„Nie dla roszczeń!”. W Warszawie odbędzie się marsz przeciw ustawie 447 [WIDEO]

konferencja Stowarzyszenia Marsz Niepodległości/ fot. screen
11

Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje w Warszawie marsz przeciw ustawie 447. Marsz odbędzie się 11 maja 2019 pod hasłem STOP 447. Trasa zostanie podana po zarejestrowaniu zgromadzenia.

Podczas konferencji prasowej przedstawiono postulaty manifestacji: wycofanie się USA z realizacji ustawy 447; podjęcie przez państwo polskie realnych działań w zakresie walki z antypolonizmem; udzielenie realnego wsparcie ze strony MSZ dla Polonii walczącej o wycofanie ustawy 447.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Mamy nadzieję, że ta manifestacja obudzi Polaków i będzie symbolem jedności i solidarności z Polakami za granicą. Będzie również pewnym przekazem dla rządu Stanów Zjednoczonych. (…) Mamy nadzieję, że nie dojdzie do realizacji tej haniebnej ustawy” – powiedział Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

„Polacy nie chcą płacić tych wyimaginowanych roszczeń diaspory żydowskiej” – powiedział Tomasz Kalinowski podkreślając, że manifestacja ma na celu nakłonienie rządu RP do pojęcia zdecydowanych działań w tej sprawie.

Mariusz Piotrowski, koordynator trwającej od miesiąca akcji informacyjnej „Nie dla roszczeń”, podziękował wolontariuszom, którzy zaangażowali się w działanie. „Zgłosiło się około tysiąc osób z całej Polski, którym bardzo dziękuję za to, że interesują się tą sprawą” – powiedział Piotrowski. Wolontariusze będą też pomagać w organizacji marszu 11 maja.

Źródło informacji i cytatów: youtube

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Wielce zdziwiona Żydówka i holokaustowe perpetuum mobile

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  To nie Polacy Żydom, ale Żydzi Polakom są winni gigantyczne pieniądze z różnych tytułów. Odsetki karne lecą !

  1. Marek Majewski mówi

   Oczywiście że tak!!!

 2. Hammurabi mówi

  Czy ta manifestacja obudzi Polaków?
  Wątpię! Wciąż zbyt mało ludzi wie a jeszcze mniej chce wiedzieć jaka była prawda i jaka jest prawda.

  1. Marek Majewski mówi

   Zgadzam się z Tobą. W ciągu ostatnich kilku dni wypytywałem się znajomych czy słyszeli coś o ustawie 447. Z 18 osób zapytanych – o ustawie nie wiedział nikt, łącznie z moją najmłodszą córką (26 lat) świeżo upieczoną panią magister.

 3. Marek Majewski mówi

  Jestem na manifestacji na 100 procent!!! Jak i również 14 sierpnia w Oświęcimiu oraz tradycyjnie na Marszu Niepodległości!!!

  1. marian mówi

   Ja również będę na wszystkich marszach chyba że siła wyższa nie pozwoli.

 4. Flex mówi

  Planując trasę radzę szerokim łukiem (choć kusi) ominąć warszawskie rezydentury Mossadu i CIA z ich” sympatycznymi” Gospodyniami bo MSWIA zrobi wszystko by do tego marszu nie dopuścić. Lepiej trasę wytyczyć szlakiem patriotycznym, a adresowane do ww Pań petycje złożyć w MSZ aby je przekazał do rąk własnych!!!

 5. Patriota mówi

  Zaraz będzie tvn i gówno wybiórcze drzeć ryja, że polscy faszyści będą maszerować, aby *ydom zrobić kolejną noc kryształową.

 6. Jadwiga mówi

  Będę licznie z całą rodziną

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.