Premier Netanjahu o celu konferencji w Warszawie: „Wojna z Iranem” [WIDEO]

Benjamin Netanjahu/ fot. screen
6

„Zasiadamy dziś wspólnie z krajami arabskimi, żeby przybliżyć nasz wspólny interes jakim jest wojna z Iranem” – oświadczył premier Izraela Benjamin Netanjahu jednoznacznie wskazując, jaki cel ma konferencja bliskowschodnia w Warszawie. Wypowiedź została przytoczona po anielsku na Twitterze premiera Netanjahu i nie ma mowy o pomyłce w tłumaczeniu. Netanjahu użył słowa „milchama”, czyli „wojna”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak oto skończyło się mydlenie oczu, że konferencja w Warszawie służy debacie nad pokojowym planem dla Bliskiego Wschodu. Stany Zjednoczone wrobiły nas w zorganizowanie spotkania, którego celem jest przygotowanie agresji militarnej na Iran. A to oznacza, że Polska już jest na wojnie i to na obcej wojnie.

Co będziemy z tego mieli? Na razie amerykański sekretarz stanu pogroził nam palcem w sprawie niezrealizowanych roszczeń żydowskich, a korespondentka NBC oświadczyła, że żydowskie powstanie w getcie warszawskim było skierowane przeciwko polskiemu i nazistowskiemu reżimowi. Tak wygląda rzekome podnoszenie prestiżu Polski na arenie międzynarodowej. Sukces?

Zobacz też:

Katarzyna TS u Roli: Żydzi chcą od Polski 400 mln zł rocznie na walkę z antysemityzmem [WIDEO]

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. D. mówi

  polskojęzyczny rząd w Polsce oraz polskojęzyczny prezydent w Polsce WROBILI POLSKĘ W WOJNĘ Z IRANEM!!! TERAZ PRZEPROSICIE IRAN ZA WASZE KŁAMSTWA I ODETNIECIE SIĘ OD IZRAELA RAZ NA ZAWSZE ALBO PODACIE SIĘ WSZYSCY DO DYMISJI!!!! MY POLACY WAM TEGO NIGDY NIE DARUJEMY, WY PUSTAKI LEZĄCE KRZYZEM PRZED OSZUSTAMI SWIATOWYMI! DOŚĆ!!! NIGDY, PRZENIGDY NARODZIE POLSKI, NIE GŁOSUJEMY NA PiS!!! OSZUŚCI, ZYDOFILSKIE KOCMOŁUCHY! USTAWA O IPN-IE W D…. CIEMNEJ, REFORMY W SĄDACH GDZIE PRACUJE MASA STARYCH KOMUNISTÓW A KOMUNISTAMI SĄ WIADOMO KTO, W CIEMNEJ D….! BREDZĄ W TVP INFO AZ DO OBRZYGANIA O…. SUKCESACH!!!! WASZYM SUKCESEM KOCMOŁUCHY, pasoŻYTY JEST WOJNA Z IRANEM!!!!!?????? SAMI POJDZIECIE NA FRONT!!! POLSKA NIE DA ANI JEDNEGO ZOŁNIERZA ZEBY GINĄŁ ZA KŁÓTLIWY, CYNICZNY, ZAKŁAMANY, WIECZNIE ZACHŁANNY IZRAEL! WON ZDRAJCY, pasoŻYTY!!!!

  1. Ada mówi

   Właśnie trwają pobory naszej młodzieży do wojska… Taką informację podawano gdzieś przed tygodniem lub nieco wcześniej.

  2. Ada mówi

   WAŻNE!
   Włączają mi się automatycznie na wstępie informacje „msn wiadomości”, które zamieściły art.pt. „MON zabrał głos w sprawie przywrócenia poboru do wojska. Resort pracuje nad ważnym rozwiązaniem”. Nakierowują one na „Niezależną”, w której przeczytałam raz jeszcze art. z komentarzami.
   Jest to zapewne oficjalne sprostowanie informacji, które wcześniej poszły w eter.
   Czuję się w obowiązku więc do zamieszczenia tej nowej informacji, którą przeczytałam w nocy z 14/15.02.,ponieważ pobory do wojska nie będą przeprowadzane, a wprowadzane są innego typu działania szkoleniowe
   ( wprowadzenie przedmiotu wojskowego do szkół ). Powodem jest brak infrastruktury dla armii z poboru, jako że znaczna część obiektów wojska została rozsprzedana.
   Art. o tytule, jak powyżej z dnia 14.02.br., godz. 21,47 – na Niezależna.pl.
   POLECAM!

 2. zyz mówi

  Jeszcze kilka takich 'sukcesów’ i z Polski [kondominium pod żydowsko-amerykańskim zarządem] będzie kolonia żydowska Polin!

 3. Chris mówi

  Sami wybraliśmy taką ” dobrą zmianę „. za którą teraz musimy się wstydzić, i która doprowadzi nas do żydowskiego państwa POLIN. Brak reakcji naszych wybrańców na oszczerstwa antypolskie oznacza, że przystają na taką narrację wbrew rzeczywistym faktom. Wystarczy obraz naszego Ciaputowicza, wygląda jak zbity pies, który dalszych kopniaków nie uniknie. Jeżeli tego nie zmienimy to jesteśmy tyle warci co obraz tego zastraszonego człowieka i jego decydentów. Mądrzejsi od nas byli już ludzie w starożytności, którzy poznali to ” żmijowe plemię ” – Od zarania dziejów Żydzi dali się poznać jako – cytaty ” nie możemy skończyć pod rządami najlichniejszego narodu. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej , to sępy ludzkości !! mówił Napoleon Bonaparte. Cytat z Cycerona ” Żydzi to siła ciemna i odpychająca. To naród łotrów i oszustów ” cytat ” GEORGE SAND – „ Żydzi bogactwo zawdzięczają swej prymitywnej chciwości. Ze swym hardym sercem w stosunku do innych ras chcą uczynić siebie królami świata”. MARIA TERESA – „ nie znam gorszej zarazy dla państwa od narodu, który poprzez oszustwa doprowadził lud do stanu żebraczego ”. HELMUTH VON MOLTKE – „ Żydzi zawsze i wszędzie tworzą państwo w państwie a w Polsce stali się głęboką jątrzącą raną na ciele tego pięknego kraju”.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.