Nawiązanie do piosenki „White Christmas” to rasizm! Brytyjska uczelnia przeprasza za „niewłaściwy dobór słów”

fot. twitter
4

Kolejny przykład wariactwa politycznej poprawności. Pod presją anty-rasistowskich aktywistów University College London przeprasza za „niewłaściwy dobór słów” w tweecie nawiązującym do weekendowych opadów śniegu, otagowanym hasztagami „śnieżny dzień” i „śnieg w Londynie”. Wpis brzmiał następująco: „Marzycie o białym miasteczku uniwersyteckim? Nasze miasteczko będzie otwarte i dostępne cały dzień w poniedziałek 11 grudnia, więc zapraszamy zgodnie z wcześniejszymi planami. (Nie możemy zagwarantować śniegu, ale postaramy się)”.

Grupa rozwścieczonych studentów nazwała tweet „rasistowskim” i zażądała jego usunięcia. Władze uczelni wyjaśniły, że wpis nawiązywał do piosenki „White Christmas”, ale przeprosiły za „niewłaściwy dobór słów” i zapewniły: „Na przyszłość będziemy ostrożniej dobierać słowa”.

Chociaż sprawa wydaje się tak absurdalna, że aż nierealna, to jednak doskonale pokazuje, jak wyglądają realia w marksistowskim świecie polit-poprawności. To jest po prostu terror wymuszający absurdalną autocenzurę poprzez stygmatyzację normalności. Słowo „biały” stało się słowem wyklętym. Można go używać wyłącznie w pejoratywnych określeniach takich jak „biały rasista” lub „biała świnia”. Biali stali się grupą konsekwentnie opluwaną w przestrzeni publicznej. Najwyższa pora przerwać to szaleństwo, bo w końcu doczekamy się spełnienia marzeń rasistów z Black Lives Matter i biali trafią do obozów koncentracyjnych, albo do dołów śmierci. Tylko dlatego, że są biali.

SKLEP-WPRAWO.PL

Źródło: twitter

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Biały Człowiek mówi

    Przepraszam, że jestem biały.

  2. Adaś mówi

    Niebawem zaczną ścigać ludzi za użycie słów: „śnieg jest biały”.

  3. julie mówi

    Jesli nawet . To zaoraszam do wyskychania koledy lulaj , ze Jezuniu na: YouTube three tennors – lulaj ze Jezuniu ! Wiele lat temu , w USA zostal wykonany przepiekny koncert w Pierwszy Dzien Swiat Bizego Narodzenia , ktory objal swym bogactwem koledy z calego swiata. Znalazla sie tam takze piekniuchna koleda Lulaj , ze Jezuniu … Z Panem Bogiem . Polka .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.