Nasza walka o prawdę. Wrocław w obronie wartości patriotycznych (4 sierpnia 2018)

Nasza walka o prawdę. Wrocław w obronie wartości patriotycznych! (4 sierpnia 2018)
4

4 sierpnia 2018 o godzinie 18.30 na wrocławski Rynku Głównym odbędzie się spotkanie Polaków, podczas którego opowiemy się publicznie po stronie naszej Ojczyzny i będziemy demaskować antypolonizm wszelkiej maści. W ramach manifestacji, m.in. swoje spotkanie autorskie poprowadzi Jacek Międlar, z którym odbędzie się spotkanie autorskie, a który zaprezentuje swoją debiutancką książkę pt. „Moja walka o prawdę”. Sam fakt, że Jacek Międlar będzie publicznie demaskował antypolonizm, co szczegółowo opisał w książce, środowiska antypolskie doprowadza do ataku szału. Lewactwo grozi manifestantom, wylewa hektolitry nienawiści i zapowiada zakłócenie manifestacji polskości. Prosimy o mobilizację i liczne przybycie. Pokażmy, że we Wrocławiu nie ma miejsca na antypolonizm. Nie ma miejsca na lewacką nienawiść i hochsztaplerów, którzy zamierzają kandydować na prezydentów miast. Podajcie dalej!

Rynek Główny we Wrocławiu, 4 sierpnia 2018, godz. 18.30

Postaw mi kawę na buycoffee.to

WYDARZENIE NA FB – PODAJCIE DALEJ

Jacek Międlar o sobotnim spotkaniu:

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. lol mówi

  Sentecja o sztuce wojennej: „Największą sztuką wojenną jest podbić naród tak, aby naród tego nawet nie zauważył.“
  Tubylcy protektoratu YUDEOpolin: – Czy coś na ten temat Wam wiadomo?!
  O najbliższej przyszłości mocarstwa USrael [JUDE chcą tylko od nas wyszlamować 300 mld $, a prawdę mają gdzieś!; w przyszłości: skoro POLIN ma być europejskim węzłem logistycznym – to chcą nim (po zawłaszczeniu) zarządzać!; o ich protektoracie nad Wisłą: JUDEOpolin], dżihadzie i 3.wojnie światowej – w profetycznej książce pt.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 2. lol mówi

  Jacku! Akcję we Wrocku nakręca finansowana przez Żydów młodzieżówka partii 'Razem’!

 3. aalfa.oomega mówi

  Wielu ludzi od dawna nie myśli i nie chce kogoś wysłuchać, by poznać jego argumenty, tylko kierując się stereotypami od razu sekuje i mówi: NIE! Jacek Międlar zaczyna mieć podobne perypetie z wynajęciem sali we Wrocku, stolicy tzw. gangstersko-liberalno-lewacko-ubeckiego układu dolnośląskiego [bliźniaka Trójmiejskiego] pod nadzorem STASI/BND – co profesor ekonomii i europoseł AfD Jörg Meuthen oraz dr. Ewa Kurek! To wielki wstyd dla Wrocławia! W przypadku prof. Jörga Meuthena oraz dr. Ewa Kurek – bardzo aktywna w hejtowaniu była młodzieżówka partii 'Razem’. Wygląda to na stały modus operandi wrocławskiego 'dwużydziana’!

 4. Janusz I mówi

  Przyszły takie czasy, gdy ogłupieni ludzie z Unii Europejskiej zobaczyli Polaka przy zdrowych zmysłach, powstali przeciw niemu krzycząc: jesteś szalony, bo nie jesteś do nas podobny!!!
  (wg św. Antoniego Pustelnika).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.