Nazwała Żołnierzy Wyklętych zdrajcami i bandytami. Dziś zbiera podpisy pod projektem ustawy o legalizacji aborcji na życzenie. VIDEO

fot. twitter
15

Zwolennicy legalizacji aborcji na życzenie zbierają podpisy pod projektem ustawy, która ma to umożliwić. Jedną z osób zaangażowanych w tę akcję jest Justyna Klimasara, działaczka SLD-owskiej młodzieżówki Federacja Młodych Socjaldemokratów. Oto jej opinia na temat stanu wojennego: „Cieszę się, że sąd uniewinnił Czesława Kiszczaka za wydarzenia z kopalni Wujek z 81 roku. Wojciech Jaruzelski ocalił setki tysięcy istnień, jestem pewna, że kiedyś zostanie doceniony. Stan wojenny ocalił Polskę!”.

A to Klimasara ma do powiedzenia o Żołnierzach Wyklętych: „Zdrajcy i bandyci. Jakim prawem atakowali ludność cywilną, napadali na ludzi. Chcieli niby walczyć z komunizmem, kto dał im prawo atakowania ludzi, nawet wobec ich idei jest to wstyd czcić takich ludzi tfu.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

I jeszcze uzasadnienie jej zaangażowania w zbieranie podpisów za legalizacją aborcji na życzenie: „Usłyszałam od przeciwnika aborcji, że my jesteśmy za zabijaniem. Nie możemy być za zabijaniem, bo nie ma zabójstwa tam gdzie życia nie było!”

Jak widzicie, w lewackiej retoryce pojawił się nowy argument. Dziecko poczęte nie tylko już nie jest dzieckiem, ale w ogóle nie jest życiem.

Źródło: polskatimes.pl, twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. test24 mówi

  Oni agresywnie sugerują, że ciąża jest równoznaczna ze śmiercią matki.

 2. Ania mówi

  Jej – w okrągłej głowie pomylili się żołnierze wyklęci z NKW-dzistami i z hitlerowcami, a już chyba prawie wszystkim powszechnie wiadomo jaka nacja była tam we władzach nadreprezentatywna.

  1. Wawrzyniec mówi

   Żałośnie głupia jesteś, ale może zrozumiesz ludzi, którym wykleci bandyci wyklęci przez Boga i ludzi, spalili domy i pomordowali najbliższych oraz zgwałcili żony siostry i córki dla tego, że uprawiali ziemie którą dostali od Państwa, oraz że dostarczali żywność do głodujących miast!

  1. Wawrzyniec mówi

   A ty to pewnie sukinsyn bandziora wyklętego albo bandyty z upa!

 3. jacek mówi

  Pogrobowcy UB-ków,kaci polskich patriotów i polskich dzieci.

 4. Mścisław mówi

  RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM !!!

 5. janek mówi

  Potomkowie żydokomuny warszawskiej dalej obrażają Polskę i Polaków bo utrzymują przewagę w nadwiślańskich mędiach:). Jednego chowu te wszystkie Przybysze, Kupy Wojewódzkie, Środy, Śpiewaki, Ordyńskie, hartmany, KlimaSiary…..

 6. Ada mówi

  Podła kobieta, która nie nadaje się na normalną matkę dziecka.
  Ona nie ma w sobie ludzkich uczuć; to nadęta kukła goniąca za sławą i poklaskiem – bez względu na błoto, jakim się obrzuca.

 7. Matka polka mówi

  Podła lewacka morderczyni, bo ci co chcą zabijać dzieci nienarodzone są mordercami.

  1. Sebastian mówi

   Bez przesady! ? Plod jest osoba ludzka, ale takze plodem na pewnym poziomie zaawansowania. Ale czy poradzilby sobie na zewnatrz np. w 3 miesiacu ciazy? Oczywiscie nie, bo jest tylko niewyksztalconym plodem. Alez tak, jest to zycie. Kijanka to tez zycie. Dajmy matkom decydowac, bo to ich brzuch. Tak jak dajmy nazrec sie ksiezom, ich brzuch tez nie powinien nam przeszkadzac. Sami lubimy dobrze pojesc. ? Ja wlasnie udaje sie na kolacje, zyczac wszystkim „Smacznego!”

 8. Ada mówi

  Trochę tu namieszałeś Sebastianie.
  Każdy z nas NARODZONYCH był takim maleńkim rozwojowym życiem.
  Każdy z nas został wychowany, ukształtowany i wykształcony.
  Tyle, że przyjęliśmy niewątpliwie inne szkoły życia, dlatego łono matki pomieszałeś z napychaniem brzuszka żarciuchnem, czego etapem finalnym jest dla ogromnego odróżnienia zwykła k.pa.

  1. Sebastian mówi

   A pani Ada odpowie mi na takie pytanko… A czy mozna plod wychowywac, ksztaltowac i wyksztalcic? Zdrowy pewnie tak. A czy z Downem tez? A wracajac do kupy, prosze mi powiedziec kim jest Adam G. ktory w 2014 r.we Wroclawiu zadal zonie siedem ciosow nozem w plecy, tak samo zabil nozem dwie corki, ktore wrocily do domu, a pozniej sie powiesil?Bo dla mnie osobiscie jest on zwykla kupa, nawet nie ta bardzo smierdzaca.

 9. Sebastian mówi

  A tak przy okazji to ile pani Justyna ma latek? Nastolatki maja wlasne zdanie, zawsze i wszedzie, ale ze sa hm… lekko niezrownowazone, to tez fakt. Jak bedziemy brac wszystkie skrajne opinie pod uwage, to sie nam lekko w glowie pojebie.

  1. Ada mówi

   Tu komentarz jest zbędny i bezsensowny.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.