Polakow Blogoslawionej Panienki Najswieyrzej Krolowej Polski !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.