Nie leczyć osób starszych! Szokujące wyniki sondażu w Belgii

fot. twitter
3

Belgijski system ubezpieczeń społecznych poszukuje pomysłów na zmniejszenie wydatków ze względu na brak równowagi finansowej. Federalne Centrum Wiedzy o Opiece Zdrowotnej oraz Narodowy Instytutu Chorób i Niepełnosprawności przeprowadziły sondaż wśród ubezpieczonych pytając, na jakie ustępstwa byliby gotowi pójść w ramach opłacanej składki. Okazuje się, że 40% Belgów jest skłonnych zaakceptować rezygnację z zabiegów, które podtrzymują życie osób w wieku powyżej 85 lat. Gdyby ten pomysł został zrealizowany, tylko osoby zamożne mogłyby pozwolić sobie na opiekę i operacje ratujące życie.

Szokujące wyniki sondażu pokazują, w jakim kierunku zmierza Europa Zachodnia. To jest droga ku cywilizacja śmierci, w której słabszych po prostu zabija się lub zostawia bez opieki. Aborcja, zabijanie noworodków, eutanazja, zaprzestanie leczenia osób starszych. Ciekawe, kiedy zaczną zabijać niepełnosprawnych i chorych umysłowo tłumacząc, że to dla ich dobra.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Źródło informacji: bfmtv.com

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Aborcjoniści to MORDERCY!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. zyzio mówi

    Niech przyjmą więcej ciapatych, to [zapewne…] „wypracują” kasę dla emerytów i rencistów!

  2. Bogusław Maśliński mówi

    W dawnych czasach, Samurai w Japonii był zwyczaj, wprowadziło się ojca, matkę na górę Hodży Jamę ( przepraszam o ile błędnie) i spychało. Święty obrzęd. W europie też sięgną do historii

  3. Robert mówi

    Ej Belgowie,Belgowie wstyd!Taki pomysłowy naród,a zapomnieli o recyklingu

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.