Nielegalny imigrant z Egiptu złapany w okolicach Poznania! Deportują go do… Niemiec

4

Straż Graniczna zatrzymała Egipcjanina, który nielegalnie przekroczył granicę niemiecko-polską. Nie zostanie deportowany do ojczyzny, ale do Niemiec, ponieważ tam złożył wniosek o azyl.

11 października Funkcjonariusze Straży Granicznej Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej wylegitymowali obywatela Egiptu w Nowym Tomyślu (60 km od Poznania). Ponieważ mężczyzna nie posiadał paszportu lub dokumentu pobytowego, funkcjonariusze postanowili go zatrzymać. Ten zaczął stawiać opór i użyto wobec niego siłę. Obezwładniono go i zakuto w kajdanki. Okazało się, że 27-letni mężczyzna złożył w Niemczech wniosek o azyl. Zostanie przekazany Niemcom, ale zanim to nastąpi musi poczekać w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców.

Do podobnych sytuacji dochodzi coraz częściej. 11 października w Płaskiej złapano nielegalnego imigranta z Tadżykistanu, 9 października w Wolu Uhruskiej złapano Syryjczyków, a tydzień wcześniej niedaleko Hrebennego zatrzymano nielegalnych imigrantów z Maroka, Syrii i Turcji. Polska znalazła się na trasie nowego szlaku. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji musi reagować.

Źródło: strazgraniczna.pl, ndie

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bozena mówi

  Jestesmy totalnie niszczeni przez zydow,ukraincow i islamistow itp.Rodacy do modlitwy bo w tych czasach tylko to nam zostalo.Andrzej Duda =Judasz.

 2. Andrzej mówi

  Uwaga!, bo ta zaraza zaczyna coraz agresywniej i bardziej zuchwale testować skuteczność obronną polskiego narodu, i jeśli nie zaczną przy okazji wszelkich prób zagnieżdżania się w Polsce,-dostawać na wyprawkę do niemiec porządnych kopniaków, to mogą sobie pomyśleć że Polska bardzo ich pragnie i zaczną wlewać się coraz większymi falami, łamiąc tamy i przerywając wszystkie wały przeciwpowodziowe. Powinni czym prędzej przekonać się na własnej skórze, że z polskim narodem nie ma żartów,- w przeciwieństwie do przegniłych i skorodowanych niemiec, brytanii,francji czy danii, które zdradziły Europę zapierając się jej wiekowych tradycji i wartości.

  1. Hammurabi mówi

   Po co kopy? Bądźmy miłosierni. Nakarmmy gada jednego z drugim wieprzowinką, kaszaneczką i salcesonikiem, wszystko dokładnie rejestrując i umieszczając w necie. Skutek – zapewniam Cię – murowany.

 3. Julie mówi

  A tych z kuwejtu 17 synalkow bogaczuchow to chce w gdyni otworzyc drugi kuwejt w Naszej Ojczyznie , Ojczyznie Prawdziwych Polakow Blogoslawionej Panienki Najswieyrzej Krolowej Polski !

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Glastrennwände
blumen verschicken Blumenversand
blumen verschicken Blumenversand
Reinigungsservice Reinigungsservice Berlin
küchenrenovierung küchenfronten renovieren küchenfront erneuern