Niedzielski planuje zostać posłem. Może liczyć na poparcie Polaków?

minister zdrowia Adam Niedzielski/ fot. screen
19

W trakcie rozmowy z RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski wyznał, że w najbliższych wyborach parlamentarnych zamierza ubiegać się o fotel poselski.

Troszeczkę zastanawiam się. Są pewne rozmyślania, analizy. Puenta jest taka, że rzeczywiście jak się wejdzie w pewien świat polityki i zaczyna się w nim dobrze funkcjonować, to, żeby być w nim dobrze osadzonym, to mandat posła jest konieczny. Widzę, pełniąc funkcję ministra zdrowia, że nieposiadanie mandatu posła czyni sprawę nieco bardziej skomplikowaną – mówił Adam Niedzielski, zapytany o swoje ambicje polityczne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Adam Niedzielski został ministrem zdrowia w 2020 roku po ustąpieniu Łukasza Szumowskiego, który wycofał się z funkcji na początku “pandemii” Covid-19 i społecznej krytyki z jaką się zderzył w związku z wprowadzanymi restrykcjami.

Sam Niedzielski dał się poznać Polakom jako twórca surowego reżimu sanitarnego, restrykcji, powszechnego testowania i maskowania oraz jako zwolennik masowego “wyszczepiania”. Ponadto został zapamiętany jako wyjątkowo bezczelny polityk czemu dawał wyraz m.in. podczas konferencji prasowych. Czy taki człowiek powinien zasiąść w poselskich ławach?

Przeczyta także:

Katarzyna TS: Oswajanie banderyzmu, czyli minister Niedzielski i flaga UPA

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marianna mówi

  Żadnych Niedzielskich, Morawieckich i Dudów, bo Kaczyński(mam nadzieję) już za stary i tylko ludzi w błąd wprowadza (np. palenie byle czym).

 2. Jas mówi

  n funkcjonariuszem panstwowym iedzielski nie jest Polakiem czy gudlaj nie podlegajacy pod prawo poslskie powinien byc jakim kolwiek funkcjonariuszem panstwowym ktorego polskie prawo nie dosiega.Liczne doniesienia do prokuraturu o popelnienie przestepstwa przez vtego bandyte odbijaly sie jak od sciany a prokuratura mowila ze jego nie mozna karac polskim prawem gdyz on pod nie nie podlega.

 3. Jas mówi

  Niedzielski nie jest Polakiem czy gudlaj nie podlegajacy pod prawo poslskie nie powinien byc jakimkolwiek funkcjonariuszem panstwowym ktorego polskie prawo nie dosiega.Liczne doniesienia do prokuraturu o popelnienie przestepstwa przez vtego bandyte odbijaly sie jak od sciany a prokuratura mowila ze jego nie mozna karac polskim prawem gdyz on pod nie nie podlega.

 4. Hammurabi mówi

  Cóż głupich nie sieją. Mnożą się jak króliki, więc zapewnią temu “politykowi” niezbędny immunitet. Właśnie o takie zabezpieczenie chodzi a nie o samo posłowanie.
  Większe portale internetowe zapobiegawczo zlikwidowały komentarze co też daje do myślenia. Propagandowe maszyny też już solidnie “naoliwione, więc echo w pustych łbach będzie się niosło, że hej.

 5. W K mówi

  Antypolscy ludobójcy w Sejmie to standard ukraiński, więc wyrównanie standardów przebiega planowo.

 6. Rafał mówi

  Czy może liczyć na poparcie? Może, i to na spore. Mało to w Polsce covidiotów którzy potulnie chodzili w maskach, stali w kolejkach po cud- preparat, dezynfekowali się na okrągło i spijali każde słowo z ust Szumowskiego, Niedzielskiego, Guta, Simona, Horbana czy Fiałka…… Więc to że Wisielski zostanie posłem jest- niestety- pewne…..

 7. Buran mówi

  Widocznie wziął na poważnie zawołanie Pana Brauna “będziesz pan wisiał”, a w takiej sytuacji lepiej mieć immunitet poselski.

 8. Rafał mówi

  Der Onet zlikwidował już dawno, Interia dołączyła wczoraj, nie wiem jak WP- można tam jeszcze komentować? Ktoś wie?

 9. Stefania mówi

  Nie można by zablokować zdjęć tego typa ?

 10. Republikanin mówi

  Przy obecnej ordynacji wyborczej mandat poselski ma na 100%.

 11. Stonka Ziemniaczana mówi

  Miał rację poseł Braun, mówiąc “Będziesz wisiał”.
  Tylko okazuje się, że ten ekonometra bawiący się w lekarza będzie wisiał na pisowskich bilbordach jako kandydat na osła.

 12. Ewa-Maria mówi

  Jednak obawia się czegoś . Chce zasłonić się immunitetem od odpowiedzialności. Tyle co on zrobił złego również bałabym się.

 13. Misiek13 mówi

  Mysle ze czlowiek logicznie myslacy,nie zaglosuje na tego kretyna

 14. Hammurabi mówi

  @Misiek13
  Ale w naiwności swojej odda głos “na listę” a to wystarczy, by do sejmu i senatu wpełzł ten z góry zaplanowany…
  Dlatego tak ważne jest, by nie oddawać głosów na zasadzie byle nie oni.

 15. Henryk mówi

  Nie może, NIGDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

 16. Irmina mówi

  Wygra w cuglach,bo poliniactwo nie korzysta z intelektu .

 17. Krzysztof mówi

  TEN GNÓJ , TEN GNÓJ – nigdy posłem nie zostanie . To relikt przeszłości z czasów komuny , że bandytów nagradzano . Ten bydlak i morderca powinien wisieć , a co robi ? Chce się zabezpieczyć immunitetem . (#$#@&^%$#Doopsko się pali , gorąco , strach przed ludzmi , przed sądem . Ty GNOJU , oby ci e szlag nagły trafił , skazałeś dziesiątki tysięcy *&^%#$#@!&*%mośku na śmierć

 18. Dariusz mówi

  Bądź spokojny. Nie tylko zostanie posłem, a może nawet marszałkiem tzw. Sejmu. W Polin nie takie numery.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.