„Niech żyje Palestyna!”. Zdaniem Żydów to hasło antysemickie! Żądza krwi przysłania im oczy [WIDEO]

Niech żyje Palestyna
6

W obliczu przeprowadzanego holokaustu na obywatelach Palestyny Żydzi powinni nabrać wody w usta. Tymczasem, nie dość, że mają czelność pouczać Polaków i wymagać od nas „przeprowadzenia rachunku sumienia” (przemówienia prezydenta Izraela Reuvena Rivlina), nasze symbole narodowe uznają za antysemickie, to jeszcze wmawiają światu, że graffiti arabskiej młodzieży z hasłami „Niech żyje Palestyna” mają charakter antysemicki. Tymczasem przeprowadzane na szeroką skalę ludobójstwo na Palestyńczykach, strzelanie do nich jak do kaczek oraz torturowanie ich w kazamatach, jest ich zdaniem „walką o niepodległość”, którą prowadzą od niemal 70 lat. Żądza krwi przysłania im oczy!


Kilka dni temu ściany paryskiego biura żydowskich studentów na kampusie Panteon-Sorbona na Uniwersytecie Paryskim zostały zdewastowane i popisane markerami. Można się domyślać, że dokonali tego Palestyńczycy. Na ścianach wypisano wiele haseł, które zdaniem żydowskich mediów, w tym znanego z antypolonizmu Times of Israel, miały charakter… antysemicki. Jakie to były hasła?
Niech żyje Arafat [Jasir Arafat – długoletni przywódca Palestyny – przyp. JM], Palestyna zwycięży, Lokal syjonistów rasiści antygoje, Śmierć Izraelowi, a na plakatach poprzekreślano gwiazdy Dawida. Nie ma wątpliwości, że zniszczenie cudzego mienia jest absolutnie nie do przyjęcia, jednak określanie napisów napisanych przez sprawców jako antysemickich jest jawną manipulacją, ponieważ to Arabowie stanowią zdecydowaną większość ludów semickich, nie zaś Żydzi, którzy to pojęcie sobie przywłaszczyli, tylko po to by holokaustować wszystkich, którzy staną im na drodze. Ponadto, czym że jest zrujnowanie żydowskiego biura w obliczu ludobójstwa na Palestyńczykach, które Żydzi przeprowadzają na mocy Rezolucji Zgromadzenia Ogólnego ONZ z 1947 roku oraz narracji: „dawno, dawno temu, za górami, za lasami, żył tam naród wybrany”?

Postaw mi kawę na buycoffee.to


Przecież na terenie Polski i innych europejskich krajów także mieszkają Żydzi od wieków. Czy to im nie wystarczy, by rękami zbrodniarzy zaprowadzić w naszych krajach kolejny holokaust? Nie, nie jest to przesada, ponieważ jeszcze kilkadziesiąt lat temu, nikt się nie spodziewał, że Żydzi rozpoczną masową eksterminację niepodległych Palestyńczyków. Można się po nich spodziewać wszystkiego najgorszego.

Już niedługo Żydzi będą „świętować” a wraz z nimi przywódcy licznych państw na świecie, w tym Polski, początek okupacji zwany przez nich 70. rocznicą powstania Izraela, co objawia obrzydliwą hipokryzję mainstreamu i europejskich elit, które zarzucają papieżowi Piusowi XII „rzekome” milczenie w kwestii niemieckiego nazizmu. Historia zatoczyła koło. W kwestii ludobójstwa na terenie okupowanej Palestynie nie tylko milczy papież, ale zwłaszcza media i światowe elity świętują trwający od dziesiątków lat holokaust na palestyńskiej ludności. To co niedawno hitlerowskie Niemcy uczyniły Słowianom i starozakonnym, to dziś czynią Żydzi na okupowanych Palestyńczykach.


Nie, nie staję w obronie Arabów, dlatego że identyfikuję się z ich kulturą czy światopoglądem. Po prostu, Ewangelia i zdrowy rozsądek nie pozwala mi milczeć, kiedy rzekomi mecenasi walki z nienawiścią,na których lansują się Żydzi, przeprowadzają barbarzyński holokaust i giną niewinni ludzie. Jeżeli my będziemy milczeć, kamienie wołać będą!


Zobacz, co od lat czyni żydowskie wojsko z Palestyńczykami:

J. Międlar: Marsz Żywych, czyli Parada Przedsiębiorstwa Holokaust (8/04/2018 – Auschwitz-Birkenau) [WIDEO]

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Dlatego te wczorajsze hołdy przed żydostwem przyprawiały mnie o mdłości. Jak to, kurwa, możliwe, że narody, które same poniosły takie straty ciągle się przed żydostwem kajają, uznają tę ich upiorną uzurpację bycia pierwszorzędnymi, jedynymi wręcz ofiarami II wojny światowej? Moje stanowisko w tej sprawie jest takie: skoro żydostwo tak sprawę stawia, to ja na święty, bo żydowski, holokaust SRAM I SZCZAM. Niech spierdalają, gówno mnie on obchodzi, ani mnie wzrusza, ani ziębi.

 2. Zbulwersowany mówi

  Całym sercem jestem za Palestynczykami, bo to co Żydzi im zgotowali, to zgotowali Polakom na jeszcze większa skalę. Nie współczuć Palestynczykom to tak jak zapominać o naszych zamordowanych, często zakatowanych rodakach.

  1. Ada mówi

   Chyba nam niedaleko będzie do sytuacji Palestyńczyków, jeżeli będziemy cienkim głosikiem protestować lub – milczeć, szczególnie we własnej sprawie. Pamiętajmy, że milczenie jest przyzwoleniem, a ogromne rzesze wyborców (!) nie mają pojęcia o tym, co nam jest
   ” w kotle warzone „! Duża ustawa reprywatyzacyjna „Pana Jakiego”, bo o niej tu mowa – jest, jak się to określa, biczem na samych siebie. JAKOBY na samych siebie – bo np. Litwa, Ukraina etc. nie „zafundują” same sobie nigdy w życiu samoobdarcia do gołego!!!
   „Pokojowe”, papierkowe przejęcie naszej krwawicy??? A my wyniszczeni wojennie przez napastników mamy za tę napaść styrani znowu płacić i rozpoczynać…..koczowniczy tryb życia z kluczami od własnych dorobków w rękach???

 3. goj mówi

  Patrzcie dzieci – Polaków czeka to samo, co Palestyńczyków i to już niedługo.

 4. julie mówi

  Drodzy Palestenczycy modle sie za Was o laske aby krzywda , ktora doznajecie , zmiazdzona zostala przez inna sile – Sile Pana Boga .

  1. Andrzej Józef mówi

   Nie wspomnij czasami W imię Jezusa Mesjasza ,
   bo wtedy ten Palestynczyk tobie łepetynę utnie myśloc ze zrobił Bogu przysługę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.